Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Podaj nazwę drużyny (w klasyfikacji Aktywna Drużyna): | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zieliński Kamil | Brześć Kujawski | Polska | Bieg 10km | Żórawski Team | Brzeski Biegacz | Brzeski Biegacz | opłacono BM |
2 | Kunecki Dariusz | Włocławek | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | Brothers Team | opłacono BM |
3 | Makowski Krzysztof | Włocławek | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono BM | |
4 | Jasiński Sylwester | Lipno | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | WKB Maratończyk Włocławek | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono BM |
5 | Braun Zbigniew Braun | Włocławek | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono BM | |
6 | Bujalski Jan | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia | WKB Maratończyk Włocławek | WKB Maratończyk Włocławek | |
7 | Grudziński Maciej | Włocławek | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | Brothers Team | opłacono BM |
8 | Żabiński Radosław | Włocławek | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono BM | |
9 | Błaszczak Stanisław | Skępe | Polska | Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia | WKB Maratończyk Włocławek | 107 | |
10 | Szymański Marcin | Bobrowniki | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono BM | |
11 | Gronkowski Andrzej | wloclawek | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono BM | |
12 | Dudra Sebastian Dudra | Włocławek | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono BM |
13 | Popłonkowski Paweł | Włocławek | Polska | Bieg 10km | Wika Polska | opłacono BM | |
14 | Garbiec Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Varso | opłacono BM | |
15 | Golon Sylwia | Broniewek | Polska | Bieg 10km | UKS PRZEMYSTKA | opłacono BM | |
16 | Jetter Piotr | Cyprianka | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | UKS Cyprianka | opłacono BM | |
17 | Białek Dawid | Naklo nad Notecią | Polska | Bieg 10km | Trawers NAKŁO | opłacono BM | |
18 | DUBIELA HALINA | Tczew | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono BM |
19 | Kujach Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg 10km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono BM |
20 | Tarczyńska Marta | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono BM |
21 | Lenc Janusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono BM |
22 | ANGIEL WŁADYSŁAW | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | |
23 | Kubarski Julian | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono BM |
24 | Hołtyn Patryk | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono BM |
25 | KOśMIEJA MARCIN | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg 10km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono BM |
26 | Łuczak Paweł | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono BM |
27 | Łuczak Anna | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono BM |
28 | Ratajczyk Przemysław | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg 10km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono BM |
29 | BRATEK ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGORZ | opłacono BM |
30 | Fułat Karol | Cekcyn | Polska | Bieg 10km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono BM | |
31 | Biernat Magdalena | Inowrocław | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono BM |
32 | LEWANDOWSKI Władysław | Inowrocław | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | TS Sokół Gniewkowo | opłacono BM |
33 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | Polska | Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | |
34 | Kubiak Tomasz | INOWROCŁAW | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono BM |
35 | Gola Grzegorz | Markowo | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | TG SOKÓŁ Gniewkowo | opłacono BM | |
36 | TKACZUK JOLANTA | CHRZĄSTOWO | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | TG SOKÓŁ Gniewkowo | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono BM |
37 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | TEAM KOPEĆ | opłacono | |
38 | OLSZEWSKA EWA | GNIEWKOWO | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO | T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono BM |
39 | OLSZEWSKi Rafał | GNIEWKOWO | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO | T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono BM |
40 | Pastuszak Rafał | Łopatki | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
41 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
42 | Łazarski Marian | Działowo | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
43 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
44 | Motofa Marcin | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
45 | Simson Ireneusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
46 | Łepek Teresa | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
47 | Zdrojewski Paweł | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
48 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
49 | DULSKI Tadeusz | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | SP 8 Grudziądz | opłacono BM | |
50 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | SP 8 Grudziądz | opłacono BM | |
51 | Keler Krzysztof | Inowrocław | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Solankowi Biegacze | opłacono BM | |
52 | Malicka Agata | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Runcross Rozgarty | Runcross Rozgarty | opłacono BM |
53 | Stawarska Elżbieta | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Runcross Rozgarty | Runcross Rozgarty | opłacono BM |
54 | Sobaszkiewicz Rafał | Toruń | Polska | Bieg 10km | Runcross Rozgarty | Runcross Rozgarty | opłacono BM |
55 | Wąż Sławomir | Grębocin | Polska | Bieg 10km | Runcross Rozgarty | Runcross Rozgarty | opłacono BM |
56 | Janiszewski Dariusz Janiszewski | Toruń | Polska | Bieg 10km | Runcross Rozgarty | Runcross Rozgarty | opłacono BM |
57 | Kamiński Stefan | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia | Rekreacja Torun | ||
58 | Sołtysiński Marcin | Włocławek | Polska | Bieg 10km | Pulp Fiction | opłacono BM | |
59 | ROK-SZPALA SYLWIA ROK-SZPALA | Lubicz Górny | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Parkrun Toruń | Parkrun Toruń | opłacono BM |
60 | Frączyk Jarosław | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | Parkrun Toruń | Parkrun Toruń | opłacono BM |
61 | Lipiński Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg 10km | Parkrun Toruń | Parkrun Toruń | opłacono BM |
62 | Piotrowski Damian | Krzewie | Polska | Bieg 10km | OSP Krzewie | OSP Krzewie | opłacono BM |
63 | Walczak-Pecyna Michalina | Budzisław Stary | Polska | Bieg 10km | NO NAME TEAM | NO NAME TEAM | opłacono BM |
64 | Nowacki Krzysztof | Koło | Polska | Bieg 10km | NO NAME TEAM | NO NAME TEAM | opłacono BM |
65 | Nowacka Małgorzata | Koło | Polska | Bieg 10km | NO NAME TEAM | NO NAME TEAM | opłacono BM |
66 | Wejdman Dariusz | Łódź | Polska | Bieg 10km | NO NAME TEAM | NO NAME TEAM | opłacono BM |
67 | Okuńska-Wejdman Aneta | Łódź | Polska | Bieg 10km | NO NAME TEAM | NO NAME TEAM | opłacono BM |
68 | Bajorek Piotr | 87-300 Brodnica | Polska | Bieg 10km | Niezrzeszony | opłacono BM | |
69 | Luzak Mirosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | MWiK Bydgoszcz | MWiK Bydgoszcz | opłacono BM |
70 | Zufla Piotr | Lubraniec | Polska | Bieg 10km | LUBRANIEC X | Lubraniec Team | opłacono BM |
71 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | Bieg 10km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono BM | |
72 | Maciaszek Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | kujawsko-pomorskie | opłacono | |
73 | prykanowski marcin | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | kujawsko-pomorskie | Kujawsko-pomorskie | opłacono |
74 | Mariański Piotr | Sierpc | Polska | Bieg 10km | Kubuś Sierpc | opłacono BM | |
75 | Bolewski Bartosz | Nakło nad Notecią | Polska | Bieg 10km | KS. Czarni Nakło | opłacono BM | |
76 | Świerczyński Julian | Radziejów | Polska | Bieg 10km | KS ZRYW RADZIEJÓW | KS ZRYW RADZIEJÓW | opłacono BM |
77 | Paszkiet Witold | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km | Kolejarz | opłacono BM | |
78 | Rzęsiewicz Jolanta | Rypin | Polska | Bieg 10km | KB Lech Rypin | KB Lech Rypin | opłacono BM |
79 | białobłocki Jacek | Rypin | Polska | Bieg 10km | KB Lech Rypin | opłacono BM | |
80 | Białobłocka ewa | Rypin | Polska | Bieg 10km | KB Lech Rypin | opłacono BM | |
81 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia | KB Lech Rypin | KB Lech Rypin | |
82 | Tuchalski Marek | Rusinowo | Polska | Bieg 10km | KB Lech Rypin | KB Lech Rypin | opłacono BM |
83 | Brzozowski Szymon | Włocławek | Polska | Bieg 10km | GKS Fabianki | GKS Fabianki | opłacono |
84 | Bartosz Marek | Kikół | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | GKS Fabianki | opłacono | |
85 | Pokora Rafał | Włocławek | Polska | Bieg 10km | GKS Fabianki | GKS Fabianki | opłacono |
86 | Dzięgiel-Poślada Andżelika | Toruń | Polska | Bieg 10km | GKS Fabianki | GKS Fabianki | opłacono |
87 | Nowicki Jarosław | Włocławek | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | GKS FABIANKI | GKS Fabianki | opłacono |
88 | Poczwardowski Kamil | Szczutowo | Polska | Bieg 10km | GKS Fabianki | GKS Fabianki | opłacono |
89 | Jaranowski Andrzej | Brodnica | Polska | Bieg 10km | GKS Fabianki | GKS Fabianka | opłacono |
90 | Sarnowski Janusz | lipno | Polska | Bieg 10km | GKS Fabianki | GKS Fabianka | opłacono |
91 | Jabłoński Jarosław | Ciechocinek | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | GKS Fabianki | GKS Fabianki | opłacono |
92 | Torzewski Roman | Boniewo | Polska | Bieg 10km | Ford Auto Styl Włocławek | opłacono BM | |
93 | Nadrajkowska Joanna | Inowrocław | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Dzikie Kuny | opłacono BM | |
94 | Ślusarski Przemysław | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km | Bydgoszcz Team | opłacono BM | |
95 | Kułakowski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Bydgoszcz Team | Bydgoszcz Team | opłacono BM |
96 | Grapatyn Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | Bydgoszcz na Start | Bydgoszcz na Start | opłacono BM |
97 | Sójkowski Łukasz | Biskupice | Polska | Bieg 10km | BSPK TEAM | BSPK TEAM | opłacono BM |
98 | Czarnecka Monika | Koronowo | Polska | Bieg 10km | Brzoza Biega | Brzoza Biega | opłacono BM |
99 | Łukaszewski Sławomir | Brześć Kujawski | Polska | Bieg 10km | Brześć Cukrownia | opłacono BM | |
100 | Waszak Sebastian | Włocławek | Polska | Bieg 10km | Brothers Team | Brothers Team | opłacono BM |
Wyświetleń: 12712