Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriel Pavel | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Dovydko Running Club | opłacono BM |
2 | Szustak Michał | Łapy | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
3 | Sadowski Marek | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | PW SZS Białystok | opłacono |
4 | Kopczak Mikolaj | Sanok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | ||
5 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Nadaktywni | |
6 | Bartoszewicz Jan | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | 3T Białystok / UKS SP9 | |
7 | Sadowski Wojciech | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
8 | Gołębiowski Jarosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Juvenia Białystok | opłacono |
9 | Tekin Robert | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | 3T Białystok / UKS SP9 | opłacono BM |
10 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MKS Juvenia Białystok | opłacono |
11 | Tałałaj Mirosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
12 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Juvenia Białystok | opłacono |
13 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białystok | opłacono BM |
14 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
15 | Tracikowski Dariusz | ŁAPY | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | opłacono BM |
16 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | ||
17 | Czykwin Jerzy | Bielsk Podlaski | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Noworoczny Bieg Tura | opłacono BM |
18 | Przestrzelski Paweł | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
19 | Sękowski Adam | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | WTF?!SoloTeam | opłacono BM |
20 | Banecki Tomasz | Zielonka | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
21 | Gołaszewski Mariusz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MD Run Training | opłacono BM |
22 | Bołtuć Piotr | Białystok | Kambodża | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białystok Biega Team | |
23 | OFMAN ZBIGNIEW | SUPRAŚL | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
24 | Rzemieniecki Tomasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
25 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | opłacono |
26 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM |
27 | Wysocki Tomasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Nadaktywni | opłacono BM |
28 | Mościcki Zenon | Zambrów | Bangladesz | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono | |
29 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MD Run Training | opłacono BM |
30 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | st4.pl | opłacono BM |
31 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białystok Biega TEAM | opłacono |
32 | Trojan Dawid | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
33 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MD Run Training | opłacono BM |
34 | Orzełowski Rafał | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MD Run Training | opłacono BM |
35 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
36 | Sawicki Stanisław | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Pędziwiatr Białystok | opłacono BM |
37 | Roszkowski Łukasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | KS Podlasie Białystok | |
38 | Barewski Bogdan | Warszawa | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
39 | Jadczuk Tomasz | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białystok Biega Team | opłacono BM |
40 | Błażewicz Dariusz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | WINLAND | opłacono BM |
41 | Klimowski Grzegorz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | ||
42 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Pędziwiatr Białystok |
Wyświetleń: 7243