Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Juvenia Białystok | opłacono |
2 | Tałałaj Mirosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
3 | Rzemieniecki Tomasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
4 | Bołtuć Piotr | Białystok | Kambodża | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białystok Biega Team | |
5 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Pędziwiatr Białystok | |
6 | Sękowski Adam | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | WTF?!SoloTeam | opłacono BM |
7 | Przestrzelski Paweł | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
8 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | ||
9 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białystok | opłacono BM |
10 | Gołaszewski Mariusz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MD Run Training | opłacono BM |
11 | Tekin Robert | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | 3T Białystok / UKS SP9 | opłacono BM |
12 | Gołębiowski Jarosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Juvenia Białystok | opłacono |
13 | Sadowski Wojciech | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
14 | Bartoszewicz Jan | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | 3T Białystok / UKS SP9 | |
15 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Nadaktywni | |
16 | Sadowski Marek | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | PW SZS Białystok | opłacono |
17 | Gabriel Pavel | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Dovydko Running Club | opłacono BM |
18 | Trojan Dawid | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
19 | Klimowski Grzegorz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | ||
20 | Błażewicz Dariusz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | WINLAND | opłacono BM |
21 | Jadczuk Tomasz | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białystok Biega Team | opłacono BM |
22 | Roszkowski Łukasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | KS Podlasie Białystok | |
23 | Sawicki Stanisław | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Pędziwiatr Białystok | opłacono BM |
24 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
25 | Orzełowski Rafał | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MD Run Training | opłacono BM |
26 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MD Run Training | opłacono BM |
27 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białystok Biega TEAM | opłacono |
28 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | st4.pl | opłacono BM |
29 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MD Run Training | opłacono BM |
30 | Wysocki Tomasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Nadaktywni | opłacono BM |
31 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM |
32 | Czykwin Jerzy | Bielsk Podlaski | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Noworoczny Bieg Tura | opłacono BM |
33 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | opłacono |
34 | Tracikowski Dariusz | ŁAPY | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | opłacono BM |
35 | Szustak Michał | Łapy | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
36 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MKS Juvenia Białystok | opłacono |
37 | Kopczak Mikolaj | Sanok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | ||
38 | OFMAN ZBIGNIEW | SUPRAŚL | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
39 | Barewski Bogdan | Warszawa | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
40 | Mościcki Zenon | Zambrów | Bangladesz | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono | |
41 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
42 | Banecki Tomasz | Zielonka | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM |
Wyświetleń: 7260