Bieg powstańczy Radia PŁOŃSK 93,6 FM - 1 sierpnia 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Prządak Szymon Strachówko Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
2 Plichta Karolina Adela Dzierzanowo Osada Polska Bieg rodzinny na 1944 m
3 Obojski Damian Nowe Gumino Polska Bieg rodzinny na 1944 m
4 Obojska Julia Nowe Gumino Polska Bieg rodzinny na 1944 m
5 Szpakiewicz Sylwia Płońsk Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
6 Gorząch Zbigniew Ciechanów Polska Bieg główny na 5 km ASFaltLove Dziki opłacono
7 Kwiatkowski Piotr Kwiatkowski Janówek Pierwszy Polska Bieg główny na 5 km
8 Stachowicz Beata Płońsk Polska Bieg główny na 5 km Płońszczanki opłacono on-line
9 Orlińska Edyta Płońsk Polska Bieg główny na 5 km Płońszczanki opłacono on-line
10 Sawicka Justyna Płońsk Polska Bieg główny na 5 km opłacono
11 Lubaś Bartłomiej Mielec Polska Bieg rodzinny na 1944 m
12 Machnacka Wioletta Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
13 Kałuża Bogusław Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
14 Kałuża Anna Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
15 Bluszcz Jadwiga Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
16 Bluszcz Józef Płońsk Polska Bieg Nordic Walking na 1944 m
17 Piekarz Agnieszka Płońsk Polska Bieg Nordic Walking na 1944 m
18 Pawlak Filip Warszawa Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
19 Traczyk Dominik Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
20 Traczyk Katarzyna Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
21 Koźbiał Wiktor Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
22 Koźbiał Karol Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
23 Koźbiał Filip Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
24 Koźbiał Włodzimierz Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
25 Kryczka Agnieszka Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
26 Zaborowski Marcin Płońsk Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
27 Lewandowski Zenon Ciechanów Polska Bieg główny na 5 km SCKS Jurand Ciechanów opłacono on-line
28 Kaczorowski Jacek Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
29 Kaczorowska Martyna Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
30 Kaczorowska Dorota Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
31 Szadkowska Anna Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
32 Żochowski Błażej Lisewo Polska Bieg główny na 5 km opłacono
33 GRUDZICKI DANIEL KOŁOZĄB Polska Bieg główny na 5 km Wojak Danczos
34 stanecka Zuzia skierniewice Polska Bieg rodzinny na 1944 m
35 stanecka małgorzata skierniewice Polska Bieg Nordic Walking na 1944 m
36 Jasińska Patrycja Skrwilno Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
37 stanecki maciej skierniewice Polska Bieg główny na 5 km
38 stanecki marcin skierniewice Polska Bieg główny na 5 km
39 Człapski Krzysztof Warszawa Polska Bieg Nordic Walking na 1944 m NW CZŁAPSKI TEAM
40 ROPIAK Ryszard MYSZYNIEC Polska Bieg główny na 5 km KURPIE Myszyniec
41 luberacki artur dobrska-kolonia Polska Bieg główny na 5 km Praca opłacono
42 Zembrzuski Łukasz Szczytno Polska Bieg główny na 5 km
43 MAREK Roman Warszawa Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
44 Kita Grzegorz Warszawa Polska Bieg główny na 5 km Sport Management Polska opłacono on-line
45 Piekarska Bogumiła Jączewo Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
46 Krysiak Eliza Kazuń Nowy Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
47 Gadomski Łukasz Płońsk Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
48 Kalman Hubert Warszawa Polska Bieg główny na 5 km HMTRANS.PL opłacono on-line
49 Piotrowski Paweł Płońsk Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
50 Anowski Adrian Drochowo Polska Bieg główny na 5 km Obstacle Center team opłacono on-line
51 Krysiak Adam Kazuń Nowy Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
52 Piekarski Marek Niedarzyn Polska Bieg główny na 5 km OSP Niedarzyn opłacono on-line
53 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Polska Bieg główny na 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
54 Czuliński Bogdan Królewo Polska Bieg główny na 5 km
55 Tokarska Marlena Płońsk Polska Bieg główny na 5 km Płońszczanki opłacono on-line
56 Brzezina Józef Maciej SOCHACZEW Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
57 Bugajewska Anna Płońsk Polska Bieg główny na 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
58 Ostrowska Daria Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m Sp2
59 Ostrowski Filip Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
60 Ostrowska Anna Płońsk Polska Bieg rodzinny na 1944 m
61 Antoniewski Ryszard PŁOŃSK Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
62 Knaf Piotr PŁOŃSK Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
63 Kościelski Mariusz Chruszczewo Polska Bieg główny na 5 km ASFALTLOVE DZIKI
64 Kościelska Agnieszka Chruszczewo Polska Bieg główny na 5 km ASFALTLOVE DXIKI opłacono on-line
65 Skrzynski Adam Płońsk Polska Bieg główny na 5 km opłacono
66 Stankowski Mariusz Płońsk Polska Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
67 Wronka Dawid Płońsk Polska Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
68 Gąsecki Marcin Płońsk Polska Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
69 Zmysłowski Arkadiusz Płońsk Polska Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
70 Ferski Adnrzej Płońsk Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
71 Denkiewicz Jacek Zawidz Polska Bieg główny na 5 km opłacono on-line
72 Gut Cezary Unieck 71 Polska Bieg główny na 5 km opłacono
73 Gut Beata Unieck Polska Bieg główny na 5 km opłacono
74 Popłonkowski Janusz Płońsk Polska Bieg główny na 5 km Radio Płońsk 93,6 FM opłacono on-line
75 Pietrzak Krzysztof Płońsk Polska Bieg główny na 5 km Radio PŁOŃSK 93,6 FM opłacono on-line


Wyświetleń: 3199

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ