Bieg
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jurgielewicz Jacek Kostkowo Bieg opłacono
2 Kamiński Daniel Olsztyn Bieg
3 9 Buczyński Krzysztof Chełmża Bieg opłacono
4 LEWANDOWSKI MIROSLAW Goleniów Bieg opłacono
5 Kościński Patryk Pozezdrze Bieg Akademia Marynarki Wojennej opłacono
6 35 Kłeczek Jacek Rumia Bieg Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłacono
7 59 Przybylski Bartek Przybylski Urszulin Bieg JP 2 Team opłacono
8 58 Podczarska Izabela Kolbudy Bieg KOLBUDY TEAM opłacono
9 43 Lukasiak Daniel Londyn Bieg opłacono
10 Maj Rafał Skaryszew Bieg zabiegany skaryszew
11 32 Karczewski Grzegorz Hel Bieg LKS Błękitni Żeglce opłacono
12 52 OCHNIO RYSZARD JASTROWIE Bieg Polonia Jastrowie opłacono
13 Jankowska Barbara Poznań Bieg
14 REPKA Marek REPKA Bydgoszcz Bieg Lupus Team
15 65 Smyk Kamil Gdańsk Bieg opłacono
16 38 Komadowska Monika POZNAŃ Bieg Kartplast opłacono
17 67 Sprengel Piotr Milanówek Bieg UKS MTE Milanówek/WSEwS opłacono
18 Szynawa Marcin Siemianowice Bieg
19 Bonikowski Tomasz Grodzisk Mazowiecki Bieg opłacono
20 22 Godlewska Diana Łomża Bieg opłacono
21 64 Rutkowski Mariusz Lubowidz 17B 84-300Lębork Bieg WOLF TEAM opłacono
22 30 Jesiołowski Łukasz Jesiołowski Gdańsk Bieg opłacono
23 34 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Bieg Forever Young Łódź opłacono
24 41 Kozdemba Krzysztof Gdańsk Bieg Team Wiślinka opłacono
25 28 Jaroni Tomasz Poznań Bieg opłacono
26 Woźniczka Jolanta Warszawa Bieg Adam Draczyński Running team
27 Kłos Daniel Strommen Bieg -
28 42 Kropidłowski Grzegorz Łęczyn Dolny Bieg WOLF TEAM opłacono
29 8 Brzykcy Jacek Toruń Bieg AGB HD RUNNERS opłacono
30 61 Rożyk Krzysztof Gdynia Bieg OKNOBUR-biegamyrazem.pl opłacono
31 62 Rudziński Dariusz Gdańsk Bieg PRS opłacono
32 1 Abucewicz Waldemar Władysławowo Bieg MKS Władysławowo opłacono
33 47 Mańkowski Dariusz Jastrowie Bieg opłacono
34 Śliwińska Katarzyna Gdynia Bieg Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
35 Wąż Mariusz Reda Bieg Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
36 Pietrzak Tomasz Depaula 7 Bieg
37 6 Brodacki Wieslaw Tychy Bieg 40-latek Tychy opłacono
38 72 Wierzba Krzysztof Gdańsk Bieg 3Braci Wierzba opłacono
39 56 Patura Ania Łódź Bieg opłacono
40 15 Drzymała Tomasz Lubiatów Bieg opłacono
41 73 Wojtkowiak Paweł Radonie Bieg opłacono
42 Żurawski Arkadiusz Sońsk Bieg
43 18 Frąckowiak Michał Frąckowiak Koziegłowy Bieg Czerwonackie kijanki opłacono
44 53 Pankow Marcin Gdynia Bieg PANKOW ULTRA T1M opłacono
45 77 Zawadzki Andrzej Warszawa Bieg opłacono
46 20 Gilarska Marta Brwinów Bieg Biegowe Nygusy opłacono
47 10 Budnicki Rafał Warszawa Bieg MORT! opłacono
48 16 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg Klub Biegacza Im.P.Sękowskiego w Płońsku opłacono
49 21 Głupczyk Tadeusz Warszawa Bieg 100 Marathon Club Polska opłacono
50 48 Masiulaniec Agata Gdansk Bieg Biegowy Świat/Ultra Krew opłacono
51 24 Hryniewicka Monika Rumia Bieg opłacono
52 40 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski Bieg opłacono
53 23 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Sobącz Bieg opłacono
54 19 Frydrychowicz Michał Warszawa Bieg opłacono
55 31 Kaminski miroslaw kaminski grudziadz Bieg opłacono
56 75 Wyganowski Konrad RUMIA Bieg opłacono
57 33 Kaźmierczak Andrzej Kaźmierczak Szczytniki Bieg opłacono
58 74 Wróblewska Joanna Unislaw Bieg opłacono
59 45 Chudy Henryk Sławsko Bieg k s Olszewski i synowie opłacono
60 71 Weiland Emila Unisław Bieg Drużyna Szpiku opłacono
61 50 Napiontek Maria Poznań / Warszawa Bieg opłacono
62 Piędel Michał Warszawa Bieg Żółwiki Natolin/Bliźniak Team
63 51 Nehring Tomasz Chełmno Bieg WETERANI RP opłacono
64 49 Mika Damian Racibórz Bieg Eko okna Runnes opłacono
65 12 Dembiński Marek ROKIETNICA Bieg Wójtowicz TRI Team / Atimex opłacono
66 Kozub Basia Bochnia Bieg TRIathlon Team Bochnia
67 78 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Bieg Kundy Portowe opłacono
68 46 Małecki Janusz Ojrzeń Bieg opłacono
69 63 Rudźko Wojciech Wejherowo Bieg opłacono
70 13 Dębski Tomasz Gdańsk Bieg AKT GDAKK, KTP Bąbelki opłacono
71 26 Jachimczyk-Korbut Aleksandra Chrzanów Bieg parkrun Chrzanów opłacono
72 25 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia Bieg Mama w Trójmieście opłacono
73 27 Jaciuk Dagmara Zalasewo Bieg opłacono
74 57 Pobłocki Jan Gdańsk Bieg Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
75 11 Maculewicz Marcin Kielce Bieg JP 2 Team opłacono
76 66 SOBKOWIAK Ewa Poznań Bieg opłacono
77 70 Waras Wojciech Katowice Bieg opłacono
78 3 Baraniecki Zbigniew Poznan Bieg 100MARATHON CLUB POLAND opłacono
79 2 Bańbura Piotr Warka Bieg Pasat Końskie opłacono
80 29 Jastrzembski Edmund Gdańsk Bieg Bydgoszcz Fan Maraton opłacono
81 14 Doliński Adam Warszawa Bieg KB Legionowo/Grupa Biegowa UTK opłacono
82 5 Birlet Paweł Krosno Bieg opłacono
83 Elmiś Grzegorz Hel Bieg Biegacz Portowy Hel
84 69 Torłop Przemysław Gdańsk Bieg opłacono
85 76 Zalewski Daniel Susz Bieg opłacono


Wyświetleń: 3734

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ