Bieg powstańczy Radia PŁOŃSK 93,6 FM - 1 sierpnia 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Prządak Szymon Strachówko Bieg główny na 5 km opłacono on-line
2 Plichta Karolina Adela Dzierzanowo Osada Bieg rodzinny na 1944 m
3 Obojski Damian Nowe Gumino Bieg rodzinny na 1944 m
4 Obojska Julia Nowe Gumino Bieg rodzinny na 1944 m
5 Szpakiewicz Sylwia Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
6 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg główny na 5 km ASFaltLove Dziki opłacono
7 Kwiatkowski Piotr Kwiatkowski Janówek Pierwszy Bieg główny na 5 km
8 Stachowicz Beata Płońsk Bieg główny na 5 km Płońszczanki opłacono on-line
9 Orlińska Edyta Płońsk Bieg główny na 5 km Płońszczanki opłacono on-line
10 Sawicka Justyna Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono
11 Lubaś Bartłomiej Mielec Bieg rodzinny na 1944 m
12 Machnacka Wioletta Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
13 Kałuża Bogusław Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
14 Kałuża Anna Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
15 Bluszcz Jadwiga Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
16 Bluszcz Józef Płońsk Bieg Nordic Walking na 1944 m
17 Piekarz Agnieszka Płońsk Bieg Nordic Walking na 1944 m
18 Pawlak Filip Warszawa Bieg główny na 5 km opłacono on-line
19 Traczyk Dominik Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
20 Traczyk Katarzyna Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
21 Koźbiał Wiktor Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
22 Koźbiał Karol Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
23 Koźbiał Filip Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
24 Koźbiał Włodzimierz Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
25 Kryczka Agnieszka Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
26 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
27 Lewandowski Zenon Ciechanów Bieg główny na 5 km SCKS Jurand Ciechanów opłacono on-line
28 Kaczorowski Jacek Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
29 Kaczorowska Martyna Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
30 Kaczorowska Dorota Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
31 Szadkowska Anna Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
32 Żochowski Błażej Lisewo Bieg główny na 5 km opłacono
33 GRUDZICKI DANIEL KOŁOZĄB Bieg główny na 5 km Wojak Danczos
34 stanecka Zuzia skierniewice Bieg rodzinny na 1944 m
35 stanecka małgorzata skierniewice Bieg Nordic Walking na 1944 m
36 Jasińska Patrycja Skrwilno Bieg główny na 5 km opłacono on-line
37 stanecki maciej skierniewice Bieg główny na 5 km
38 stanecki marcin skierniewice Bieg główny na 5 km
39 Człapski Krzysztof Warszawa Bieg Nordic Walking na 1944 m NW CZŁAPSKI TEAM
40 ROPIAK Ryszard MYSZYNIEC Bieg główny na 5 km KURPIE Myszyniec
41 luberacki artur dobrska-kolonia Bieg główny na 5 km Praca opłacono
42 Zembrzuski Łukasz Szczytno Bieg główny na 5 km
43 MAREK Roman Warszawa Bieg główny na 5 km opłacono on-line
44 Kita Grzegorz Warszawa Bieg główny na 5 km Sport Management Polska opłacono on-line
45 Piekarska Bogumiła Jączewo Bieg główny na 5 km opłacono on-line
46 Krysiak Eliza Kazuń Nowy Bieg główny na 5 km opłacono on-line
47 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
48 Kalman Hubert Warszawa Bieg główny na 5 km HMTRANS.PL opłacono on-line
49 Piotrowski Paweł Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
50 Anowski Adrian Drochowo Bieg główny na 5 km Obstacle Center team opłacono on-line
51 Krysiak Adam Kazuń Nowy Bieg główny na 5 km opłacono on-line
52 Piekarski Marek Niedarzyn Bieg główny na 5 km OSP Niedarzyn opłacono on-line
53 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg główny na 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
54 Czuliński Bogdan Królewo Bieg główny na 5 km
55 Tokarska Marlena Płońsk Bieg główny na 5 km Płońszczanki opłacono on-line
56 Brzezina Józef Maciej SOCHACZEW Bieg główny na 5 km opłacono on-line
57 Bugajewska Anna Płońsk Bieg główny na 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
58 Ostrowska Daria Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m Sp2
59 Ostrowski Filip Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
60 Ostrowska Anna Płońsk Bieg rodzinny na 1944 m
61 Antoniewski Ryszard PŁOŃSK Bieg główny na 5 km opłacono on-line
62 Knaf Piotr PŁOŃSK Bieg główny na 5 km opłacono on-line
63 Kościelski Mariusz Chruszczewo Bieg główny na 5 km ASFALTLOVE DZIKI
64 Kościelska Agnieszka Chruszczewo Bieg główny na 5 km ASFALTLOVE DXIKI opłacono on-line
65 Skrzynski Adam Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono
66 Stankowski Mariusz Płońsk Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
67 Wronka Dawid Płońsk Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
68 Gąsecki Marcin Płońsk Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
69 Zmysłowski Arkadiusz Płońsk Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
70 Ferski Adnrzej Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
71 Denkiewicz Jacek Zawidz Bieg główny na 5 km opłacono on-line
72 Gut Cezary Unieck 71 Bieg główny na 5 km opłacono
73 Gut Beata Unieck Bieg główny na 5 km opłacono
74 Popłonkowski Janusz Płońsk Bieg główny na 5 km Radio Płońsk 93,6 FM opłacono on-line
75 Pietrzak Krzysztof Płońsk Bieg główny na 5 km Radio PŁOŃSK 93,6 FM opłacono on-line


Wyświetleń: 1669

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ