VIII Bieg po Chrust Edycja 2021

Wyniki

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans
1 94 MAZURKIEWICZ DAWID M 1 KLUCZBORK 5 km
2 115 SOBOTA MARTIN M 2 CHRÓŚCICE 5 km
3 45 WŁOSEK RADOSŁAW M 3 OLDRZYSZOWICE 5 km
4 67 SAS DOMINIK M 4 STAROKRZEPICE KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE 5 km
5 25 DACKÓW MARCIN M 5 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
6 75 JACHEĆ JACEK M 6 OZIMEK KB ODRA OPOLE 5 km
7 23 BIAŁEK PIOTR M 7 PRZECZA STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
8 17 SOBOTA RAFAŁ M 8 CHRÓŚCICE 5 km
9 11 JURKIEWICZ KAROL M 9 OPOLE TEAM OPOLE 5 km
10 103 LATAŁA ERYK M 10 SKOROSZYCE 5 km
11 2 KLIŚ MARCIN M 11 STARE SIOŁKOWICE 5 km
12 61 GAWENDA KRZYSZTOF M 12 LUBLINIEC MAFIA TEAM LUBLINIEC 5 km
13 29 KABATA JAKUB M 13 OPOLE FALSTART RUDNIKI 5 km
14 112 GWÓŹDŹ DAWID M 14 DOBRZEŃ WIELKI 5 km
15 3 BONK ANTONI M 15 KOCHCICE MAFIA TEAM LUBLINIEC 5 km
16 49 KŁAKOWICZ MAREK M 16 OPOLE OPOLE DAMBONIA 5 km
17 81 GLIWIŃSKI KRZYSZTOF M 17 OPOLE 5 km
18 32 BOCZKOWSKA MARZENA K 1 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
19 44 MALECHA PIOTR M 18 OPOLE NOWAARCHITEKTURA BIURO ARCHITEKTONICZNE PIOTR MALECHA 5 km
20 50 BAKSIK ŁUKASZ M 19 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
21 60 WIDERA JACEK M 20 OPOLE STEGU -RUN 5 km
22 31 DEC MAŁGORZATA K 2 OPOLE RAJSPORT ACTIVE 5 km
23 58 KOMADA MATEUSZ M 21 OPOLE 5 km
24 43 LIPIŃSKI RAFAŁ M 22 BRZEG ARCISZEWSKITEAM 5 km
25 18 KOZIMOR GRZEGORZ M 23 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
26 72 LEPICH TOMASZ M 24 ZAKRZÓW 5 km
27 78 RYMARZ MIROSŁAW M 25 OPOLE KB ODRA OPOLE 5 km
28 8 WŁODARYCZ PAWEŁ M 26 OPOLE RAJSPORT ACTIVE 5 km
29 66 KOCISZEWSKI ŁUKASZ M 27 OPOLE 5 km
30 83 CHOJNA WOJCIECH M 28 OPOLE WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU 5 km
31 91 BIERNACKA BEATA K 3 OPOLE WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU 5 km
32 93 NIEKRAWIEC DARIUSZ M 29 OPOLE WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU 5 km
33 37 CIEŚLIK PAWEŁ M 30 JASIONA ANTONTEAM 5 km
34 102 KAMALSKI DAWID K 4 DOBRZEŃ WIELKI 5 km
35 107 KUBIS ANDRZEJ M 31 DOBRZEŃ WIELKI 5 km
36 84 GARCARZ ŁUKASZ M 32 OPOLE WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU 5 km
37 80 ILNICKA MONIKA K 5 RACŁAWICE ŚLĄSKIE/OPOLE WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU 5 km
38 108 DŁUGOSZ TOMASZ M 33 CHRÓŚCICE RUN FUN TEAM CHRÓŚCICE 5 km
39 104 WISZNIEWSKI SEBASTIAN M 34 KARŁOWICE 5 km
40 14 TASZYCKA DOROTA K 6 CHRÓŚCICE 5 km
41 40 CZECH SEBASTIAN M 35 OPOLE 5 km
42 7 DROZD PRZEMYSŁAW M 36 OPOLE RAJSPORT ACTIVE 5 km
43 71 NOWICKI BARTEK M 37 ZAGWIŹDZIE 5 km
44 110 POZNIAK MAŁGORZATA K 7 DOBRZEŃ WIELKI 5 km
45 90 GLIED KRZYSZTOF M 38 DOBRZEŃ WIELKI WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU 5 km
46 21 LEMOS EDGAR M 39 LEWIN BRZESKI 5 km
47 10 BAZIUK ARTUR M 40 DOBRZEŃ WIELKI 5 km
48 111 KOWALCZYK BARTŁOMIEJ M 41 WRĘCZYCA WIELKA 5 km
49 16 HEJN MARTA K 8 CHRÓŚCICE 5 km
50 74 BIELECKA MAGDALENA K 9 RUSINOWICE MAFIA TEAM LUBLINIEC 5 km
51 19 KOZIMOR ALICJA K 10 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
52 120 JASINSKI TOMASZ K 11 OPOLE 5 km
53 46 GUGNACKI BARTOSZ M 42 OPOLE A-TEAM 5 km
54 59 KRZYŻOWSKA ALEKSANDRA K 12 ŁUBNIANY STEGU -RUN 5 km
55 5 WOJS TOMASZ M 43 OPOLE 5 km
56 89 NOWAK ŁUKASZ M 44 OPOLE WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU 5 km
57 20 KOZIMOR RÓŻA K 13 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
58 38 DZEJDZEJ BEATA K 14 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
59 34 JAGIEŁŁO MAŁGORZATA K 15 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
60 68 SAS FLORIAN M 45 STAROKRZEPICE KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE 5 km
61 47 PASOŃ MARCIN M 46 KANIÓW A-TEAM 5 km
62 101 WEBER MARCIN M 47 CHRÓŚCICE 5 km
63 41 PAŁAC ANDRZEJ M 48 OPOLE 5 km
64 52 STILLER KATARZYNA K 16 BRZEG KOTWICA BRZEG 5 km
65 77 JASIOŁEK ZUZA K 17 OPOLE KB ODRA OPOLE 5 km
66 65 JASIOŁEK ILONA K 18 OPOLE KB ODRA OPOLE 5 km
67 64 MIKŁUSZKA DOROTA K 19 OPOLE KB ODRA OPOLE 5 km
68 57 SCHEITZA KATARZYNA K 20 DOBRZEŃ WIELKI 5 km
69 70 NAWROT OLIWIA K 21 MURÓW 5 km
70 76 WIELICHOWSKI ŁUKASZ M 49 OPOLE KB ODRA OPOLE 5 km
71 55 WOŁOSZCZUK RADOSŁAW M 50 BRZEG 5 km
72 82 KONCIAŁA DAWID M 51 KOTÓRZ MAŁY KB ODRA OPOLE 5 km
73 118 HOFFMAN EWA K 22 OPOLE 5 km
74 119 KAŁUSKA BOŻENA K 23 OPOLE 5 km
75 51 SZWEC SYLWIA K 24 OPOLE 5 km
76 39 KABATA ROMAN M 52 JAWORZNO BANKOWE FALSTART RUDNIKI 5 km
77 86 DAJCZAK JOANNA K 25 OPOLE WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU 5 km
78 56 PERDEK ULA K 26 OPOLE WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU 5 km
79 69 JACHEĆ JAROSŁAW M 53 OPOLE KB ODRA OPOLE 5 km
80 12 TASZYCKI MAKSYMILIAN M 54 CHRÓŚCICE PSP CHRÓŚCICE 5 km
81 13 TASZYCKI SŁAWOMIR M 55 CHRÓŚCICE RUN FUN TEAM CHRÓŚCICE 5 km
82 88 DZIUBA MONIKA K 27 ZAWADZKIE KURŁA KAJ TA META?! 5 km
83 35 ŚNIATAŁA PIOTR M 56 CHRÓŚCICE LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 5 km
84 106 SZCZEPANIAK ALINA K 28 CHRÓŚCICE 5 km
85 1 SZCZEPANIAK BOGUSŁAW M 57 CHRÓŚCICE LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 5 km
86 63 LESZCZYŃSKI JANUSZ M 58 NIEMODLIN 5 km
87 15 TASZYCKI ALEKSANDER M 59 CHRÓŚCICE PSP CHRÓŚCICE 5 km
88 28 LIS KATARZYNA K 29 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
89 26 DACKÓW MILENA K 30 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
90 42 GĄSKA SANDRA K 31 KANIÓW 5 km
91 116 KONIK JUSTYNA K 32 JEŁOWA 5 km
92 100 KURKOWSKA MARTA K 33 OPOLE 5 km
93 9 SZUBRYCHT MARTYNA K 34 DOBRZEŃ WIELKI 5 km
94 4 BAZIUK DAGMARA K 35 DOBRZEŃ WIELKI 5 km
95 27 ŚWIERCZEK ANNA K 36 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
96 36 SIKORSKA MAŁGORZATA K 37 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km
97 30 LIACHOVSKA-KABATA BRYGIDA K 38 OPOLE PANDA TEAM 5 km
98 22 MICHALSKA BEATA K 39 LEWIN BRZESKI STAN UMYSLU LEWIN BIEGA 5 km

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ