Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 156 Panek Aneta Kosakowo Nordic Walking 5 km ESJATeam opłacono on-line
2 39 Białek Magdalena Dębogórze Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m RKS Rumia opłacono on-line
3 149 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
4 58 DAMPC Dariusz Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
5 131 Skuza Mateusz Wejherowo Bieg 10 km 42.195 Wejherowo opłacono on-line
6 84 Kaliczyńska Wioletta Rumia Bieg 10 km Projekt1000up opłacono on-line
7 157 Płotka-Wasylka Justyna Luzino Nordic Walking 5 km Dziobaki Team opłacono on-line
8 85 Kalinichenko Yevhenii Cherkasy Bieg 10 km opłacono on-line
9 96 Klonowski Marcin Sztum Bieg 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
10 50 Brucki Robert Gdynia Bieg 10 km Chylońskie dziki opłacono on-line
11 59 Dąbek Adrian Gdynia Bieg 10 km Chylońskie dziki opłacono on-line
12 40 Czarnowska Zuzanna Reda Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m INTER DOOR opłacono on-line
13 100 Kruszyńska Magdalena Gdynia Bieg 10 km biegamyrazem.pl Gdynia opłacono on-line
14 57 Czecholiński Michał Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
15 92 Karcz Rafał Wejherowo Bieg 10 km Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe opłacono on-line
16 25 Wolańska Lena Rumia Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m ACTIVE FLOW opłacono on-line
17 144 Wolańska Jolanta Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
18 145 Wolański Tomasz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
19 141 Wasiłowicz Natalia Gdańsk Bieg 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono
20 103 Lang Paweł GDAŃSK Bieg 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
21 70 Dzienisz Roman Robakowo Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono
22 69 DZIENISZ JUSTYNA ROBAKOWO Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono
23 30 MEJ Wojciech Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m UKS 1 REDA opłacono on-line
24 10 Mej Tomasz Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m Sportowa JEDYNECZKA opłacono on-line
25 95 Klawikowski Damian Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
26 122 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg 10 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
27 136 Szubartowicz Marek Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
28 56 Czarnowski Krzysztof Reda Bieg 10 km INTER DOOR opłacono
29 91 Kańtoch Weronika Reda Bieg 10 km opłacono on-line
30 104 Laszczyk Nadia Reda Bieg 10 km opłacono on-line
31 106 Łyś Daniel Reda Bieg 10 km NYPEL Reda opłacono on-line
32 97 Konopka Piotr Reda Bieg 10 km opłacono on-line
33 15 Czerniak Julia Elbląg Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Szkoła 25 w Elblągu opłacono on-line
34 82 Jaromirska-Lewińska Maja Reda Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
35 111 Mendyk Przemysław Bobrek Bieg 10 km opłacono on-line
36 109 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
37 93 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA Bieg 10 km KRS FORMOZA opłacono on-line
38 48 Bisha Mieczysław Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
39 47 BERNACKI Jacek Połchowo Bieg 10 km KRS Formoza opłacono on-line
40 67 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
41 66 Dydymska Monika Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
42 21 Rychert Borys Gowino Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
43 147 Zegarlicki Zygmunt Gdynia Bieg 10 km ORMW opłacono on-line
44 129 Rychert Anna Gowino Bieg 10 km opłacono on-line
45 88 Kankowska Dominika Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
46 20 Rybacki Kacper Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
47 12 Rybacki Kuba Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
48 3 Elmanowska Natalia Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
49 16 Elmanowska Joanna Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
50 60 Dąbrowski Mirek Dąbrowski Reda Bieg 10 km RUNEDA Młode dziki opłacono on-line
51 90 Kankowski Paweł Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
52 89 Kankowska Justyna Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
53 41 Kankowski Kordian Luzino Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m opłacono on-line
54 8 Kankowski Jakub Luzino Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
55 140 Tyszer Paweł Luzino Bieg 10 km opłacono on-line
56 64 Doering Irek Reda Bieg 10 km opłacono on-line
57 18 Kulczyk Igor Rumia Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Szkoła podstawowa nr 8 opłacono on-line
58 7 Jeka Ola Łebcz Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
59 83 Jeka Rafal Łebcz Bieg 10 km opłacono on-line
60 152 Maciak Joanna Szydłowo Nordic Walking 5 km opłacono on-line
61 102 Labun Zenon Mrzezino Bieg 10 km opłacono on-line
62 107 Machelski Patryk Reda Bieg 10 km Ar-Kar opłacono on-line
63 73 Foltyn Łukasz Reda Bieg 10 km opłacono on-line
64 87 Kamiński Bartosz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
65 4 Głodowski Maciej REDA Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
66 17 Głodowski Grzegorz REDA Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
67 72 Foltyn Anna Reda Bieg 10 km opłacono on-line
68 150 Kamińska Agata Joanna Reda Nordic Walking 5 km opłacono on-line
69 75 Gładkowski Grzegorz Gowino Bieg 10 km BigYellowFoot Adventure team opłacono on-line
70 132 Stokarska Beata Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
71 115 Nowacki Piotr Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
72 86 Kałaska Radosław Rewa Bieg 10 km opłacono on-line
73 62 Dmowski Robert Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
74 61 Dmowska Agnieszka Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
75 151 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
76 114 Nawrocki Dariusz Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
77 135 Szajerka Krzysztof Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
78 123 Paluszkiewicz Dorota Reda Bieg 10 km Runeda opłacono
79 11 Paluszkiewicz Filip Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m Runeda opłacono on-line
80 54 Cygert Alicja Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
81 137 Szymański Krzysztof Domatówko Bieg 10 km opłacono
82 117 Nowakowska Edyta Morąg Bieg 10 km Smocza Aura opłacono on-line
83 119 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg 10 km Elektromet Gmina Elblag opłacono on-line
84 34 Schmidt Paulina Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m UKS 1 REDA opłacono on-line
85 105 Łokucijewski Patryk Gdańsk Bieg 10 km Babillonia Babieniec opłacono on-line
86 81 Jańczyk Daniel Reda Bieg 10 km REDEL opłacono on-line
87 6 Jańczyk Krzysztof Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m REDEL opłacono on-line
88 5 Jańczyk Amelia Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m REDEL opłacono on-line
89 78 GRABOWSKA Agnieszka Reda Bieg 10 km RUNEDA Młode dziki opłacono on-line
90 158 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic Walking 5 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
91 133 Strosin Tomasz rumia Bieg 10 km Jagoda TEAM opłacono on-line
92 68 Dywelski Krzysztof Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
93 71 Felchner Agnieszka Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
94 113 Mokłowicz Piotr Wejherowo Bieg 10 km Znikające punkty opłacono
95 153 Mokłowicz Ania Wejherowo Nordic Walking 5 km Znikające punkty opłacono
96 53 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg 10 km opłacono on-line
97 154 NERC DOROTA RUMIA Nordic Walking 5 km opłacono on-line
98 112 Mickiewicz - Szymańska Ilona Domatówko Bieg 10 km opłacono
99 127 Riegel Mateusz Gdańsk Bieg 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
100 148 Ziąber Joanna Gdansk Bieg 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 5538

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ