Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 9 Buczyński Krzysztof Chełmża Bieg opłacono
2 17 FILA ANTONI SZTUM Bieg mężczyźni 65+ opłacono
3 7 Brzozowski Andrzej Zamość Bieg mężczyźni 65+ opłacono
4 46 Małecki Janusz Ojrzeń Bieg opłacono
5 28 Jaroni Tomasz Poznań Bieg opłacono
6 Szynawa Marcin Siemianowice Bieg
7 Żurawski Arkadiusz Sońsk Bieg
8 43 Lukasiak Daniel Londyn Bieg opłacono
9 Kamiński Daniel Olsztyn Bieg
10 19 Frydrychowicz Michał Warszawa Bieg opłacono
11 40 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski Bieg opłacono
12 30 Jesiołowski Łukasz Jesiołowski Gdańsk Bieg opłacono
13 73 Wojtkowiak Paweł Radonie Bieg opłacono
14 Jankowska Barbara Poznań Bieg
15 15 Drzymała Tomasz Lubiatów Bieg opłacono
16 50 Napiontek Maria Poznań / Warszawa Bieg opłacono
17 24 Hryniewicka Monika Rumia Bieg opłacono
18 74 Wróblewska Joanna Unislaw Bieg opłacono
19 47 Mańkowski Dariusz Jastrowie Bieg opłacono
20 33 Kaźmierczak Andrzej Kaźmierczak Szczytniki Bieg opłacono
21 Pietrzak Tomasz Depaula 7 Bieg
22 75 Wyganowski Konrad RUMIA Bieg opłacono
23 22 Godlewska Diana Łomża Bieg opłacono
24 Bonikowski Tomasz Grodzisk Mazowiecki Bieg opłacono
25 23 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Sobącz Bieg opłacono
26 77 Zawadzki Andrzej Warszawa Bieg opłacono
27 65 Smyk Kamil Gdańsk Bieg opłacono
28 69 Torłop Przemysław Gdańsk Bieg opłacono
29 56 Patura Ania Łódź Bieg opłacono
30 39 Kondratiuk Renata Gdańsk Bieg kobiety 60+ opłacono
31 5 Birlet Paweł Krosno Bieg opłacono
32 LEWANDOWSKI MIROSLAW Goleniów Bieg opłacono
33 31 Kaminski miroslaw kaminski grudziadz Bieg opłacono
34 70 Waras Wojciech Katowice Bieg opłacono
35 66 SOBKOWIAK Ewa Poznań Bieg opłacono
36 76 Zalewski Daniel Susz Bieg opłacono
37 27 Jaciuk Dagmara Zalasewo Bieg opłacono
38 Jurgielewicz Jacek Kostkowo Bieg opłacono
39 63 Rudźko Wojciech Wejherowo Bieg opłacono
40 Kłos Daniel Strommen Bieg -
41 21 Głupczyk Tadeusz Warszawa Bieg 100 Marathon Club Polska opłacono
42 3 Baraniecki Zbigniew Poznan Bieg 100MARATHON CLUB POLAND opłacono
43 72 Wierzba Krzysztof Gdańsk Bieg 3Braci Wierzba opłacono
44 6 Brodacki Wieslaw Tychy Bieg 40-latek Tychy opłacono
45 Woźniczka Jolanta Warszawa Bieg Adam Draczyński Running team
46 8 Brzykcy Jacek Toruń Bieg AGB HD RUNNERS opłacono
47 Kościński Patryk Pozezdrze Bieg Akademia Marynarki Wojennej opłacono
48 13 Dębski Tomasz Gdańsk Bieg AKT GDAKK, KTP Bąbelki opłacono
49 Elmiś Grzegorz Hel Bieg Biegacz Portowy Hel
50 20 Gilarska Marta Brwinów Bieg Biegowe Nygusy opłacono
51 48 Masiulaniec Agata Gdansk Bieg Biegowy Świat/Ultra Krew opłacono
52 54 Paraniak Barbro Huddinge Bieg kobiety 60+ Boras LK opłacono
53 55 Paraniak Jan Paraniak Huddinge Bieg mężczyźni 65+ Boras LK opłacono
54 29 Jastrzembski Edmund Gdańsk Bieg Bydgoszcz Fan Maraton opłacono
55 18 Frąckowiak Michał Frąckowiak Koziegłowy Bieg Czerwonackie kijanki opłacono
56 71 Weiland Emila Unisław Bieg Drużyna Szpiku opłacono
57 49 Mika Damian Racibórz Bieg Eko okna Runnes opłacono
58 34 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Bieg Forever Young Łódź opłacono
59 57 Pobłocki Jan Gdańsk Bieg Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
60 59 Przybylski Bartek Przybylski Urszulin Bieg JP 2 Team opłacono
61 11 Maculewicz Marcin Kielce Bieg JP 2 Team opłacono
62 45 Chudy Henryk Sławsko Bieg k s Olszewski i synowie opłacono
63 38 Komadowska Monika POZNAŃ Bieg Kartplast opłacono
64 14 Doliński Adam Warszawa Bieg KB Legionowo/Grupa Biegowa UTK opłacono
65 16 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg Klub Biegacza Im.P.Sękowskiego w Płońsku opłacono
66 35 Kłeczek Jacek Rumia Bieg Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłacono
67 36 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła Bieg mężczyźni 65+ Klub J.Słowackiego opłacono
68 37 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła Bieg kobiety 60+ Klub J.Słowackiego opłacono
69 Wąż Mariusz Reda Bieg Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
70 Śliwińska Katarzyna Gdynia Bieg Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
71 58 Podczarska Izabela Kolbudy Bieg KOLBUDY TEAM opłacono
72 78 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Bieg Kundy Portowe opłacono
73 32 Karczewski Grzegorz Hel Bieg LKS Błękitni Żeglce opłacono
74 REPKA Marek REPKA Bydgoszcz Bieg Lupus Team
75 25 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia Bieg Mama w Trójmieście opłacono
76 1 Abucewicz Waldemar Władysławowo Bieg MKS Władysławowo opłacono
77 Piwko Grażyna Gdynia Bieg kobiety 60+ MORSY GDYŃSKIE
78 10 Budnicki Rafał Warszawa Bieg MORT! opłacono
79 61 Rożyk Krzysztof Gdynia Bieg OKNOBUR-biegamyrazem.pl opłacono
80 53 Pankow Marcin Gdynia Bieg PANKOW ULTRA T1M opłacono
81 26 Jachimczyk-Korbut Aleksandra Chrzanów Bieg parkrun Chrzanów opłacono
82 2 Bańbura Piotr Warka Bieg Pasat Końskie opłacono
83 52 OCHNIO RYSZARD JASTROWIE Bieg Polonia Jastrowie opłacono
84 60 Reiter Eugeniusz Poznań Bieg mężczyźni 65+ Post42 opłacono
85 62 Rudziński Dariusz Gdańsk Bieg PRS opłacono
86 4 Bernat Antoni Puck Bieg mężczyźni 65+ Puck opłacono
87 68 Sypniewska Hanna Gdynia Bieg kobiety 60+ Spartanie Dzieciom/ Ultra Way opłacono
88 zlotowski piotr gdansk Bieg mężczyźni 65+ sportevo
89 41 Kozdemba Krzysztof Gdańsk Bieg Team Wiślinka opłacono
90 Kozub Basia Bochnia Bieg TRIathlon Team Bochnia
91 67 Sprengel Piotr Milanówek Bieg UKS MTE Milanówek/WSEwS opłacono
92 44 Łoziński Wojciech Oleśnica Bieg mężczyźni 65+ Ultra Speed Kwezal opłacono
93 51 Nehring Tomasz Chełmno Bieg WETERANI RP opłacono
94 64 Rutkowski Mariusz Lubowidz 17B 84-300Lębork Bieg WOLF TEAM opłacono
95 42 Kropidłowski Grzegorz Łęczyn Dolny Bieg WOLF TEAM opłacono
96 12 Dembiński Marek ROKIETNICA Bieg Wójtowicz TRI Team / Atimex opłacono
97 Maj Rafał Skaryszew Bieg zabiegany skaryszew
98 Piędel Michał Warszawa Bieg Żółwiki Natolin/Bliźniak Team


Wyświetleń: 6759

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ