VII Memoriał im. Czesława Wasielewskiego, biegi dzieci i młodzieży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Franczyk Franciszek Agnieszkowo Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m.
2 Sudomir Zuzanna Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. GKS ŁOKIETEK
3 Sudomir Filip Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. GKS ŁOKIETEK
4 Skierska Agata Brześć Kujawski Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. GKS ŁOKIETEK
5 Szczęsna Liliana Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. GKS ŁOKIETEK
6 Szczęsny Kacper Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. GKS ŁOKIETEK
7 Rogiewicz Jakub Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. GKS ŁOKIETEK
8 Nowakowska Justyna Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. Szkoła
9 Studziński Stanisław Brześć Kujawski Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m.
10 Studzińska Maria Brześć Kujawski Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m.
11 Smolińska Antonina Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m.
12 Smolińska Nikola Brześć Kujawski Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m.
13 Wodzyńska Lena Brześć Kujawski Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m.
14 ZIELIŃSKA WIKTORIA BRZEŚĆ KUJAWSKI Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. GKS ŁOKIETEK
15 ZIELIŃSKA ANNA BRZEŚĆ KUJAWSKI Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. GKS ŁOKIETEK
16 Gwizdalski Filip Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. Szkoła
17 Girczyc Lena Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. GKS ŁOKIETEK
18 Żórawska Lena Brześć Kujawski Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. GKS ŁOKIETEK
19 Girczyc Oliwier Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. GKS ŁOKIETEK
20 Nowakowski Jan Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. Szkoła
21 Nowakowski Antoni Brześć Kujawski Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m.
22 Bagiński Tomasz Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. GKS ŁOKIETEK
23 Bagińska Nela Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. GKS ŁOKIETEK
24 Wasielewska Julka Brześć Kujawski Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. GKS ŁOKIETEK
25 Lewandowski Jakub Brześć Kujawski Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. GKS ŁOKIETEK
26 Aleksińska Julia Brześć Kujawski Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. GKS ŁOKIETEK
27 Lewandowski Franciszek Brześć Kujawski Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. GKS ŁOKIETEK
28 Lewandowski Wojciech Brześć Kujawski Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. GKS ŁOKIETEK
29 Rakowska Julia Brześć Kujawski Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. GKS ŁOKIETEK
30 Rakowski Adam Brześć Kujawski Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. GKS ŁOKIETEK
31 Pączkowski Jakub Brześć Kujawski Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. GKS ŁOKIETEK
32 Izydorczyk Dominika Brześć Kujawski Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. GKS ŁOKIETEK
33 Ziółkowska Igor Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. GKS ŁOKIETEK
34 Ziółkowski Hubert Brześć Kujawski Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m.
35 Graczyk Hanna Brześć Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. GKS ŁOKIETEK
36 Wrzeszczyński Franciszek Brześć Kujawski Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. GKS ŁOKIETEK
37 Pecyna Zuzanna Budzisław Stary Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. NO NAME TEAM
38 Pecyna Julia Budzisław Stary Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. NO NAME TEAM
39 Ciepłowski Wiktor Bydgoszcz Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. SP 14 Bydgoszcz
40 Jabłońska Izabela Ciechocinek Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. SP nr.1 Ciechocinek
41 Jabłońska Joanna Ciechocinek Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. SP nr.1 Ciechocinek
42 Pawłowska Olga Dobierzyn Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. Przedszkole Samorządowe Lubraniec
43 Pawłowska Alicja Dobierzyn Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. Przedszkole Samorządowe Lubraniec
44 Bocheński Bartosz Fabianki Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. UKS Cyprianka
45 Bocheński Oliwier Fabianki Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. UKS Cyprianka
46 Szychulski Wojciech Fabianki Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m.
47 Szychulski Filip Fabianki Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m.
48 Heland Grzegorz Gdańsk Roczniki 2008 – 2005 /13-16 lat/, dystans: 1200 m.
49 Wrześniak Filip Grodno Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m.
50 Barański Filip Jadrowice 13 Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m.
51 Baranski Aleksander Jadrowice 13 Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m.
52 Sobczak Cecylia Kakowa Wola Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m.
53 Jasińska Lena Kowal Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. Szkoła Podstawowa w Kowalu
54 Jasiński Aleksander Kowal Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. Przedszkole Miejskie w Kowalu
55 BASA HANNA KRUSZWICA Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. KS LZS KRUSZWICA
56 BASA MATEUSZ KRUSZWICA Roczniki 2008 – 2005 /13-16 lat/, dystans: 1200 m. GOPŁO KRUSZWICA
57 Włoczewski Jakub Kruszyn Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. #Brothersteam
58 Staśkiewicz Aleksander Lipno Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m.
59 Lach Jagoda Lubień Kujawski Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m.
60 Lach Maciej Lubień Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m.
61 Wiankowska Amelia Lubień Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m.
62 Zufla Wiktor Lubraniec Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. LUBRANIEC X
63 Zufla Zuzanna Lubraniec Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. LUBRANIEC X
64 Kapelski Tymoteusz Łochocin Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. UKS Cyprianka
65 Kapelska Martyna Łochocin Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. UKS Cyprianka
66 Waszak Lena Nowy Zbrachlin Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. #Brothersteam
67 Nowakowska Zuzanna Otmianowo Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m.
68 Zientara Liliana Piotrków Kujawski Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. BSPK TEAM
69 Tokarski Witold Piotrków Kujawski Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. SP Sadlno
70 Kwiatkowski Igor Powałkowice Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. Kwiatek TEAM
71 Kwiatkowska Hania Powałkowice Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. Kwiatek TEAM
72 Kosmalski Aleksander Powałkowice Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. Kosmal TEAM
73 Kosmalski Antek Powałkowice Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. Kosmal TEAM
74 Sobczak Leon Poznań Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m.
75 Sobczak Franek Poznań Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. SP 19 Poznań
76 Zdunowski Jakub Rypin Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. Akademia Ruchu
77 Kaźmierski Witek Rzadka Wola - Parcele Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m.
78 Kaźmierska Helenka Rzadka Wola - Parcele Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m.
79 Zientara Kuba Slone 4 Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m.
80 Zientara Nikola Slone 4 Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m.
81 Chuchra Mateusz Toruń Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m.
82 Chuchra Szymon Toruń Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m.
83 Garbiec Kajtek Warszawa Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. KS Kajtulo
84 Garbiec Antoni Warszawa Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. KS Antonio
85 Pawłowski Jakub Wieniec Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m.
86 Pietrzak Joanna Włocławek Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. Pietrzak team
87 Pietrzak Weronika Włocławek Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. Pietrzak team
88 Bladoszewski Filip Włocławek Roczniki 2008 – 2005 /13-16 lat/, dystans: 1200 m.
89 Bladoszewski Mikołaj Włocławek Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m.
90 Kunecki Jan Włocławek Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. PRO & HAKER
91 Pietrzak Michał Włocławek Roczniki 2008 – 2005 /13-16 lat/, dystans: 1200 m. LKS Vectra Włocławek
92 Frąckowiak Alan Włocławek Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. PRO & HAKER
93 Kaczkowska Wiktoria Włocławek Roczniki 2008 – 2005 /13-16 lat/, dystans: 1200 m. Sp. nr. 12, LKS VECTRA
94 Waszak Oliwier Włocławek Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. Brothers Team
95 Waszak Igor Włocławek Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. Brothers Team
96 Rapa Maria Wrocław Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. Sp 77 Wrocław
97 Śmigielski Filip Zbytowo Roczniki 2008 – 2005 /13-16 lat/, dystans: 1200 m. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach
98 Śmigielski Jakub Zbytowo Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach
99 Śmigielski Jan Zbytowo Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. Przedszkole "Bajka" w Gębicach


Wyświetleń: 4667

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ