Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilk Przemysław | Siennica | Polska | Bieg Główny - 5 km | ||
2 | Węgrzyn Paweł Węgrzyn | łochów | Polska | Bieg Główny - 5 km | Łochowska Grupa Biegowa | |
3 | Pilich Paulina | Kamieniec | Polska | Bieg Główny - 5 km | ||
4 | Kusio Mariusz | Stare KOBIAŁKI | Polska | Bieg Główny - 5 km | STARE KOBIAŁKI | |
5 | Telma Michał | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
6 | Kołtun Ania | Podnieśno | Polska | Bieg Główny - 5 km | OSP Suchożebry | opłacono |
7 | Kołtun Radosław | Podnieśno | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
8 | Turek Michał | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 5 km | ||
9 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 5 km | ||
10 | Okniński Andrzej | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |
11 | Olszewski Cezary | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
12 | Piasecki Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
13 | Kruk Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
14 | Dąbrowska Aneta | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
15 | Dąbrowski Mariusz | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
16 | Rudnik Martyna | Szaruty | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
17 | Konarski Sławomir | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec &Iwonex Drukarnia | opłacono |
18 | Osik Mieczysław | SIEDLCE | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
19 | Osik Miłosz | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
20 | Karpik Rafał | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg Główny - 5 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
21 | Gąska Grzegorz | Latowicz | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
22 | Magiera Agata | Hołubla | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
23 | Rosa Katarzyna | żelków Kolonia | Polska | Bieg Główny - 5 km | ||
24 | Filim Michał | Kotuń | Polska | Bieg Główny - 5 km | ||
25 | Piekart Dorota | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
26 | Danielak Marzena | Kotuń | Polska | Bieg Główny - 5 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
27 | Baszkiewicz Monika | Zbuczyn | Polska | Bieg Główny - 5 km | Zbucki Ruch | opłacono |
28 | Wrzosek Iwona | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | Morsy Siedlce | opłacono |
29 | Baszkiewicz Paweł | Zbuczyn | Polska | Bieg Główny - 5 km | Zbucki Ruch | opłacono |
30 | Krzewniak Ewa | Przygody | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
31 | Krzewniak Lidia | Przygody | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
32 | Zdanowicz Arkadiusz | Stanisławów | Polska | Bieg Główny - 5 km | Następny Krok Team | opłacono |
33 | Szysz Alina Szysz | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
34 | Sielewoniak Mariusz | Drohiczyn | Polska | Bieg Główny - 5 km | Drohiczyńska Banda | |
35 | Wasilewski Jarosław | Lisowo | Polska | Bieg Główny - 5 km | Drohiczyńska Banda | |
36 | Dróbka Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
37 | Krupa Paulina | Węgrów | Polska | Bieg Główny - 5 km | Aktywni Węgrów | opłacono |
38 | Krupa Marek | Węgrów | Polska | Bieg Główny - 5 km | Aktywni Węgrów | opłacono |
39 | Gatarczyk Aneta | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
40 | Kowalczyk Kinga | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
41 | Trojanowski Patryk | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
42 | Sikorska Wioleta | Aleksandrów | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
43 | Miłkowski Józef | Drohiczyn | Polska | Bieg Główny - 5 km | Drohiczyńska Banda | |
44 | Miłkowska Ewa | Drohiczyn | Polska | Bieg Główny - 5 km | Drohiczyńska Banda | |
45 | Stańczuk leszek | Chodów | Polska | Bieg Główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
46 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | Bieg Główny - 5 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec &Iwonex Drukarnia | opłacono |
47 | Guzek Kamila | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
48 | Boruta Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
49 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
50 | Kmiecik Arkadiusz | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
51 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg Główny - 5 km | ||
52 | Sachanowicz Ireneusz | Strzała | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
53 | Zdanowska Katarzyna | Dąbrówka Ług | Polska | Bieg Główny - 5 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
54 | Matłacz Marta | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
55 | Dybciak Mateusz | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
56 | Kusak Adam | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 5 km | KAPS | opłacono |
57 | Kobylińska Małgorzta | Wólka Proszewska | Polska | Bieg Główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
58 | Strzalińska Emilia | Skórzec | Polska | Bieg Główny - 5 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
59 | Możdżonek Beata | Żelków Kolonia | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
60 | Możdżonek Krystian | Żelków Kolonia | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono | |
61 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Bieg Główny - 5 km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono |
62 | Pszkit Piotr | Siedlce | Polska | Bieg Główny - 5 km | PP | opłacono |
Wyświetleń: 5821