Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Borowiacy Czersk | |||||||||
1 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | 10 km Nordic Walking | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | ||||
Borówki Borowiackie | |||||||||
2 | Kłosowska Ewa | Tuchola | 10 km Nordic Walking | Borówki Borowiackie | opłacono on-line | ||||
DEAF i #B3K | |||||||||
3 | Potrzebowski Marek | Bydgoszcz | 10 km Nordic Walking | DEAF i #B3K | opłacono on-line | ||||
4 | Pottzebowska Agata | Bydgoszcz | 10 km Nordic Walking | DEAF i #B3K | opłacono on-line | ||||
GOSIR OSIELSKO | |||||||||
5 | Pilecki Gustaw | Bydgoszcz | 10 km Nordic Walking 70 + | GOSIR OSIELSKO | |||||
6 | appel jurek | Bydgoszcz | 10 km Nordic Walking 70 + | GOSIR OSIELSKO | |||||
7 | Krygiel Maria | Maksymilianowo | 10 km Nordic Walking | GOSIR OSIELSKO | opłacono | ||||
GOSIR OSIELSKO | |||||||||
8 | Krygiel Irena | Maksymilianowo | 10 km Nordic Walking | GOSIR OSIELSKO | opłacono on-line | ||||
Jagiellończycy Łasin | |||||||||
9 | Serocki Zbigniew | Grudziądz | 10 km Nordic Walking | Jagiellończycy Łasin | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
10 | SKWERES ADRIANA | PELPLIN | 10 km Nordic Walking | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
Kwartalnik Nemrod | |||||||||
11 | Trzebiński Hubert | Bydgoszcz | 10 km Nordic Walking | Kwartalnik Nemrod | opłacono on-line | ||||
12 | Trzciński Eugeniusz Trzciński | Bydgoszcz | 10 km Nordic Walking | Kwartalnik Nemrod | opłacono on-line | ||||
MTS.HAMER MIASTKO | |||||||||
13 | Ciżmowska Barbara | Kępice | 10 km Nordic Walking | MTS.HAMER MIASTKO | opłacono on-line | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
14 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | 10 km Nordic Walking | Safe Sport Team | opłacono on-line | ||||
Speed Ladies | |||||||||
15 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | 10 km Nordic Walking | Speed Ladies | |||||
WOPR/ SiR START | |||||||||
16 | Trzciński Franciszek | Chełmno | 10 km Nordic Walking | WOPR/ SiR START | opłacono on-line | ||||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
17 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | 10 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
18 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | 10 km Nordic Walking | opłacono | |||||
19 | Smaruj - Sadowska Janina | Bydgoszcz | 10 km Nordic Walking 70 + | ||||||
20 | Olejniczak Ewa | Bydgoszcz | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
21 | Ruge Mariola Ruge | Bydgoszcz | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
22 | Hoffmann Kamil | Cekcynek | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
23 | Piechowska Magdalena | Chojnice | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
24 | Zawistowski Sylwester | Gdańsk | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
25 | Ochmańska Beata | Gdańsk | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
26 | Białk Roman | Gdańsk | 10 km Nordic Walking 70 + | ||||||
27 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 10 km Nordic Walking 70 + | ||||||
28 | Gwizdała Bartosz | Gołąbek | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
29 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
30 | Białecka Katarzyna | Maksymilianowo | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
31 | Konczal Dorota | Małe Gacno | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
32 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
33 | Wojciechowska Elżbieta | Pakość | 10 km Nordic Walking | opłacono | |||||
34 | Żabko Renata | Poznań | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
35 | Żmuda-Trzebiatowska Iwona | Pruszcz Gdanski | 10 km Nordic Walking | ||||||
36 | Żmuda-Trzebiatowski Marcin | Pruszcz Gdanski | 10 km Nordic Walking | ||||||
37 | Kocinska Danuta | Rytel | 10 km Nordic Walking | ||||||
38 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | 10 km Nordic Walking | ||||||
39 | Rymaszewska Jolanta | Sienno | 10 km Nordic Walking | ||||||
40 | Zalewska Oliwia | Sierosław | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
41 | Zalewska Alina | Sierosław | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
42 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
43 | KACZMAREK ZOFIA | SZCZUTKI | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
44 | kaczmarek jarek | szczutki | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
45 | Nowicka Tatiana | Świecie | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
46 | WILKOWSKA KATARZYNA | TERESIN | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
47 | Konczal Stefan | Trzebciny | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
48 | Łangowska Justyna | Tuchola | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
49 | Jankowska Joanna | Tuchola | 10 km Nordic Walking | opłacono | |||||
50 | Jakusz Gostomska Marzena | Tuchola | 10 km Nordic Walking | opłacono | |||||
51 | Góral Marzena | Żalno | 10 km Nordic Walking | opłacono | |||||
52 | Stawniak Karol | Żnin | 10 km Nordic Walking 70 + |
Wyświetleń: 6519