21. Bieg Godzinny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gabriel Pavel Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Dovydko Running Club opłacono BM
2 Szustak Michał Łapy godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
3 Sadowski Marek Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni PW SZS Białystok opłacono
4 Kopczak Mikolaj Sanok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni
5 Puciłowski Mirosław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Nadaktywni
6 Bartoszewicz Jan Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni 3T Białystok / UKS SP9
7 Sadowski Wojciech Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
8 Gołębiowski Jarosław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Juvenia Białystok opłacono
9 Tekin Robert Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni 3T Białystok / UKS SP9 opłacono BM
10 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni MKS Juvenia Białystok opłacono
11 Tałałaj Mirosław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
12 Dziekoński Tadeusz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Juvenia Białystok opłacono
13 Krasowski Damian Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Białystok opłacono BM
14 Leończuk Andrzej Zaścianki godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
15 Tracikowski Dariusz ŁAPY godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono BM
16 Andrzejuk Bogusław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni
17 Czykwin Jerzy Bielsk Podlaski godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Noworoczny Bieg Tura opłacono BM
18 Przestrzelski Paweł Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
19 Sękowski Adam Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni WTF?!SoloTeam opłacono BM
20 Banecki Tomasz Zielonka godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
21 Gołaszewski Mariusz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni MD Run Training opłacono BM
22 Bołtuć Piotr Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Białystok Biega Team
23 OFMAN ZBIGNIEW SUPRAŚL godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
24 Rzemieniecki Tomasz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
25 Zieniewicz Andrzej Kleosin godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok opłacono
26 Kierzkowski Marcin Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
27 Wysocki Tomasz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Nadaktywni opłacono BM
28 Mościcki Zenon Zambrów godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono
29 Bosiacki Jarosław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni MD Run Training opłacono BM
30 Falkowski Marek Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni st4.pl opłacono BM
31 Weka KRZYSZTOF Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Białystok Biega TEAM opłacono
32 Trojan Dawid Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
33 Morawski Jacek Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni MD Run Training opłacono BM
34 Orzełowski Rafał Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni MD Run Training opłacono BM
35 Sokół Przemysław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
36 Sawicki Stanisław BIAŁYSTOK godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Pędziwiatr Białystok opłacono BM
37 Roszkowski Łukasz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni KS Podlasie Białystok
38 Barewski Bogdan Warszawa godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
39 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Białystok Biega Team opłacono BM
40 Błażewicz Dariusz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni WINLAND opłacono BM
41 Klimowski Grzegorz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni
42 Skowera Krzysztof Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Pędziwiatr Białystok


Wyświetleń: 2795

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ