21. Bieg Godzinny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gabriel Pavel Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Dovydko Running Club opłacono BM
2 Szustak Michał Łapy godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
3 Sadowski Marek Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni PW SZS Białystok opłacono
4 Sadowski Wojciech Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
5 Gołębiowski Jarosław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Juvenia Białystok opłacono
6 Tekin Robert Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni 3T Białystok / UKS SP9 opłacono BM
7 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni MKS Juvenia Białystok opłacono
8 Tałałaj Mirosław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
9 Dziekoński Tadeusz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Juvenia Białystok opłacono
10 Krasowski Damian Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Białystok opłacono BM
11 Leończuk Andrzej Zaścianki godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
12 Tracikowski Dariusz ŁAPY godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono BM
13 Czykwin Jerzy Bielsk Podlaski godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Noworoczny Bieg Tura opłacono BM
14 Przestrzelski Paweł Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
15 Sękowski Adam Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni WTF?!SoloTeam opłacono BM
16 Banecki Tomasz Zielonka godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
17 Gołaszewski Mariusz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni MD Run Training opłacono BM
18 OFMAN ZBIGNIEW SUPRAŚL godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
19 Rzemieniecki Tomasz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
20 Zieniewicz Andrzej Kleosin godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok opłacono
21 Kierzkowski Marcin Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
22 Wysocki Tomasz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Nadaktywni opłacono BM
23 Mościcki Zenon Zambrów godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono
24 Bosiacki Jarosław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni MD Run Training opłacono BM
25 Falkowski Marek Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni st4.pl opłacono BM
26 Weka KRZYSZTOF Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Białystok Biega TEAM opłacono
27 Trojan Dawid Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
28 Morawski Jacek Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni MD Run Training opłacono BM
29 Orzełowski Rafał Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni MD Run Training opłacono BM
30 Sokół Przemysław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
31 Sawicki Stanisław BIAŁYSTOK godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Pędziwiatr Białystok opłacono BM
32 Barewski Bogdan Warszawa godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni opłacono BM
33 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni Białystok Biega Team opłacono BM
34 Błażewicz Dariusz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni WINLAND opłacono BM


Wyświetleń: 4936

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ