Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ziółkowski Hubert | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | ||
2 | Franczyk Franciszek | Agnieszkowo | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | ||
3 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Roczniki 2008 – 2005 /13-16 lat/, dystans: 1200 m. | ||
4 | Sobczak Cecylia | Kakowa Wola | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | ||
5 | Sobczak Leon | Poznań | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | ||
6 | Szychulski Wojciech | Fabianki | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | ||
7 | Szychulski Filip | Fabianki | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | ||
8 | Wrześniak Filip | Grodno | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | ||
9 | Smolińska Antonina | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | ||
10 | Smolińska Nikola | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | ||
11 | Kaźmierska Helenka | Rzadka Wola - Parcele | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | ||
12 | Kaźmierski Witek | Rzadka Wola - Parcele | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | |||
13 | Wodzyńska Lena | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | ||
14 | Studziński Stanisław | Brześć Kujawski | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | ||
15 | Studzińska Maria | Brześć Kujawski | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | ||
16 | Nowakowska Zuzanna | Otmianowo | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | ||
17 | Staśkiewicz Aleksander | Lipno | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | ||
18 | Barański Filip | Jadrowice 13 | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | ||
19 | Baranski Aleksander | Jadrowice 13 | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | ||
20 | Zientara Kuba | Slone 4 | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | ||
21 | Zientara Nikola | Slone 4 | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | ||
22 | Wiankowska Amelia | Lubień Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | ||
23 | Lach Maciej | Lubień Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | ||
24 | Chuchra Mateusz | Toruń | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | ||
25 | Lach Jagoda | Lubień Kujawski | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | ||
26 | Nowakowski Antoni | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | ||
27 | Bladoszewski Mikołaj | Włocławek | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | ||
28 | Bladoszewski Filip | Włocławek | Polska | Roczniki 2008 – 2005 /13-16 lat/, dystans: 1200 m. | ||
29 | Pawłowski Jakub | Wieniec | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | ||
30 | Chuchra Szymon | Toruń | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | ||
31 | Waszak Lena | Nowy Zbrachlin | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | #Brothersteam | |
32 | Włoczewski Jakub | Kruszyn | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | #Brothersteam | |
33 | Zdunowski Jakub | Rypin | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | Akademia Ruchu | |
34 | Waszak Oliwier | Włocławek | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | Brothers Team | |
35 | Waszak Igor | Włocławek | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | Brothers Team | |
36 | Zientara Liliana | Piotrków Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | BSPK TEAM | |
37 | Izydorczyk Dominika | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | GKS ŁOKIETEK | |
38 | Rogiewicz Jakub | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | GKS ŁOKIETEK | |
39 | Graczyk Hanna | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | GKS ŁOKIETEK | |
40 | Sudomir Zuzanna | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | GKS ŁOKIETEK | |
41 | Sudomir Filip | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | GKS ŁOKIETEK | |
42 | Skierska Agata | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | GKS ŁOKIETEK | |
43 | Szczęsna Liliana | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | GKS ŁOKIETEK | |
44 | Szczęsny Kacper | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | GKS ŁOKIETEK | |
45 | Girczyc Lena | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | GKS ŁOKIETEK | |
46 | Girczyc Oliwier | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | GKS ŁOKIETEK | |
47 | ZIELIŃSKA WIKTORIA | BRZEŚĆ KUJAWSKI | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | GKS ŁOKIETEK | |
48 | ZIELIŃSKA ANNA | BRZEŚĆ KUJAWSKI | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | GKS ŁOKIETEK | |
49 | Wrzeszczyński Franciszek | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | GKS ŁOKIETEK | |
50 | Wasielewska Julka | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | GKS ŁOKIETEK | |
51 | Ziółkowska Igor | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | GKS ŁOKIETEK | |
52 | Bagiński Tomasz | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | GKS ŁOKIETEK | |
53 | Bagińska Nela | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | GKS ŁOKIETEK | |
54 | Aleksińska Julia | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | GKS ŁOKIETEK | |
55 | Żórawska Lena | Brześć Kujawski | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | GKS ŁOKIETEK | |
56 | Rakowski Adam | Brześć Kujawski | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | GKS ŁOKIETEK | |
57 | Rakowska Julia | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | GKS ŁOKIETEK | |
58 | Lewandowski Wojciech | Brześć Kujawski | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | GKS ŁOKIETEK | |
59 | Lewandowski Franciszek | Brześć Kujawski | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | GKS ŁOKIETEK | |
60 | Lewandowski Jakub | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | GKS ŁOKIETEK | |
61 | Pączkowski Jakub | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | GKS ŁOKIETEK | |
62 | BASA MATEUSZ | KRUSZWICA | Polska | Roczniki 2008 – 2005 /13-16 lat/, dystans: 1200 m. | GOPŁO KRUSZWICA | |
63 | Kosmalski Antek | Powałkowice | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | Kosmal TEAM | |
64 | Kosmalski Aleksander | Powałkowice | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | Kosmal TEAM | |
65 | Garbiec Antoni | Warszawa | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | KS Antonio | |
66 | Garbiec Kajtek | Warszawa | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | KS Kajtulo | |
67 | BASA HANNA | KRUSZWICA | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | KS LZS KRUSZWICA | |
68 | Kwiatkowski Igor | Powałkowice | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | Kwiatek TEAM | |
69 | Kwiatkowska Hania | Powałkowice | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | Kwiatek TEAM | |
70 | Pietrzak Michał | Włocławek | Polska | Roczniki 2008 – 2005 /13-16 lat/, dystans: 1200 m. | LKS Vectra Włocławek | |
71 | Zufla Wiktor | Lubraniec | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | LUBRANIEC X | |
72 | Zufla Zuzanna | Lubraniec | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | LUBRANIEC X | |
73 | Pecyna Julia | Budzisław Stary | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | NO NAME TEAM | |
74 | Pecyna Zuzanna | Budzisław Stary | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | NO NAME TEAM | |
75 | Pietrzak Weronika | Włocławek | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | Pietrzak team | |
76 | Pietrzak Joanna | Włocławek | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | Pietrzak team | |
77 | Kunecki Jan | Włocławek | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | PRO & HAKER | |
78 | Frąckowiak Alan | Włocławek | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | PRO & HAKER | |
79 | Śmigielski Jan | Zbytowo | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | Przedszkole "Bajka" w Gębicach | |
80 | Jasiński Aleksander | Kowal | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | Przedszkole Miejskie w Kowalu | |
81 | Pawłowska Alicja | Dobierzyn | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | Przedszkole Samorządowe Lubraniec | |
82 | Pawłowska Olga | Dobierzyn | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | Przedszkole Samorządowe Lubraniec | |
83 | Ciepłowski Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | SP 14 Bydgoszcz | |
84 | Sobczak Franek | Poznań | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | SP 19 Poznań | |
85 | Rapa Maria | Wrocław | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | Sp 77 Wrocław | |
86 | Jabłońska Izabela | Ciechocinek | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | SP nr.1 Ciechocinek | |
87 | Jabłońska Joanna | Ciechocinek | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | SP nr.1 Ciechocinek | |
88 | Tokarski Witold | Piotrków Kujawski | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | SP Sadlno | |
89 | Kaczkowska Wiktoria | Włocławek | Polska | Roczniki 2008 – 2005 /13-16 lat/, dystans: 1200 m. | Sp. nr. 12, LKS VECTRA | |
90 | Nowakowski Jan | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | Szkoła | |
91 | Nowakowska Justyna | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | Szkoła | |
92 | Gwizdalski Filip | Brześć Kujawski | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | Szkoła | |
93 | Śmigielski Filip | Zbytowo | Polska | Roczniki 2008 – 2005 /13-16 lat/, dystans: 1200 m. | Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach | |
94 | Śmigielski Jakub | Zbytowo | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach | |
95 | Jasińska Lena | Kowal | Polska | Roczniki 2014 – 2012 /7-9 lat/, dystans: 400 m. | Szkoła Podstawowa w Kowalu | |
96 | Kapelski Tymoteusz | Łochocin | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | UKS Cyprianka | |
97 | Bocheński Oliwier | Fabianki | Polska | Roczniki 2011 – 2009 /10-12 lat/, dystans: 800 m. | UKS Cyprianka | |
98 | Bocheński Bartosz | Fabianki | Polska | Roczniki 2016 - 2015 /5-6 lat/, dystans: 100 m. | UKS Cyprianka | |
99 | Kapelska Martyna | Łochocin | Polska | Bieg Malucha (rocznik 2017 i młodsi), dystans: 50 m. | UKS Cyprianka |
Wyświetleń: 8106