Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Podaj nazwę drużyny (w klasyfikacji Aktywna Drużyna): Do zapłaty
1 Golon Sylwia Broniewek Polska Bieg 10km UKS PRZEMYSTKA opłacono BM
2 Dudra Sebastian Dudra Włocławek Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
3 prykanowski marcin Toruń Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 kujawsko-pomorskie Kujawsko-pomorskie opłacono
4 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz Polska Bieg 10km Tkkf kolejarz opłacono BM
5 Czarnecka Monika Koronowo Polska Bieg 10km Brzoza Biega Brzoza Biega opłacono BM
6 Czarnecki Piotr Bydgoszcz Polska Bieg 10km Brzoza Biega opłacono BM
7 Kasprzyk Piotr Toruń Polska Bieg 10km PODGÓRZ TORUŃ opłacono BM
8 Gronkowski Andrzej wloclawek Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
9 Drawert Ewa Łubki Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
10 Dyminska Jowita Dyminska WŁOCŁAWEK Polska Bieg 10km opłacono BM
11 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Polska Bieg 10km Studio Nieruchomości Toruń opłacono BM
12 Wierzbowski Piotr Brzozówka Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TEAM KOPEĆ opłacono
13 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Polska Bieg 10km Niezrzeszony opłacono BM
14 Szczepański Mateusz Szembruk Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
15 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
16 Sołtysiński Marcin Włocławek Polska Bieg 10km Pulp Fiction opłacono BM
17 Ciepłowski Robert Bydgoszcz Polska Bieg 10km opłacono BM
18 Lipiński Krzysztof Toruń Polska Bieg 10km Parkrun Toruń Parkrun Toruń opłacono BM
19 Zieliński Kamil Brześć Kujawski Polska Bieg 10km Żórawski Team | Brzeski Biegacz Brzeski Biegacz opłacono BM
20 Szymański Marcin Bobrowniki Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
21 Paszkiet Witold Bydgoszcz Polska Bieg 10km Kolejarz opłacono BM
22 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Bydgoszcz Team Bydgoszcz Team opłacono BM
23 Bartosz Mariola Kikół Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
24 Próchnicki Artur BRZEŚĆ KUJAWSKI Polska Bieg 10km BAKS BAKS opłacono BM
25 Garbiec Tomasz Warszawa Polska Bieg 10km Varso opłacono BM
26 Mariański Piotr Sierpc Polska Bieg 10km Kubuś Sierpc opłacono BM
27 Błaszczak Stanisław Skępe Polska Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia WKB Maratończyk Włocławek 107
28 Ślusarski Przemysław Bydgoszcz Polska Bieg 10km Bydgoszcz Team opłacono BM
29 Łukaszewski Sławomir Brześć Kujawski Polska Bieg 10km Brześć Cukrownia opłacono BM
30 Butowski Krzysztof Butowski Toruń Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
31 Godziuk Roman Toruń Polska Bieg 10km opłacono BM
32 Fułat Karol Cekcyn Polska Bieg 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
33 Prątnicki Wiesław Włocławek Polska Bieg 10km ANWILTEAM opłacono BM
34 Lewandowska Beata Brześć Kujawski Polska Bieg 10km opłacono BM
35 Lewandowski Krzysztof Lewandowski Brześć Kujawski Polska Bieg 10km opłacono BM
36 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGORZ opłacono BM
37 Wasielewska Kinga Włocławek Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 opłacono
38 jagodzinska małgorzata lubraniec Polska Bieg 10km opłacono BM
39 Bieńkowski Jarosław Płock Polska Bieg 10km Biegaj z Dymkiem opłacono BM
40 Bolewski Bartosz Nakło nad Notecią Polska Bieg 10km KS. Czarni Nakło opłacono BM
41 Jabłoński Jarosław Ciechocinek Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
42 Ratajczyk Przemysław BYDGOSZCZ Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono BM
43 Szmatuła Elżbieta Strzelno Polska Bieg 10km opłacono BM
44 Janiszewski Dariusz Janiszewski Toruń Polska Bieg 10km Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
45 Keler Krzysztof Inowrocław Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Solankowi Biegacze opłacono BM
46 Sarnowski Janusz lipno Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianka opłacono
47 Jaranowski Andrzej Brodnica Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianka opłacono
48 Bladoszewska Monika Włocławek Polska Bieg 10km opłacono BM
49 Białek Dawid Naklo nad Notecią Polska Bieg 10km Trawers NAKŁO opłacono BM
50 Łuczak Anna Bydgoszcz Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
51 Łuczak Paweł Bydgoszcz Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono BM
52 Piotrowska Mariola Kraków Polska Bieg 10km opłacono BM
53 Piotrowski Filip Kraków Polska Bieg 10km opłacono BM
54 Poczwardowski Kamil Szczutowo Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
55 Okuńska-Wejdman Aneta Łódź Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
56 Wejdman Dariusz Łódź Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
57 Nowacka Małgorzata Koło Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
58 Nowacki Krzysztof Koło Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
59 Olszewski Andrzej Aleksandrów Kujawski Polska Bieg 10km Athletics Nysa opłacono BM
60 Wąż Sławomir Grębocin Polska Bieg 10km Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
61 Łepek Teresa Grudziądz Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
62 Morawski Robert Włocławek Polska Bieg 10km Brothers Team opłacono BM
63 Sobaszkiewicz Rafał Toruń Polska Bieg 10km Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
64 KOśMIEJA MARCIN BYDGOSZCZ Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
65 Żabiński Radosław Włocławek Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
66 Czajkowski Krzysztof Janowo Polska Bieg 10km opłacono
67 Simson Ireneusz Wąbrzeźno Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
68 Faryński Ireneusz Włocławek Polska Bieg 10km BKS Kujawiak Włocławek opłacono BM
69 Waszak Krzysztof włocławek Polska Bieg 10km Brothers Team Brothers Team opłacono BM
70 Zawidzki Mateusz Zawidzki Guźlin Polska Bieg 10km Irena i Wojtek opłacono BM
71 Klimek Magdalena Włocławek Polska Bieg 10km opłacono BM
72 Motofa Marcin Wąbrzeźno Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
73 Hołtyn Patryk Bydgoszcz Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
74 GADOMSKI PIOTR CZERWONAK Polska Bieg 10km opłacono BM
75 Tomczak Zbigniew Gniezno Polska Bieg 10km Altom Gniezno opłacono BM
76 Nowicki Jarosław Włocławek Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 GKS FABIANKI GKS Fabianki opłacono
77 Dzięgiel-Poślada Andżelika Toruń Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
78 Sikorski Sławomir Służewo Polska Bieg 10km opłacono BM
79 Tuchalski Marek Rusinowo Polska Bieg 10km KB Lech Rypin KB Lech Rypin opłacono BM
80 Maciaszek Krzysztof Toruń Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 kujawsko-pomorskie opłacono
81 Berebecki Roman Rypin Polska Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia KB Lech Rypin KB Lech Rypin
82 Kręc Aleksander Kręc Chrząstowo Polska Bieg 10km opłacono BM
83 Pokora Rafał Włocławek Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
84 Kubarski Julian Bydgoszcz Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
85 Walczak-Pecyna Michalina Budzisław Stary Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
86 Bartosz Marek Kikół Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 GKS Fabianki opłacono
87 Chęcki Piotr Brześć Kujawski Polska Bieg 10km opłacono BM
88 Grudziński Maciej Włocławek Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek Brothers Team opłacono BM
89 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
90 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz Polska Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia TKKF Kolejarz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
91 Lenc Janusz Bydgoszcz Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
92 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 opłacono BM
93 Kubiak Tomasz INOWROCŁAW Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono BM
94 Świerczyński Julian Radziejów Polska Bieg 10km KS ZRYW RADZIEJÓW KS ZRYW RADZIEJÓW opłacono BM
95 Brzozowski Szymon Włocławek Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
96 Tarczyńska Marta Bydgoszcz Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
97 Łazarski Marian Działowo Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
98 Grapatyn Piotr Bydgoszcz Polska Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 Bydgoszcz na Start Bydgoszcz na Start opłacono BM
99 Franczyk Krzysztof Agnieszkowo Polska Bieg 10km opłacono BM
100 Kujach Agnieszka Gdańsk Polska Bieg 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM


Wyświetleń: 10909

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ