Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Amatorka Mikołajki Pomorskie | |||||||||
1 | Felski Robert | Mikołajki Pomorskie | Bieg - zawodnik z gminy Mikołajki Pomorskie | Amatorka Mikołajki Pomorskie | odwołano | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
2 | Matlewska Marzena | Elblag | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Drużyna Pierścienia | odwołano | ||||
El-Aktywni | |||||||||
3 | Leśniewski Jan | Elbląg | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | El-Aktywni | odwołano | ||||
First Malbork Team | |||||||||
4 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | First Malbork Team | odwołano | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
5 | Tul Paulina | Kwidzyn | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Gmina Gardeja Biega | odwołano | ||||
6 | Olińska Marzena | Gardeja | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Gmina Gardeja Biega | odwołano | ||||
7 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Gmina Gardeja Biega | odwołano | ||||
8 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Gmina Gardeja Biega | odwołano | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
9 | Sobieś Alina | Gardeja | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Gmina Gardeja Biega | odwołano | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
10 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | odwołano | ||||
Kolonia Prabuty | |||||||||
11 | Kamińska Beata | Prabuty | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Kolonia Prabuty | odwołano | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
12 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Kwidzyn Biega | odwołano | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
13 | Giembicki Jan | Sztum | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | LKS Zantyr Sztum | odwołano | ||||
MiSiEk Runner / Jeziorak Iława | |||||||||
14 | Kołecki Michał | Iława | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | MiSiEk Runner / Jeziorak Iława | odwołano | ||||
Piękny | |||||||||
15 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Piękny | odwołano | ||||
Prabucka Grupa Biegowa "Olbrzym" | |||||||||
16 | Czarnecki Wojciech | Prabuty | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Prabucka Grupa Biegowa "Olbrzym" | odwołano | ||||
SP 14 Elbląg | |||||||||
17 | Grynis Paweł | Elbląg | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | SP 14 Elbląg | odwołano | ||||
Team Karaś - Elbląg | |||||||||
18 | Brzozowski Jacek | Elbląg | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Team Karaś - Elbląg | odwołano | ||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
19 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Traktor team gm kwidzyn | odwołano | ||||
Tri NEGU | |||||||||
20 | Szot Dawid | Sztum | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | Tri NEGU | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
21 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | odwołano | |||||
22 | Zembrzuski Andrzej Zembrzuski | Sztum | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | odwołano | |||||
23 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | odwołano | |||||
24 | Nowosielski Piotr | Sztum | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | odwołano | |||||
25 | Sadowska Agnieszka | Prabuty | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | odwołano | |||||
26 | Łuczyk Remigiusz | Malbork | Bieg - zawodnik spoza gminy Mikołajki Pomorskie | odwołano | |||||
27 | Wojtacka Magdalena | Mirowice | Bieg - zawodnik z gminy Mikołajki Pomorskie | odwołano | |||||
28 | Deroszewski Arkadiusz | Mikołajki Pomorskie | Bieg - zawodnik z gminy Mikołajki Pomorskie | odwołano |
Wyświetleń: 5481