Skórzec Biegnie Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Soszyński Filip Stara Wieś Marsz Honorowy opłacono
2 Soszyński Hubert Stara Wieś Marsz Honorowy opłacono
3 Wilk Przemysław Siennica Bieg Główny - 5 km
4 Węgrzyn Paweł Węgrzyn łochów Bieg Główny - 5 km Łochowska Grupa Biegowa
5 Pytlak Jakub Siedlce Marsz Honorowy opłacono
6 Pilich Natalia Kamieniec Marsz Honorowy Klub Aktywnych parkrun Skórzec
7 Pilich Paulina Kamieniec Bieg Główny - 5 km
8 Chróściel Łukasz Siedlce Marsz Honorowy opłacono
9 Jóźwiak Barbara Siedlce Żołnierz - 5km 18 batalion dowodzenia
10 Kusio Mariusz Stare KOBIAŁKI Bieg Główny - 5 km STARE KOBIAŁKI
11 Telma Michał Mińsk Mazowiecki Bieg Główny - 5 km opłacono
12 Buńko Tobiasz Siedlce Żołnierz - 5km 1BP DAS opłacono
13 Kołtun Ania Podnieśno Bieg Główny - 5 km OSP Suchożebry opłacono
14 Mirosz Robert Siedlce Żołnierz - 5km 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono
15 Kołtun Radosław Podnieśno Bieg Główny - 5 km opłacono
16 KOŁACZEK HUBERT Wieluń Żołnierz - 5km Akademia Wojsk Lądowych opłacono
17 Turek Michał Skórzec Bieg Główny - 5 km
18 Turek Katarzyna Skórzec Bieg Główny - 5 km
19 Harasim Pawel Harasim Siedlce Żołnierz - 5km opłacono
20 Soćko Jacek Grabianów Żołnierz - 5km 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono
21 PRZYGODZKI TOMASZ SUCHOZEBRY Żołnierz - 5km opłacono
22 Okniński Andrzej Siedlce Bieg Główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
23 Olszewski Cezary Skórzec Bieg Główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
24 Piasecki Łukasz Siedlce Bieg Główny - 5 km opłacono
25 Izdebski Marcin Siedlce Żołnierz - 5km OSŻW
26 Kruk Mariusz Siedlce Bieg Główny - 5 km opłacono
27 Dąbrowska Aneta Skórzec Bieg Główny - 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
28 Dąbrowski Mariusz Skórzec Bieg Główny - 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
29 Rudnik Martyna Szaruty Bieg Główny - 5 km opłacono
30 Konarski Sławomir Siedlce Bieg Główny - 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec &Iwonex Drukarnia opłacono
31 Kruszewska Marta Drupia Marsz Honorowy opłacono
32 Kłoś Wojtek Siedlce Żołnierz - 5km 18bdow opłacono
33 Osik Mieczysław SIEDLCE Bieg Główny - 5 km opłacono
34 Osik Miłosz Siedlce Bieg Główny - 5 km opłacono
35 Przybylski Kamil Przybylski Kłodzko Żołnierz - 5km 18bdow opłacono
36 Radzikowski Mateusz Siedlce Żołnierz - 5km opłacono
37 Karpik Rafał Żelków-Kolonia Bieg Główny - 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
38 Gąska Grzegorz Latowicz Bieg Główny - 5 km opłacono
39 Talewski Waldemar Siedlce Marsz Honorowy opłacono
40 Talewski Mateusz Siedlce Marsz Honorowy opłacono
41 Talewski Bartłomiej Siedlce Marsz Honorowy opłacono
42 Talewski Grzegorz Siedlce Marsz Honorowy opłacono
43 Garbacik Dominik Pruszyn Marsz Honorowy OLIMP Stok Lacki opłacono
44 Matuszewski Marcin Ciechanów Żołnierz - 5km
45 Niedziałek Tomasz Żeliszew Duży Żołnierz - 5km Sensacja Żeliszew opłacono
46 Magiera Agata Hołubla Bieg Główny - 5 km opłacono
47 Daduń Magdalena Hołubla Żołnierz - 5km opłacono
48 Rosa Katarzyna żelków Kolonia Bieg Główny - 5 km
49 Sowian Marlena Siedlce Marsz Honorowy opłacono
50 Brodzik Arkadiusz Kuflew Żołnierz - 5km Pianka Kuflew
51 Bieniek Damian Aleksandrówka Żołnierz - 5km opłacono
52 Filim Katarzyna KOTUŃ Żołnierz - 5km Morsy Węgrów/Siedlce opłacono
53 Filim Michał Kotuń Bieg Główny - 5 km
54 Piekart Krzysztof Skórzec Żołnierz - 5km opłacono
55 Piekart Dorota Skórzec Bieg Główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
56 Danielak Marzena Kotuń Bieg Główny - 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
57 Baszkiewicz Monika Zbuczyn Bieg Główny - 5 km Zbucki Ruch opłacono
58 Wrzosek Iwona Siedlce Bieg Główny - 5 km Morsy Siedlce opłacono
59 Baszkiewicz Paweł Zbuczyn Bieg Główny - 5 km Zbucki Ruch opłacono
60 Krzewniak Ewa Przygody Bieg Główny - 5 km opłacono
61 Krzewniak Lidia Przygody Bieg Główny - 5 km opłacono
62 Rosa Wiktor Siedlce Marsz Honorowy opłacono
63 Rosa Sylwia Siedlce Marsz Honorowy opłacono
64 Zdanowicz Arkadiusz Stanisławów Bieg Główny - 5 km Następny Krok Team opłacono
65 Szysz Alina Szysz Siedlce Bieg Główny - 5 km opłacono
66 Wasiluk Maja Pruszyn Pieńki Marsz Honorowy opłacono
67 Wasiluk Kacper Pruszyn Pieńki Marsz Honorowy OLIMP Stok Lacki opłacono
68 Wasiluk Monika Pruszyn Pieńki Marsz Honorowy opłacono
69 Matłacz Mikołaj Siedlce Marsz Honorowy OLIMP Stok Lacki opłacono
70 Sielewoniak Mariusz Drohiczyn Bieg Główny - 5 km Drohiczyńska Banda
71 Wasilewski Jarosław Lisowo Bieg Główny - 5 km Drohiczyńska Banda
72 Dróbka Dariusz Siedlce Bieg Główny - 5 km opłacono
73 Krupa Paulina Węgrów Bieg Główny - 5 km Aktywni Węgrów opłacono
74 Krupa Marek Węgrów Bieg Główny - 5 km Aktywni Węgrów opłacono
75 Gatarczyk Aneta Siedlce Bieg Główny - 5 km opłacono
76 Kowalczyk Kinga Siedlce Bieg Główny - 5 km opłacono
77 Trojanowski Patryk Siedlce Bieg Główny - 5 km opłacono
78 Sikorska Wioleta Aleksandrów Bieg Główny - 5 km opłacono
79 Kusak Sylwia Skórzec Marsz Honorowy
80 Miłkowski Józef Drohiczyn Bieg Główny - 5 km Drohiczyńska Banda
81 Miłkowska Ewa Drohiczyn Bieg Główny - 5 km Drohiczyńska Banda
82 Stańczuk leszek Chodów Bieg Główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
83 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Bieg Główny - 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec &Iwonex Drukarnia opłacono
84 Guzek Kamila Skórzec Bieg Główny - 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
85 Boruta Jarosław Siedlce Bieg Główny - 5 km opłacono
86 Wiśniewska Agnieszka Siedlce Bieg Główny - 5 km opłacono
87 Kmiecik Arkadiusz Warszawa Bieg Główny - 5 km opłacono
88 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg Główny - 5 km
89 Młynek Łukasz Siedlce Żołnierz - 5km opłacono
90 Sachanowicz Ireneusz Strzała Bieg Główny - 5 km opłacono
91 Zdanowska Katarzyna Dąbrówka Ług Bieg Główny - 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
92 Matłacz Marta Siedlce Bieg Główny - 5 km opłacono
93 Wołkowicz Malwina Lipiny Marsz Honorowy opłacono
94 Walas Sebastian Rososz Marsz Honorowy opłacono
95 Krasuski Paweł Helenów Żołnierz - 5km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
96 Dybciak Mateusz Siedlce Bieg Główny - 5 km opłacono
97 Kusak Adam Skórzec Bieg Główny - 5 km KAPS opłacono
98 Kobylińska Małgorzta Wólka Proszewska Bieg Główny - 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
99 Górski Łukasz Siedlce Żołnierz - 5km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
100 Zańko Kuba Skórzec Marsz Honorowy Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono


Wyświetleń: 2805

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ