Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kościelski Mariusz | Chruszczewo | Polska | Bieg główny na 5 km | ASFALTLOVE DZIKI | |
2 | Kościelska Agnieszka | Chruszczewo | Polska | Bieg główny na 5 km | ASFALTLOVE DXIKI | opłacono on-line |
3 | Lewandowski Zenon | Ciechanów | Polska | Bieg główny na 5 km | SCKS Jurand Ciechanów | opłacono on-line |
4 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg główny na 5 km | ASFaltLove Dziki | opłacono |
5 | luberacki artur | dobrska-kolonia | Polska | Bieg główny na 5 km | Praca | opłacono |
6 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg główny na 5 km | Obstacle Center team | opłacono on-line |
7 | Kwiatkowski Piotr Kwiatkowski | Janówek Pierwszy | Polska | Bieg główny na 5 km | ||
8 | Piekarska Bogumiła | Jączewo | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
9 | Krysiak Eliza | Kazuń Nowy | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
10 | Krysiak Adam | Kazuń Nowy | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
11 | GRUDZICKI DANIEL | KOŁOZĄB | Polska | Bieg główny na 5 km | Wojak Danczos | |
12 | Czuliński Bogdan | Królewo | Polska | Bieg główny na 5 km | ||
13 | Żochowski Błażej | Lisewo | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono | |
14 | ROPIAK Ryszard | MYSZYNIEC | Polska | Bieg główny na 5 km | KURPIE Myszyniec | |
15 | Piekarski Marek | Niedarzyn | Polska | Bieg główny na 5 km | OSP Niedarzyn | opłacono on-line |
16 | Piotrowski Paweł | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
17 | Popłonkowski Janusz | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | Radio Płońsk 93,6 FM | opłacono on-line |
18 | Pietrzak Krzysztof | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | Radio PŁOŃSK 93,6 FM | opłacono on-line |
19 | Zaborowski Marcin | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
20 | Sawicka Justyna | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono | |
21 | Orlińska Edyta | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | Płońszczanki | opłacono on-line |
22 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
23 | Stachowicz Beata | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | Płońszczanki | opłacono on-line |
24 | Gąsecki Marcin | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | CENTROMAL TEAM | opłacono on-line |
25 | Szpakiewicz Sylwia | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
26 | Tokarska Marlena | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | Płońszczanki | opłacono on-line |
27 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono on-line |
28 | Antoniewski Ryszard | PŁOŃSK | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
29 | Knaf Piotr | PŁOŃSK | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
30 | Ferski Adnrzej | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
31 | Zmysłowski Arkadiusz | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | CENTROMAL TEAM | opłacono on-line |
32 | Skrzynski Adam | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono | |
33 | Stankowski Mariusz | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | CENTROMAL TEAM | opłacono on-line |
34 | Wronka Dawid | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | CENTROMAL TEAM | opłacono on-line |
35 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | Bieg główny na 5 km | ||
36 | stanecki maciej | skierniewice | Polska | Bieg główny na 5 km | ||
37 | Jasińska Patrycja | Skrwilno | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
38 | Brzezina Józef Maciej | SOCHACZEW | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
39 | Prządak Szymon | Strachówko | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
40 | Szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Polska | Bieg główny na 5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono on-line |
41 | Zembrzuski Łukasz | Szczytno | Polska | Bieg główny na 5 km | ||
42 | Gut Beata | Unieck | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono | |
43 | Gut Cezary | Unieck 71 | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono | |
44 | Pawlak Filip | Warszawa | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
45 | MAREK Roman | Warszawa | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
46 | Kita Grzegorz | Warszawa | Polska | Bieg główny na 5 km | Sport Management Polska | opłacono on-line |
47 | Kalman Hubert | Warszawa | Polska | Bieg główny na 5 km | HMTRANS.PL | opłacono on-line |
48 | Denkiewicz Jacek | Zawidz | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 4453