Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kocinska Danuta Rytel 10 km Nordic Walking
2 Bieliński Leszek Bydgoszcz 10 km Nordic Walking opłacono
3 Zielińska Jolanta OSIELSKO 10 km Nordic Walking opłacono on-line
4 WILKOWSKA KATARZYNA TERESIN 10 km Nordic Walking opłacono on-line
5 Łangowska Justyna Tuchola 10 km Nordic Walking opłacono on-line
6 Żabko Renata Poznań 10 km Nordic Walking opłacono on-line
7 Jakusz Gostomska Marzena Tuchola 10 km Nordic Walking opłacono
8 Pottzebowska Agata Bydgoszcz 10 km Nordic Walking DEAF i #B3K opłacono on-line
9 Potrzebowski Marek Bydgoszcz 10 km Nordic Walking DEAF i #B3K opłacono on-line
10 Kłosowska Ewa Tuchola 10 km Nordic Walking Borówki Borowiackie opłacono on-line
11 Trzciński Eugeniusz Trzciński Bydgoszcz 10 km Nordic Walking Kwartalnik Nemrod opłacono on-line
12 Ciżmowska Barbara Kępice 10 km Nordic Walking MTS.HAMER MIASTKO opłacono on-line
13 Trzciński Franciszek Chełmno 10 km Nordic Walking WOPR/ SiR START opłacono on-line
14 Rymaszewska Jolanta Sienno 10 km Nordic Walking
15 Białecka Katarzyna Maksymilianowo 10 km Nordic Walking opłacono on-line
16 Krygiel Maria Maksymilianowo 10 km Nordic Walking GOSIR OSIELSKO opłacono
17 Góral Marzena Żalno 10 km Nordic Walking opłacono
18 Jankowska Joanna Tuchola 10 km Nordic Walking opłacono
19 ŁĘCKI JAN GDYNIA 10 km Nordic Walking WłóczyKije Gdynia
20 Krygiel Irena Maksymilianowo 10 km Nordic Walking GOSIR OSIELSKO opłacono on-line
21 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk 10 km Nordic Walking Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
22 Trzebiński Hubert Bydgoszcz 10 km Nordic Walking Kwartalnik Nemrod opłacono on-line
23 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski 10 km Nordic Walking opłacono on-line
24 kaczmarek jarek szczutki 10 km Nordic Walking opłacono on-line
25 KACZMAREK ZOFIA SZCZUTKI 10 km Nordic Walking opłacono on-line
26 Piechowska Magdalena Chojnice 10 km Nordic Walking opłacono on-line
27 Ochmańska Beata Gdańsk 10 km Nordic Walking opłacono on-line
28 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański 10 km Nordic Walking Speed Ladies
29 Nowicka Tatiana Świecie 10 km Nordic Walking opłacono on-line
30 Gwizdała Zbigniew Gołąbek 10 km Nordic Walking opłacono on-line
31 Gwizdała Bartosz Gołąbek 10 km Nordic Walking opłacono on-line
32 Zalewska Oliwia Sierosław 10 km Nordic Walking opłacono on-line
33 Zalewska Alina Sierosław 10 km Nordic Walking opłacono on-line
34 Ruge Mariola Ruge Bydgoszcz 10 km Nordic Walking opłacono on-line
35 Olejniczak Ewa Bydgoszcz 10 km Nordic Walking opłacono on-line
36 Konczal Dorota Małe Gacno 10 km Nordic Walking opłacono on-line
37 Konczal Stefan Trzebciny 10 km Nordic Walking opłacono on-line
38 Zawistowski Sylwester Gdańsk 10 km Nordic Walking opłacono on-line
39 SKWERES ADRIANA PELPLIN 10 km Nordic Walking Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
40 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie 10 km Nordic Walking
41 Bogalecki Marek Starogard Gdański 10 km Nordic Walking Safe Sport Team opłacono on-line
42 Wojciechowska Elżbieta Pakość 10 km Nordic Walking opłacono
43 Serocki Zbigniew Grudziądz 10 km Nordic Walking Jagiellończycy Łasin opłacono on-line
44 Żmuda-Trzebiatowska Iwona Pruszcz Gdanski 10 km Nordic Walking
45 Żmuda-Trzebiatowski Marcin Pruszcz Gdanski 10 km Nordic Walking
46 Hoffmann Kamil Cekcynek 10 km Nordic Walking opłacono on-line
47 Kulczycki Jan GDAŃSK 10 km Nordic Walking 70 +
48 appel jurek Bydgoszcz 10 km Nordic Walking 70 + GOSIR OSIELSKO
49 Białk Roman Gdańsk 10 km Nordic Walking 70 +
50 Pilecki Gustaw Bydgoszcz 10 km Nordic Walking 70 + GOSIR OSIELSKO
51 Stawniak Karol Żnin 10 km Nordic Walking 70 +
52 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz 10 km Nordic Walking 70 +


Wyświetleń: 4068

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ