21. Bieg Godzinny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jankowska -Bierezowiec Antonina Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
2 SIELIWONIK TOMASZ BIALYSTOK godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) SP 42 BIAŁYSTOK opłacono BM
3 MOROZEWICZ TOMASZ BIAŁYSTOK godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) SP 6 BIAŁYSTOK opłacono BM
4 Orzechowska Kinga Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
5 Karny Sebastian Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
6 Pęksa Piotr Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
7 Rzemieniecka Barbara Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
8 Kurkezh Zuzanna białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015)
9 Zujko Michał Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
10 DĄBROWSKI Wojciech BIAŁYSTOK godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) SP 11 Białystok opłacono BM
11 Czykwin Mikołaj Bielsk Podlaski godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) SP 3 Bielsk Podlaski opłacono BM
12 Przestrzelska Elena BIAŁYSTOK godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
13 Sawicki Miłosz Czarna Białostocka godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) Czarni Czarna Białostocka opłacono BM
14 Kurel Tymoteusz Czarna Bialostocka godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
15 Kurel Mikołaj Czarna Bialostocka godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
16 Udzielak Nikodem Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) NOW opłacono BM
17 Walesiuk Maksymilian Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) 3T Białystok / UKS SP9
18 Terebun Mikołaj Bielsk Podlaski godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono
19 Dziemiańczyk Franciszek Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) SP 9 opłacono BM
20 Dziemiańczyk Julian Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) SP 9 opłacono BM
21 Orłowski Jan Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
22 Pończocha Franciszek Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) DKX opłacono BM
23 Smorczewski Szymon Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) Sp.5 opłacono BM
24 Hryniewicka Kornelia Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
25 Hapunik Jakub Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) SP 11 opłacono BM
26 Mojsak Aleksandra Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) SP 11 opłacono BM
27 Busiński Rafał Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
28 Busińska Weronika Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
29 Jabłoński Paweł Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM
30 Jadczuk Tymoteusz Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) opłacono BM


Wyświetleń: 2797

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ