Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Podaj nazwę drużyny (w klasyfikacji Aktywna Drużyna): Do zapłaty
1 Stawarska Elżbieta Toruń Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
2 Simson Ireneusz Wąbrzeźno Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
3 Olszewski Adam Rypin Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 KB Lech Rypin KB Lech Rypin
4 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGORZ opłacono BM
5 Nadrajkowska Joanna Inowrocław Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Dzikie Kuny opłacono BM
6 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono BM
7 OLSZEWSKi Rafał GNIEWKOWO Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono BM
8 Nowicki Jarosław Włocławek Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 GKS FABIANKI GKS Fabianki opłacono
9 Luzak Mirosław Bydgoszcz Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 MWiK Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz opłacono BM
10 Drawert Ewa Łubki Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
11 Bartosz Mariola Kikół Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
12 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Bydgoszcz Team Bydgoszcz Team opłacono BM
13 Lenc Janusz Bydgoszcz Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
14 Kocząb Marta Kocząb Inowrocław Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
15 Gola Grzegorz Markowo Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TG SOKÓŁ Gniewkowo opłacono BM
16 TKACZUK JOLANTA CHRZĄSTOWO Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TG SOKÓŁ Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono BM
17 Motofa Marcin Wąbrzeźno Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
18 Makowski Krzysztof Włocławek Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono BM
19 Malicka Agata Toruń Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
20 Keler Krzysztof Inowrocław Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Solankowi Biegacze opłacono BM
21 Kubiak Tomasz INOWROCŁAW Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono BM
22 ROK-SZPALA SYLWIA ROK-SZPALA Lubicz Górny Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Parkrun Toruń Parkrun Toruń opłacono BM
23 Bartosz Marek Kikół Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 GKS Fabianki opłacono
24 Wierzbowski Piotr Brzozówka Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TEAM KOPEĆ opłacono
25 DUBIELA HALINA Tczew Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
26 Orcholski Witold Toruń Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 T.S. Opatrunki Toruń T.S. Opatrunki Toruń
27 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
28 LEWANDOWSKI Władysław Inowrocław Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO TS Sokół Gniewkowo opłacono BM
29 Butowski Krzysztof Butowski Toruń Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM


Wyświetleń: 12576

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ