Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Podaj nazwę drużyny (w klasyfikacji Aktywna Drużyna): Do zapłaty
1 Furmanek Czesław Jasło-Trzcinica Polska Bieg 10km opłacono BM
2 Pastuszak Rafał Łopatki Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
3 Radziwonka Mariusz Lubraniec Polska Bieg 10km opłacono BM
4 Zufla Grzegorz Wloclawek Polska Bieg 10km opłacono BM
5 Zufla Piotr Lubraniec Polska Bieg 10km LUBRANIEC X Lubraniec Team opłacono BM
6 Roszak Sylwester Redecz krukowy Polska Bieg 10km opłacono
7 Retecki Krzysztof Ostromecko Polska Bieg 10km LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto opłacono BM
8 Kunecki Dariusz Włocławek Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek Brothers Team opłacono BM
9 Piotrowski Damian Krzewie Polska Bieg 10km OSP Krzewie OSP Krzewie opłacono BM
10 Zientara Marcin Piotrków Kujawski Polska Bieg 10km BSPK TEAM opłacono BM
11 Sójkowski Łukasz Biskupice Polska Bieg 10km BSPK TEAM BSPK TEAM opłacono BM
12 Torzewski Roman Boniewo Polska Bieg 10km Ford Auto Styl Włocławek opłacono BM
13 graczykowska Anna graczykowska Inowroclaw Polska Bieg 10km Bbkts opłacono BM
14 Tyjas Magdalena Inowrocław Polska Bieg 10km Tyjas opłacono BM
15 Polak Paweł Inowrocław Polska Bieg 10km opłacono BM
16 Sobczak Lukasz Kakowa Wola Polska Bieg 10km opłacono BM
17 Sobczak Tomasz Poznań Polska Bieg 10km opłacono BM
18 CHMIELECKA BOŻENA CHMIELECKA Kruszwica Polska Bieg 10km Rozbiegana Kruszwica opłacono BM
19 DULSKI Tadeusz Grudziądz Polska Bieg 10km SP 8 Grudziądz opłacono BM
20 Markowska Anna Grudziądz Polska Bieg 10km SP 8 Grudziądz opłacono BM
21 LESIEŃ ADAM LESIEŃ Łódź Polska Bieg 10km opłacono BM
22 Piotrowicz Ireneusz Piotrków Kujawski Polska Bieg 10km opłacono BM
23 Olejniczak Wioletta Łódź Polska Bieg 10km opłacono BM
24 Rzęsiewicz Jolanta Rypin Polska Bieg 10km KB Lech Rypin KB Lech Rypin opłacono BM
25 Matuszewska Elżbieta Włocławek Polska Bieg 10km opłacono BM
26 Woźniak Krzysztof Wola Skarbkowa Polska Bieg 10km opłacono BM
27 Rybowska Magdalena Lubraniec Polska Bieg 10km opłacono BM
28 Tomasik Grzegorz Włocławek Polska Bieg 10km BILNO opłacono BM
29 Piwek Adrian Inowrocław Polska Bieg 10km opłacono BM
30 Czyżewska Honorata Inowrocław Polska Bieg 10km opłacono BM
31 Waszak Sebastian Włocławek Polska Bieg 10km Brothers Team Brothers Team opłacono BM
32 Braun Zbigniew Braun Włocławek Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
33 Czuk Marek Toruń Polska Bieg 10km opłacono BM
34 Samerek Dariusz Toruń Polska Bieg 10km Runcross Rozgarty opłacono BM
35 Popłonkowski Paweł Włocławek Polska Bieg 10km Wika Polska opłacono BM
36 białobłocki Jacek Rypin Polska Bieg 10km KB Lech Rypin opłacono BM
37 Białobłocka ewa Rypin Polska Bieg 10km KB Lech Rypin opłacono BM
38 Kujach Agnieszka Gdańsk Polska Bieg 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
39 Franczyk Krzysztof Agnieszkowo Polska Bieg 10km opłacono BM
40 Łazarski Marian Działowo Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
41 Tarczyńska Marta Bydgoszcz Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
42 Brzozowski Szymon Włocławek Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
43 Świerczyński Julian Radziejów Polska Bieg 10km KS ZRYW RADZIEJÓW KS ZRYW RADZIEJÓW opłacono BM
44 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
45 Grudziński Maciej Włocławek Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek Brothers Team opłacono BM
46 Chęcki Piotr Brześć Kujawski Polska Bieg 10km opłacono BM
47 Walczak-Pecyna Michalina Budzisław Stary Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
48 Kubarski Julian Bydgoszcz Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
49 Pokora Rafał Włocławek Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
50 Kręc Aleksander Kręc Chrząstowo Polska Bieg 10km opłacono BM
51 Tuchalski Marek Rusinowo Polska Bieg 10km KB Lech Rypin KB Lech Rypin opłacono BM
52 Sikorski Sławomir Służewo Polska Bieg 10km opłacono BM
53 Dzięgiel-Poślada Andżelika Toruń Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
54 Tomczak Zbigniew Gniezno Polska Bieg 10km Altom Gniezno opłacono BM
55 GADOMSKI PIOTR CZERWONAK Polska Bieg 10km opłacono BM
56 Klimek Magdalena Włocławek Polska Bieg 10km opłacono BM
57 Zawidzki Mateusz Zawidzki Guźlin Polska Bieg 10km Irena i Wojtek opłacono BM
58 Waszak Krzysztof włocławek Polska Bieg 10km Brothers Team Brothers Team opłacono BM
59 Faryński Ireneusz Włocławek Polska Bieg 10km BKS Kujawiak Włocławek opłacono BM
60 Czajkowski Krzysztof Janowo Polska Bieg 10km opłacono
61 Żabiński Radosław Włocławek Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
62 KOśMIEJA MARCIN BYDGOSZCZ Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
63 Sobaszkiewicz Rafał Toruń Polska Bieg 10km Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
64 Morawski Robert Włocławek Polska Bieg 10km Brothers Team opłacono BM
65 Łepek Teresa Grudziądz Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
66 Wąż Sławomir Grębocin Polska Bieg 10km Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
67 Olszewski Andrzej Aleksandrów Kujawski Polska Bieg 10km Athletics Nysa opłacono BM
68 Nowacki Krzysztof Koło Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
69 Nowacka Małgorzata Koło Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
70 Wejdman Dariusz Łódź Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
71 Okuńska-Wejdman Aneta Łódź Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
72 Poczwardowski Kamil Szczutowo Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
73 Piotrowski Filip Kraków Polska Bieg 10km opłacono BM
74 Piotrowska Mariola Kraków Polska Bieg 10km opłacono BM
75 Łuczak Paweł Bydgoszcz Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono BM
76 Łuczak Anna Bydgoszcz Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
77 Białek Dawid Naklo nad Notecią Polska Bieg 10km Trawers NAKŁO opłacono BM
78 Bladoszewska Monika Włocławek Polska Bieg 10km opłacono BM
79 Jaranowski Andrzej Brodnica Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianka opłacono
80 Sarnowski Janusz lipno Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianka opłacono
81 Janiszewski Dariusz Janiszewski Toruń Polska Bieg 10km Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
82 Szmatuła Elżbieta Strzelno Polska Bieg 10km opłacono BM
83 Ratajczyk Przemysław BYDGOSZCZ Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono BM
84 Bolewski Bartosz Nakło nad Notecią Polska Bieg 10km KS. Czarni Nakło opłacono BM
85 Bieńkowski Jarosław Płock Polska Bieg 10km Biegaj z Dymkiem opłacono BM
86 jagodzinska małgorzata lubraniec Polska Bieg 10km opłacono BM
87 Lewandowski Krzysztof Lewandowski Brześć Kujawski Polska Bieg 10km opłacono BM
88 Lewandowska Beata Brześć Kujawski Polska Bieg 10km opłacono BM
89 Prątnicki Wiesław Włocławek Polska Bieg 10km ANWILTEAM opłacono BM
90 Fułat Karol Cekcyn Polska Bieg 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
91 Godziuk Roman Toruń Polska Bieg 10km opłacono BM
92 Łukaszewski Sławomir Brześć Kujawski Polska Bieg 10km Brześć Cukrownia opłacono BM
93 Ślusarski Przemysław Bydgoszcz Polska Bieg 10km Bydgoszcz Team opłacono BM
94 Mariański Piotr Sierpc Polska Bieg 10km Kubuś Sierpc opłacono BM
95 Garbiec Tomasz Warszawa Polska Bieg 10km Varso opłacono BM
96 Próchnicki Artur BRZEŚĆ KUJAWSKI Polska Bieg 10km BAKS BAKS opłacono BM
97 Paszkiet Witold Bydgoszcz Polska Bieg 10km Kolejarz opłacono BM
98 Szymański Marcin Bobrowniki Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
99 Zieliński Kamil Brześć Kujawski Polska Bieg 10km Żórawski Team | Brzeski Biegacz Brzeski Biegacz opłacono BM
100 Lipiński Krzysztof Toruń Polska Bieg 10km Parkrun Toruń Parkrun Toruń opłacono BM


Wyświetleń: 12764

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ