VII Memoriał im. Czesława Wasielewskiego, Bieg Główny 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Podaj nazwę drużyny (w klasyfikacji Aktywna Drużyna): Do zapłaty
1 Golon Sylwia Broniewek Bieg 10km UKS PRZEMYSTKA opłacono BM
2 Dudra Sebastian Dudra Włocławek Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
3 prykanowski marcin Toruń Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 kujawsko-pomorskie Kujawsko-pomorskie opłacono
4 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz Bieg 10km Tkkf kolejarz opłacono BM
5 Czarnecka Monika Koronowo Bieg 10km Brzoza Biega Brzoza Biega opłacono BM
6 Czarnecki Piotr Bydgoszcz Bieg 10km Brzoza Biega opłacono BM
7 Kasprzyk Piotr Toruń Bieg 10km PODGÓRZ TORUŃ opłacono BM
8 Gronkowski Andrzej wloclawek Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
9 Drawert Ewa Łubki Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
10 Dyminska Jowita Dyminska WŁOCŁAWEK Bieg 10km opłacono BM
11 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Bieg 10km Studio Nieruchomości Toruń opłacono BM
12 Orcholski Witold Toruń Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 T.S. Opatrunki Toruń T.S. Opatrunki Toruń
13 Wierzbowski Piotr Brzozówka Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TEAM KOPEĆ opłacono
14 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg 10km Niezrzeszony opłacono BM
15 Szczepański Mateusz Szembruk Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
16 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
17 Sołtysiński Marcin Włocławek Bieg 10km Pulp Fiction opłacono BM
18 Ciepłowski Robert Bydgoszcz Bieg 10km opłacono BM
19 Lipiński Krzysztof Toruń Bieg 10km Parkrun Toruń Parkrun Toruń opłacono BM
20 Lach Alicja Lubień Kujawski Bieg 10km
21 Zieliński Kamil Brześć Kujawski Bieg 10km Żórawski Team | Brzeski Biegacz Brzeski Biegacz opłacono BM
22 Szymański Marcin Bobrowniki Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
23 Paszkiet Witold Bydgoszcz Bieg 10km Kolejarz opłacono BM
24 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Bydgoszcz Team Bydgoszcz Team opłacono BM
25 Bartosz Mariola Kikół Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
26 Próchnicki Artur BRZEŚĆ KUJAWSKI Bieg 10km BAKS BAKS opłacono BM
27 Garbiec Tomasz Warszawa Bieg 10km Varso opłacono BM
28 Mariański Piotr Sierpc Bieg 10km Kubuś Sierpc opłacono BM
29 Błaszczak Stanisław Skępe Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia WKB Maratończyk Włocławek 107
30 Ślusarski Przemysław Bydgoszcz Bieg 10km Bydgoszcz Team opłacono BM
31 Łukaszewski Sławomir Brześć Kujawski Bieg 10km Brześć Cukrownia opłacono BM
32 Butowski Krzysztof Butowski Toruń Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
33 Godziuk Roman Toruń Bieg 10km opłacono BM
34 Fułat Karol Cekcyn Bieg 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
35 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 10km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
36 Prątnicki Wiesław Włocławek Bieg 10km ANWILTEAM opłacono BM
37 Lewandowska Beata Brześć Kujawski Bieg 10km opłacono BM
38 Lewandowski Krzysztof Lewandowski Brześć Kujawski Bieg 10km opłacono BM
39 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGORZ opłacono BM
40 Wasielewska Kinga Włocławek Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 opłacono
41 jagodzinska małgorzata lubraniec Bieg 10km opłacono BM
42 Bieńkowski Jarosław Płock Bieg 10km Biegaj z Dymkiem opłacono BM
43 Bolewski Bartosz Nakło nad Notecią Bieg 10km KS. Czarni Nakło opłacono BM
44 Jabłoński Jarosław Ciechocinek Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
45 Ratajczyk Przemysław BYDGOSZCZ Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono BM
46 Szmatuła Elżbieta Strzelno Bieg 10km opłacono BM
47 Janiszewski Dariusz Janiszewski Toruń Bieg 10km Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
48 Keler Krzysztof Inowrocław Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Solankowi Biegacze opłacono BM
49 Sarnowski Janusz lipno Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianka opłacono
50 Jaranowski Andrzej Brodnica Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianka opłacono
51 Bladoszewska Monika Włocławek Bieg 10km opłacono BM
52 Białek Dawid Naklo nad Notecią Bieg 10km Trawers NAKŁO opłacono BM
53 Łuczak Anna Bydgoszcz Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
54 Łuczak Paweł Bydgoszcz Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono BM
55 Piotrowska Mariola Kraków Bieg 10km opłacono BM
56 Piotrowski Filip Kraków Bieg 10km opłacono BM
57 Poczwardowski Kamil Szczutowo Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
58 Okuńska-Wejdman Aneta Łódź Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
59 Wejdman Dariusz Łódź Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
60 Nowacka Małgorzata Koło Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
61 Nowacki Krzysztof Koło Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
62 Olszewski Andrzej Aleksandrów Kujawski Bieg 10km Athletics Nysa opłacono BM
63 Wąż Sławomir Grębocin Bieg 10km Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
64 Łepek Teresa Grudziądz Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
65 Klaybor Dawid Żagań Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki
66 Morawski Robert Włocławek Bieg 10km Brothers Team opłacono BM
67 Sobaszkiewicz Rafał Toruń Bieg 10km Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
68 KOśMIEJA MARCIN BYDGOSZCZ Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
69 Żabiński Radosław Włocławek Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
70 Czajkowski Krzysztof Janowo Bieg 10km opłacono
71 Simson Ireneusz Wąbrzeźno Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
72 Faryński Ireneusz Włocławek Bieg 10km BKS Kujawiak Włocławek opłacono BM
73 Waszak Krzysztof włocławek Bieg 10km Brothers Team Brothers Team opłacono BM
74 Jaśkiewicz Rafał Włocławek Bieg 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK WKB Maratończyk Włocławek
75 Zawidzki Mateusz Zawidzki Guźlin Bieg 10km Irena i Wojtek opłacono BM
76 Klimek Magdalena Włocławek Bieg 10km opłacono BM
77 Motofa Marcin Wąbrzeźno Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
78 Hołtyn Patryk Bydgoszcz Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
79 GADOMSKI PIOTR CZERWONAK Bieg 10km opłacono BM
80 Tomczak Zbigniew Gniezno Bieg 10km Altom Gniezno opłacono BM
81 Nowicki Jarosław Włocławek Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 GKS FABIANKI GKS Fabianki opłacono
82 Dzięgiel-Poślada Andżelika Toruń Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
83 Sikorski Sławomir Służewo Bieg 10km opłacono BM
84 Tuchalski Marek Rusinowo Bieg 10km KB Lech Rypin KB Lech Rypin opłacono BM
85 Maciaszek Krzysztof Toruń Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 kujawsko-pomorskie opłacono
86 Olszewski Adam Rypin Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 KB Lech Rypin KB Lech Rypin
87 Gerka Krzysztof Brzuze Bieg 10km KB Lech Rypin KB Lech Rypin
88 Berebecki Roman Rypin Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia KB Lech Rypin KB Lech Rypin
89 Kręc Aleksander Kręc Chrząstowo Bieg 10km opłacono BM
90 Pokora Rafał Włocławek Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
91 Kubarski Julian Bydgoszcz Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
92 Walczak-Pecyna Michalina Budzisław Stary Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
93 Bartosz Marek Kikół Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 GKS Fabianki opłacono
94 Chęcki Piotr Brześć Kujawski Bieg 10km opłacono BM
95 Grudziński Maciej Włocławek Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek Brothers Team opłacono BM
96 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
97 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia TKKF Kolejarz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
98 Lenc Janusz Bydgoszcz Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
99 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
100 Kubiak Tomasz INOWROCŁAW Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono BM


Wyświetleń: 5932

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ