VII Memoriał im. Czesława Wasielewskiego, Bieg Główny 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Podaj nazwę drużyny (w klasyfikacji Aktywna Drużyna): Do zapłaty
1 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
2 Kubiak Tomasz INOWROCŁAW Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 25.00 PLN
3 Świerczyński Julian Radziejów Bieg 10km KS ZRYW RADZIEJÓW KS ZRYW RADZIEJÓW opłacono BM
4 Brzozowski Szymon Włocławek Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki 30.00 PLN
5 Tarczyńska Marta Bydgoszcz Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
6 Łazarski Marian Działowo Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno 30.00 PLN
7 Grapatyn Piotr Bydgoszcz Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 Bydgoszcz na Start Bydgoszcz na Start opłacono BM
8 Franczyk Krzysztof Agnieszkowo Bieg 10km opłacono BM
9 Tuchalski Marek Rusinowo Bieg 10km KB Lech Rypin KB Lecha Rypin 30.00 PLN
10 Kujach Agnieszka Gdańsk Bieg 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
11 DUBIELA HALINA Tczew Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
12 Bujalski Jan WŁOCŁAWEK Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia WKB Maratończyk Włocławek WKB Maratończyk Włocławek darmowy udział
13 Białobłocka ewa Rypin Bieg 10km KB Lech Rypin opłacono BM
14 białobłocki Jacek Rypin Bieg 10km KB Lech Rypin opłacono BM
15 Popłonkowski Paweł Włocławek Bieg 10km Wika Polska 30.00 PLN
16 Kocząb Marta Kocząb Inowrocław Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
17 Luzak Mirosław Bydgoszcz Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 MWiK Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz opłacono BM
18 Samerek Dariusz Toruń Bieg 10km Runcross Rozgarty opłacono BM
19 Stawarska Elżbieta Toruń Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
20 Czuk Marek Toruń Bieg 10km opłacono BM
21 Braun Zbigniew Braun Włocławek Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
22 Waszak Sebastian Włocławek Bieg 10km Brothers Team opłacono BM
23 Czyżewska Honorata Inowrocław Bieg 10km opłacono BM
24 Piwek Adrian Inowrocław Bieg 10km opłacono BM
25 Tomasik Grzegorz Włocławek Bieg 10km BILNO opłacono BM
26 Rybowska Magdalena Lubraniec Bieg 10km opłacono BM
27 Kamiński Stefan Toruń Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia Rekreacja Torun darmowy udział
28 Woźniak Krzysztof Wola Skarbkowa Bieg 10km opłacono BM
29 Matuszewska Elżbieta Włocławek Bieg 10km 30.00 PLN
30 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
31 Rzęsiewicz Jolanta Rypin Bieg 10km KB Lech Rypin KB Lech Rypin opłacono BM
32 Olejniczak Wioletta Łódź Bieg 10km opłacono BM
33 Jasiński Sylwester Lipno Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 WKB Maratończyk Włocławek WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
34 Piotrowicz Ireneusz Piotrków Kujawski Bieg 10km opłacono BM
35 LESIEŃ ADAM LESIEŃ Łódź Bieg 10km opłacono BM
36 OLSZEWSKi Rafał GNIEWKOWO Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono BM
37 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono BM
38 Markowska Anna Grudziądz Bieg 10km SP 8 Grudziądz opłacono BM
39 Frączyk Jarosław Toruń Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 Parkrun Toruń Parkrun Toruń opłacono BM
40 Szydłowska Renata Brześć Kujawski Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 opłacono BM
41 ROK-SZPALA SYLWIA ROK-SZPALA Lubicz Górny Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Parkrun Toruń Parkrun Toruń opłacono BM
42 Makowski Krzysztof Włocławek Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono BM
43 TYBUSZEWSKI JANUSZ Toruń Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 opłacono BM
44 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg 10km SP 8 Grudziądz opłacono BM
45 Sobczak Grzegorz Włocławek Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 opłacono BM
46 CHMIELECKA BOŻENA CHMIELECKA Kruszwica Bieg 10km Rozbiegana Kruszwica opłacono BM
47 Malicka Agata Toruń Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
48 Jeżewska Edyta Paparzyn Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 20.00 PLN
49 Jeżewski Łukasz Kobyły Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 20.00 PLN
50 Sobczak Tomasz Poznań Bieg 10km opłacono BM
51 Sobczak Lukasz Kakowa Wola Bieg 10km opłacono BM
52 Jetter Piotr Cyprianka Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 UKS Cyprianka 20.00 PLN
53 Polak Paweł Inowrocław Bieg 10km opłacono BM
54 Tyjas Magdalena Inowrocław Bieg 10km Tyjas opłacono BM
55 graczykowska Anna graczykowska Inowroclaw Bieg 10km Bbkts opłacono BM
56 Torzewski Roman Boniewo Bieg 10km Ford Auto Styl Włocławek opłacono BM
57 Sójkowski Łukasz Biskupice Bieg 10km BSPK TEAM BSPK TEAM opłacono BM
58 Zientara Marcin Piotrków Kujawski Bieg 10km BSPK TEAM opłacono BM
59 TKACZUK JOLANTA CHRZĄSTOWO Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TG SOKÓŁ Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono BM
60 Gola Grzegorz Markowo Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TG SOKÓŁ Gniewkowo opłacono BM
61 Piotrowski Damian Krzewie Bieg 10km OSP Krzewie OSP Krzewie opłacono BM
62 Nowakowski Jerzy Toruń Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 opłacono BM
63 Kunecki Dariusz Włocławek Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
64 Dłoniak Edmund Gniewkowo Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia TG SOKÓŁ GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO darmowy udział
65 Roszak Zbigniew Gniewkowo Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 Biegam dla Zdrowia opłacono BM
66 Nadrajkowska Joanna Inowrocław Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Dzikie Kuny opłacono BM
67 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg 10km LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto opłacono BM
68 Kozielski Ryszard Łódż Bieg 10km ŁódźRunCrew/JAKOteam 30.00 PLN
69 LEWANDOWSKI Władysław Inowrocław Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO TS Sokół Gniewkowo opłacono BM
70 Biernat Magdalena Inowrocław Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono BM
71 Roszak Sylwester Redecz krukowy Bieg 10km 30.00 PLN
72 Zufla Piotr Lubraniec Bieg 10km LUBRANIEC X Lubraniec Team opłacono BM
73 Zufla Grzegorz Wloclawek Bieg 10km opłacono BM
74 Radziwonka Mariusz Lubraniec Bieg 10km opłacono BM
75 Pastuszak Rafał Łopatki Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
76 Furmanek Czesław Jasło-Trzcinica Bieg 10km opłacono BM
77 gajewski maciej Włocławek Bieg 10km Południe Włocławek 30.00 PLN


Wyświetleń: 944

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ