Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T Białystok / UKS SP9 | |||||||||
1 | Walesiuk Maksymilian | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | 3T Białystok / UKS SP9 | |||||
Czarni Czarna Białostocka | |||||||||
2 | Sawicki Miłosz | Czarna Białostocka | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | Czarni Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
DKX | |||||||||
3 | Pończocha Franciszek | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | DKX | opłacono BM | ||||
NOW | |||||||||
4 | Udzielak Nikodem | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | NOW | opłacono BM | ||||
SP 3 Bielsk Podlaski | |||||||||
5 | Czykwin Mikołaj | Bielsk Podlaski | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 3 Bielsk Podlaski | opłacono BM | ||||
SP 6 BIAŁYSTOK | |||||||||
6 | MOROZEWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 6 BIAŁYSTOK | opłacono BM | ||||
SP 9 | |||||||||
7 | Dziemiańczyk Franciszek | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 9 | opłacono BM | ||||
8 | Dziemiańczyk Julian | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 9 | opłacono BM | ||||
SP 11 | |||||||||
9 | Hapunik Jakub | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 11 | opłacono BM | ||||
10 | Mojsak Aleksandra | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 11 | opłacono BM | ||||
SP 11 Białystok | |||||||||
11 | DĄBROWSKI Wojciech | BIAŁYSTOK | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 11 Białystok | opłacono BM | ||||
SP 42 BIAŁYSTOK | |||||||||
12 | SIELIWONIK TOMASZ | BIALYSTOK | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 42 BIAŁYSTOK | opłacono BM | ||||
Sp.5 | |||||||||
13 | Smorczewski Szymon | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | Sp.5 | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
14 | Jankowska -Bierezowiec Antonina | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
15 | Orzechowska Kinga | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
16 | Karny Sebastian | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
17 | Pęksa Piotr | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
18 | Rzemieniecka Barbara | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
19 | Kurkezh Zuzanna | białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | ||||||
20 | Zujko Michał | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
21 | Przestrzelska Elena | BIAŁYSTOK | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
22 | Kurel Tymoteusz | Czarna Bialostocka | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
23 | Kurel Mikołaj | Czarna Bialostocka | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
24 | Terebun Mikołaj | Bielsk Podlaski | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono | |||||
25 | Orłowski Jan | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
26 | Hryniewicka Kornelia | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
27 | Busiński Rafał | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
28 | Busińska Weronika | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
29 | Jabłoński Paweł | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |||||
30 | Jadczuk Tymoteusz | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM |
Wyświetleń: 7102