Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
2 | Wysocki Tomasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Nadaktywni | opłacono BM |
3 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM |
4 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | opłacono |
5 | Rzemieniecki Tomasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
6 | OFMAN ZBIGNIEW | SUPRAŚL | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
7 | Bołtuć Piotr | Białystok | Kambodża | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białystok Biega Team | |
8 | Gołaszewski Mariusz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MD Run Training | opłacono BM |
9 | Banecki Tomasz | Zielonka | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
10 | Sękowski Adam | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | WTF?!SoloTeam | opłacono BM |
11 | Przestrzelski Paweł | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
12 | Czykwin Jerzy | Bielsk Podlaski | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Noworoczny Bieg Tura | opłacono BM |
13 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | ||
14 | Tracikowski Dariusz | ŁAPY | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | opłacono BM |
15 | Klimowski Grzegorz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | ||
16 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białystok | opłacono BM |
17 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Juvenia Białystok | opłacono |
18 | Tałałaj Mirosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
19 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MKS Juvenia Białystok | opłacono |
20 | Tekin Robert | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | 3T Białystok / UKS SP9 | opłacono BM |
21 | Gołębiowski Jarosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Juvenia Białystok | opłacono |
22 | Sadowski Wojciech | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
23 | Bartoszewicz Jan | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | 3T Białystok / UKS SP9 | |
24 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Nadaktywni | |
25 | Kopczak Mikolaj | Sanok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | ||
26 | Sadowski Marek | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | PW SZS Białystok | opłacono |
27 | Szustak Michał | Łapy | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
28 | Gabriel Pavel | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Dovydko Running Club | opłacono BM |
29 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białystok Biega TEAM | opłacono |
30 | Sawicki Stanisław | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Pędziwiatr Białystok | opłacono BM |
31 | Mościcki Zenon | Zambrów | Bangladesz | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono | |
32 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
33 | Roszkowski Łukasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | KS Podlasie Białystok | |
34 | Orzełowski Rafał | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MD Run Training | opłacono BM |
35 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MD Run Training | opłacono BM |
36 | Barewski Bogdan | Warszawa | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
37 | Trojan Dawid | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | opłacono BM | |
38 | Jadczuk Tomasz | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Białystok Biega Team | opłacono BM |
39 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | st4.pl | opłacono BM |
40 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | Pędziwiatr Białystok | |
41 | Błażewicz Dariusz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | WINLAND | opłacono BM |
42 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni | MD Run Training | opłacono BM |
43 | Mojsak Aleksandra | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 11 | opłacono BM |
44 | DĄBROWSKI Wojciech | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 11 Białystok | opłacono BM |
45 | Jabłoński Paweł | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
46 | Busińska Weronika | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
47 | Busiński Rafał | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
48 | Zujko Michał | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
49 | Karny Sebastian | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
50 | Kurkezh Zuzanna | białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | ||
51 | Rzemieniecka Barbara | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
52 | Hapunik Jakub | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 11 | opłacono BM |
53 | MOROZEWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 6 BIAŁYSTOK | opłacono BM |
54 | Orzechowska Kinga | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
55 | Pęksa Piotr | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
56 | SIELIWONIK TOMASZ | BIALYSTOK | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 42 BIAŁYSTOK | opłacono BM |
57 | Smorczewski Szymon | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | Sp.5 | opłacono BM |
58 | Dziemiańczyk Franciszek | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 9 | opłacono BM |
59 | Dziemiańczyk Julian | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 9 | opłacono BM |
60 | Jankowska -Bierezowiec Antonina | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
61 | Terebun Mikołaj | Bielsk Podlaski | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono | |
62 | Walesiuk Maksymilian | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | 3T Białystok / UKS SP9 | |
63 | Udzielak Nikodem | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | NOW | opłacono BM |
64 | Orłowski Jan | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
65 | Jadczuk Tymoteusz | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
66 | Kurel Mikołaj | Czarna Bialostocka | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
67 | Kurel Tymoteusz | Czarna Bialostocka | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
68 | Sawicki Miłosz | Czarna Białostocka | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | Czarni Czarna Białostocka | opłacono BM |
69 | Pończocha Franciszek | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | DKX | opłacono BM |
70 | Przestrzelska Elena | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
71 | Czykwin Mikołaj | Bielsk Podlaski | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | SP 3 Bielsk Podlaski | opłacono BM |
72 | Hryniewicka Kornelia | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dzieci (roczniki: 2009-2015) | opłacono BM | |
73 | Bartoszewicz Maja | Białystok | Bangladesz | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy młodzieży (roczniki: 2006, 2007, 2008) | SP 19 Białystok | opłacono |
74 | Łukaszewicz Klaudia | Białystok | Bangladesz | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy młodzieży (roczniki: 2006, 2007, 2008) | opłacono | |
75 | DĄBROWSKI Szymon | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy młodzieży (roczniki: 2006, 2007, 2008) | opłacono BM | |
76 | Pęksa Zuzanna | Białystok | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy młodzieży (roczniki: 2006, 2007, 2008) | opłacono BM | |
77 | Dziemiańczyk Antoni | Białystok | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy młodzieży (roczniki: 2006, 2007, 2008) | AKMŻ | opłacono BM |
78 | Terebun Szymon | Bielsk Podlaski | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy młodzieży (roczniki: 2006, 2007, 2008) | opłacono | |
79 | Bondaruk Paweł | Białystok | Bangladesz | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy młodzieży (roczniki: 2006, 2007, 2008) | Juvenia Białystok | opłacono |
80 | Jankowska Katarzyna | Bialystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | KS Podlasie Białystok | opłacono |
81 | Zujko Kinga | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Nadaktywni | opłacono BM |
82 | Jarmołowicz Małgorzata | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | MD Run Training | opłacono BM |
83 | Gołaszewska Emilia | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | MD Run Training | opłacono BM |
84 | Tracikowska Dorota | Łapy | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | opłacono BM |
85 | Malewicka-Wróblewska Lilia | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono | |
86 | Kulik Sylwia | Białystok | Bangladesz | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Białystok Biega Team | |
87 | Miasojedow Bożena | Warszawa | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | AKS Polonia Warszawa | opłacono BM |
88 | Siemieniuk Dorota | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | 3T Białystok | |
89 | Czemiel-Miękisz Marta | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety |
Wyświetleń: 7096