Bieg powstańczy Radia PŁOŃSK 93,6 FM - 1 sierpnia 2021
Bieg główny na 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 stanecki marcin skierniewice Bieg główny na 5 km
ASFALTLOVE DXIKI
2 Kościelska Agnieszka Chruszczewo Bieg główny na 5 km ASFALTLOVE DXIKI opłacono on-line
ASFALTLOVE DZIKI
3 Kościelski Mariusz Chruszczewo Bieg główny na 5 km ASFALTLOVE DZIKI
ASFaltLove Dziki
4 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg główny na 5 km ASFaltLove Dziki opłacono
CENTROMAL TEAM
5 Stankowski Mariusz Płońsk Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
6 Wronka Dawid Płońsk Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
7 Gąsecki Marcin Płońsk Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
8 Zmysłowski Arkadiusz Płońsk Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
HMTRANS.PL
9 Kalman Hubert Warszawa Bieg główny na 5 km HMTRANS.PL opłacono on-line
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
10 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg główny na 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
11 Bugajewska Anna Płońsk Bieg główny na 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
KURPIE Myszyniec
12 ROPIAK Ryszard MYSZYNIEC Bieg główny na 5 km KURPIE Myszyniec
OSP Niedarzyn
13 Piekarski Marek Niedarzyn Bieg główny na 5 km OSP Niedarzyn opłacono on-line
Obstacle Center team
14 Anowski Adrian Drochowo Bieg główny na 5 km Obstacle Center team opłacono on-line
Praca
15 luberacki artur dobrska-kolonia Bieg główny na 5 km Praca opłacono
Płońszczanki
16 Stachowicz Beata Płońsk Bieg główny na 5 km Płońszczanki opłacono on-line
17 Orlińska Edyta Płońsk Bieg główny na 5 km Płońszczanki opłacono on-line
18 Tokarska Marlena Płońsk Bieg główny na 5 km Płońszczanki opłacono on-line
Radio PŁOŃSK 93,6 FM
19 Pietrzak Krzysztof Płońsk Bieg główny na 5 km Radio PŁOŃSK 93,6 FM opłacono on-line
Radio Płońsk 93,6 FM
20 Popłonkowski Janusz Płońsk Bieg główny na 5 km Radio Płońsk 93,6 FM opłacono on-line
SCKS Jurand Ciechanów
21 Lewandowski Zenon Ciechanów Bieg główny na 5 km SCKS Jurand Ciechanów opłacono on-line
Sport Management Polska
22 Kita Grzegorz Warszawa Bieg główny na 5 km Sport Management Polska opłacono on-line
Wojak Danczos
23 GRUDZICKI DANIEL KOŁOZĄB Bieg główny na 5 km Wojak Danczos
_BRAK NAZWY_
24 Prządak Szymon Strachówko Bieg główny na 5 km opłacono on-line
25 Szpakiewicz Sylwia Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
26 Kwiatkowski Piotr Kwiatkowski Janówek Pierwszy Bieg główny na 5 km
27 Sawicka Justyna Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono
28 Pawlak Filip Warszawa Bieg główny na 5 km opłacono on-line
29 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
30 Żochowski Błażej Lisewo Bieg główny na 5 km opłacono
31 Jasińska Patrycja Skrwilno Bieg główny na 5 km opłacono on-line
32 stanecki maciej skierniewice Bieg główny na 5 km
33 Zembrzuski Łukasz Szczytno Bieg główny na 5 km
34 MAREK Roman Warszawa Bieg główny na 5 km opłacono on-line
35 Piekarska Bogumiła Jączewo Bieg główny na 5 km opłacono on-line
36 Krysiak Eliza Kazuń Nowy Bieg główny na 5 km opłacono on-line
37 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
38 Piotrowski Paweł Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
39 Krysiak Adam Kazuń Nowy Bieg główny na 5 km opłacono on-line
40 Czuliński Bogdan Królewo Bieg główny na 5 km
41 Brzezina Józef Maciej SOCHACZEW Bieg główny na 5 km opłacono on-line
42 Antoniewski Ryszard PŁOŃSK Bieg główny na 5 km opłacono on-line
43 Knaf Piotr PŁOŃSK Bieg główny na 5 km opłacono on-line
44 Skrzynski Adam Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono
45 Ferski Adnrzej Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
46 Denkiewicz Jacek Zawidz Bieg główny na 5 km opłacono on-line
47 Gut Cezary Unieck 71 Bieg główny na 5 km opłacono
48 Gut Beata Unieck Bieg główny na 5 km opłacono


Wyświetleń: 1661

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ