Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#Ice Kurp Łyse | |||||||||
1 | Wiśniewski Mariusz | Łyse | Bieg Przełajowy 5km | #Ice Kurp Łyse | opłacono BM | ||||
#Ice Kurp Łyse | |||||||||
2 | Kaczmarczyk Paweł | Łyse | Bieg Przełajowy 5km | #Ice Kurp Łyse | opłacono BM | ||||
#teamFURIA | |||||||||
3 | Prosińska Magdalena | Ostrołęka | Bieg Przełajowy 5km | #teamFURIA | opłacono BM | ||||
Biegam, bo lubię | |||||||||
4 | Świderski Arkadiusz | Włosty | Bieg Przełajowy 5km | Biegam, bo lubię | opłacono BM | ||||
5 | Orzołek Mariusz | Pupkowizna | Bieg Przełajowy 5km | Biegam, bo lubię | opłacono BM | ||||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
6 | Majk Agnieszka | Ostrołęka | Bieg Przełajowy 5km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono BM | ||||
7 | Lenkiewicz Weronika | Ostrołęka | Bieg Przełajowy 5km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono BM | ||||
8 | Zalewski Damian | Ostrołęka | Bieg Przełajowy 5km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono BM | ||||
Dzikie Życie Run Team | |||||||||
9 | Połowianiuk Jan | Barczewo | Bieg Przełajowy 5km | Dzikie Życie Run Team | opłacono BM | ||||
Dąbrowski team | |||||||||
10 | Gutowski Krystian | Ostrołęka | Bieg Przełajowy 5km | Dąbrowski team | opłacono BM | ||||
KB Wyszków | |||||||||
11 | Dzięgielewski Rafał | Wyszków | Bieg Przełajowy 5km | KB Wyszków | opłacono BM | ||||
KS Kowalkowski Fight Club Działdowo | |||||||||
12 | Pydynkowski Łukasz | Działdowo | Bieg Przełajowy 5km | KS Kowalkowski Fight Club Działdowo | opłacono BM | ||||
KS Przaśnik | |||||||||
13 | Puchała Włodzimierz | Sierakowo | Bieg Przełajowy 5km | KS Przaśnik | opłacono BM | ||||
14 | Sobierańska Edyta | Przasnysz | Bieg Przełajowy 5km | KS Przaśnik | opłacono BM | ||||
KS Przaśnik Przasnysz | |||||||||
15 | Łukasiak Paweł | Przasnysz | Bieg Przełajowy 5km | KS Przaśnik Przasnysz | |||||
16 | Smoliński Rafał | Przasnysz | Bieg Przełajowy 5km | KS Przaśnik Przasnysz | |||||
17 | Grzybowski Paweł | Przasnysz | Bieg Przełajowy 5km | KS Przaśnik Przasnysz | opłacono BM | ||||
18 | Sobieraj Tomasz | Przasnysz | Bieg Przełajowy 5km | KS Przaśnik Przasnysz | opłacono BM | ||||
19 | Zamielski Paweł | Przasnysz | Bieg Przełajowy 5km | KS Przaśnik Przasnysz | opłacono BM | ||||
KURPIE Myszyniec | |||||||||
20 | ROPIAK Ryszard | MYSZYNIEC | Bieg Przełajowy 5km | KURPIE Myszyniec | |||||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
21 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Bieg Przełajowy 5km | Klub Morsów w Piszu | opłacono BM | ||||
Kolno Biega | |||||||||
22 | DARMETKO PAWEŁ | KOLNO | Bieg Przełajowy 5km | Kolno Biega | opłacono BM | ||||
23 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Bieg Przełajowy 5km | Kolno Biega | opłacono BM | ||||
Kurpie na Luzie | |||||||||
24 | Korzeniecka Beata | Beata | Bieg Przełajowy 5km | Kurpie na Luzie | opłacono BM | ||||
Kurpie na Luzie | |||||||||
25 | Korzeniecka Małgorzata | ŁĘG STAROŚCIŃSKI | Bieg Przełajowy 5km | Kurpie na Luzie | opłacono BM | ||||
26 | Szymańska Agata | Zbójna | Bieg Przełajowy 5km | Kurpie na Luzie | opłacono BM | ||||
27 | Szymański Paweł | Zbójna | Bieg Przełajowy 5km | Kurpie na Luzie | opłacono BM | ||||
28 | ZDUNIAK ANNA | DRĄŻDŻEWO 165A | Bieg Przełajowy 5km | Kurpie na Luzie | opłacono BM | ||||
MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||||||
29 | Jerzok Tomasz | Korpele | Bieg Przełajowy 5km | MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||
30 | Orzoł Mirosław | Orzoł | Bieg Przełajowy 5km | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono BM | ||||
31 | Zaborowska Iza | Szczytno | Bieg Przełajowy 5km | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono BM | ||||
32 | Kaczmarczyk Monika | Szczytno | Bieg Przełajowy 5km | MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||
33 | Chwedoruk Wojciech | Szczytno | Bieg Przełajowy 5km | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono BM | ||||
34 | Raksimowicz Marcin | Pasym | Bieg Przełajowy 5km | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono BM | ||||
35 | Kordek Jarosław | SZCZYTNO | Bieg Przełajowy 5km | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono BM | ||||
Morsy Białystok | |||||||||
36 | Michalczuk Katarzyna | Białystok | Bieg Przełajowy 5km | Morsy Białystok | opłacono BM | ||||
Morsy EKIPA Dźwierzuty | |||||||||
37 | Elbruda Wioleta | Dźwierzuty | Bieg Przełajowy 5km | Morsy EKIPA Dźwierzuty | opłacono BM | ||||
38 | Serafin Łukasz | Dźwierzuty | Bieg Przełajowy 5km | Morsy EKIPA Dźwierzuty | opłacono BM | ||||
39 | Czopek Marcin | Dźwierzuty | Bieg Przełajowy 5km | Morsy EKIPA Dźwierzuty | opłacono BM | ||||
Morsy Jedwabne | |||||||||
40 | Jarmuchowska Wioleta | Jedwabne | Bieg Przełajowy 5km | Morsy Jedwabne | opłacono BM | ||||
41 | Polkowski Andrzej | Jedwabne | Bieg Przełajowy 5km | Morsy Jedwabne | opłacono BM | ||||
Morsy Myszyniec | |||||||||
42 | Domian Tadeusz | Myszyniec | Bieg Przełajowy 5km | Morsy Myszyniec | opłacono BM | ||||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
43 | Orłowska Katarzyna | Szczytno | Bieg Przełajowy 5km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono BM | ||||
44 | Rogalski Grzegorz | Szczytno | Bieg Przełajowy 5km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono BM | ||||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
45 | FOLGA-WIĘCEK AGNIESZKA | SZCZYTNO | Bieg Przełajowy 5km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono BM | ||||
46 | Kowalczyk Justyna | Pasym | Bieg Przełajowy 5km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono BM | ||||
47 | Siwek Milena | Pasym | Bieg Przełajowy 5km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono BM | ||||
Morsy Zielonka | |||||||||
48 | Klusek Jolanta | Warszawa | Bieg Przełajowy 5km | Morsy Zielonka | |||||
Następny Krok Team | |||||||||
49 | Lewandowski Damian | Szreńsk | Bieg Przełajowy 5km | Następny Krok Team | opłacono BM | ||||
Rowerowe Kurpie | |||||||||
50 | Morawski Piotr | Ostrołęka | Bieg Przełajowy 5km | Rowerowe Kurpie | |||||
Run Crew Ostrołęka | |||||||||
51 | Jędrzejczyk Jarosław | Ostrołęka | Bieg Przełajowy 5km | Run Crew Ostrołęka | opłacono BM | ||||
Run Team Piatnica | |||||||||
52 | Zach Kamil | Stare Modzele | Bieg Przełajowy 5km | Run Team Piatnica | |||||
Run Team Piątnica | |||||||||
53 | Laskowski Grzegorz | Janczewo 4 | Bieg Przełajowy 5km | Run Team Piątnica | opłacono BM | ||||
Team Nutrilite | |||||||||
54 | Zalewski Andrzej | Warszawa | Bieg Przełajowy 5km | Team Nutrilite | opłacono BM | ||||
UKS ,,Clan'' | |||||||||
55 | Korsak Grzegorz Korsak | Ostrołęka | Bieg Przełajowy 5km | UKS ,,Clan'' | opłacono BM | ||||
Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | |||||||||
56 | Nowocień Jacek | Podkowa Lesna | Bieg Przełajowy 5km | Uczniowski Klub Sportowy Rusiec | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
57 | BAKUŁA JERZY BAKUŁA | LASKOWIEC | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
58 | Skorupska Anna | Czarnia | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
59 | Grzyb Beata | Białobiel | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
60 | Mikulski Robert | Siemnocha | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
61 | Mikulska Emilia | Siemnocha | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
62 | Sawicki Tobiasz | Łyse | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
63 | Żebrowski Dariusz | Nowa Wieś / Warszawa | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
64 | Wróblewska Anna | Ostrołęka | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
65 | Gołota Krzysztof | Rudka | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
66 | Jadczak Piotr | Myszyniec | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
67 | Arcichowski Damian | Myszyniec | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
68 | Wielk Andrzej | Antonie | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
69 | Pieńkos Mariusz | Łazy | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
70 | Pisowłocki Mirosław | ŁYSE | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
71 | Mikulski Robert Mikulski | Siemnocha | Bieg Przełajowy 5km | ||||||
72 | Mówiński Karol | Myszyniec | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
73 | Chorazewicz Michał | Dzwierzuty | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
74 | Burzyński Grzegorz | Serafin | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
75 | Ambroziak Anna | Rzekuń | Bieg Przełajowy 5km | ||||||
76 | Ambroziak Marcin | Ryn | Bieg Przełajowy 5km | opłacono BM | |||||
so-biebie-gam | |||||||||
77 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Bieg Przełajowy 5km | so-biebie-gam | opłacono BM | ||||
Łyse Biegają | |||||||||
78 | Ptak Damian | Kuzie | Bieg Przełajowy 5km | Łyse Biegają | opłacono BM |
Wyświetleń: 7450