Skórzec Biegnie Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Miło nam poinformować, że w tym roku Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym odbędzie się w Skórcu.
15 sierpnia o godzinie 15 ruszymy ze skwerku przy OSP Skórzec z honorowym marszem. Przejdziemy do Urzędu Gminy a następnie pomaszerujemy na miejsce startu biegu głównego. Dystans marszu będzie wynosił ok. 1963 m i ma na celu upamiętnienie rok śmierci ostatniego poległego w walce Żołnierza Wyklętego Józefa Franczaka ps. "Lalek".
Bieg główny wystartuje ok. godziny 15:30. Dystans to 5 km wytyczony na trasie parkrun Skórzec.
Udział w marszu nie obliguje do udziału w biegu głównym, natomiast wszystcy uczestnicy rywalizujący na 5km biorą udział w marszu.
Biuro zawodów będzie zorganizowane na skwerku w Skórcu (lub świetlicy wiejskiej przy skwerku) i czynne będzie od godziny 14.
Zapisy elektroniczne zostaną uruchomione w czwartek 8 lipca. Limit pakietów to 130 sztuk podzielone pomiędzy marsz i bieg główny.
Każdy uczestnik w pakiecie otrzyma: koszulkę, medal, materiały promocyjne oraz torbę. Dodatkowo uczeestnicy biegu głównego otrzymają numer startowy.
Zycięzcy biegu glównego otrzymają pamiątkowe puchary oraz drobne nagrody rzeczowe w zależności od pozyskanych sponsorów.
Nagrodzone zostaną 3 pierwsze miejsca OPEN kobiet i mężczyzn.
Po biegu zapraszamy na poczęstunek.
Cześć i Chwała Bohaterom - pobiegnij w Skórcu

Wyświetleń: 1800

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ