Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mendyk Przemysław Bobrek Bieg 10 km
2 111 Mendyk Przemysław Bobrek Bieg 10 km opłacono on-line
3 Bujak Aleksandra Bolszewo Bieg 10 km RUNEDA
4 28 Celmer Mateusz Bolszewo Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m opłacono on-line
5 85 Kalinichenko Yevhenii Cherkasy Bieg 10 km opłacono on-line
6 39 Białek Magdalena Dębogórze Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m RKS Rumia opłacono on-line
7 112 Mickiewicz - Szymańska Ilona Domatówko Bieg 10 km opłacono
8 137 Szymański Krzysztof Domatówko Bieg 10 km opłacono
9 15 Czerniak Julia Elbląg Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Szkoła 25 w Elblągu opłacono on-line
10 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking 5 km OSP POGRODZIE
11 119 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg 10 km Elektromet Gmina Elblag opłacono on-line
12 148 Ziąber Joanna Gdansk Bieg 10 km opłacono on-line
13 124 Pęśko Michał Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
14 103 Lang Paweł GDAŃSK Bieg 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
15 141 Wasiłowicz Natalia Gdańsk Bieg 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono
16 105 Łokucijewski Patryk Gdańsk Bieg 10 km Babillonia Babieniec opłacono on-line
17 Nawrocki Mariusz Gdańsk Bieg 10 km
18 127 Riegel Mateusz Gdańsk Bieg 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
19 114 Nawrocki Dariusz Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
20 159 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking 5 km morsik weteran opłacono on-line
21 94 Kazyaka Katarzyna Gdynia Bieg 10 km biegamyrazem.pl Gdynia opłacono on-line
22 54 Cygert Alicja Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
23 63 Dobrzyńska Joanna Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
24 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team
25 110 Marszałek Sebastian Gdynia Bieg 10 km Projekt1000up opłacono on-line
26 143 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
27 76 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg 10 km Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
28 109 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
29 Nietupski Dariusz Gdynia Nordic Walking 5 km Włóczykije Gdynia
30 Stryczyński Piotr Gdynia Nordic Walking 5 km
31 Dragan Karol Gdynia Bieg 10 km
32 132 Stokarska Beata Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
33 Turzyńska Beata Gdynia Bieg 10 km
34 93 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA Bieg 10 km KRS FORMOZA opłacono on-line
35 57 Czecholiński Michał Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
36 100 Kruszyńska Magdalena Gdynia Bieg 10 km biegamyrazem.pl Gdynia opłacono on-line
37 59 Dąbek Adrian Gdynia Bieg 10 km Chylońskie dziki opłacono on-line
38 50 Brucki Robert Gdynia Bieg 10 km Chylońskie dziki opłacono on-line
39 136 Szubartowicz Marek Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
40 14 Bomba Bartosz Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
41 147 Zegarlicki Zygmunt Gdynia Bieg 10 km ORMW opłacono on-line
42 42 Adamczyk Wojciech Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
43 122 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg 10 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
44 75 Gładkowski Grzegorz Gowino Bieg 10 km BigYellowFoot Adventure team opłacono on-line
45 129 Rychert Anna Gowino Bieg 10 km opłacono on-line
46 Gładkowska Maria Gowino Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m BigYellowFoot Adventure team
47 Gładkowska Liliana Gowino Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m BigYellowFoot Adventure team
48 21 Rychert Borys Gowino Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
49 146 Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie Bieg 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
50 156 Panek Aneta Kosakowo Nordic Walking 5 km ESJATeam opłacono on-line
51 Magocsy Helena Kraków Bieg 10 km
52 Majerski Michał Kraków Bieg 10 km
53 Pilarsji Marcel Lębork Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk Lębork
54 158 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic Walking 5 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
55 151 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
56 157 Płotka-Wasylka Justyna Luzino Nordic Walking 5 km Dziobaki Team opłacono on-line
57 140 Tyszer Paweł Luzino Bieg 10 km opłacono on-line
58 8 Kankowski Jakub Luzino Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
59 41 Kankowski Kordian Luzino Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m opłacono on-line
60 89 Kankowska Justyna Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
61 90 Kankowski Paweł Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
62 88 Kankowska Dominika Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
63 83 Jeka Rafal Łebcz Bieg 10 km opłacono on-line
64 7 Jeka Ola Łebcz Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
65 Treder Daniel Mechelinki Bieg 10 km FOX
66 117 Nowakowska Edyta Morąg Bieg 10 km Smocza Aura opłacono on-line
67 102 Labun Zenon Mrzezino Bieg 10 km opłacono on-line
68 GOŁEBIOWSKA LENA NADOLE Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m
69 GOŁEBIOWSKA MARTA NADOLE Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m
70 GOŁEBIOWSKI SZYMON NADOLE Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m
71 128 Rogocki Artur Orle Bieg 10 km ARTURO TEAM opłacono on-line
72 Kowalik Stanisław Pieniężno Bieg 10 km
73 47 BERNACKI Jacek Połchowo Bieg 10 km KRS Formoza opłacono on-line
74 149 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
75 101 Kujawski Grzegorz Puck Bieg 10 km LKS Ziemi Puckiej Puck opłacono on-line
76 Kujawska Nina Puck Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m
77 116 NOWAK Mirosław REDA Bieg 10 km opłacono
78 64 Doering Irek Reda Bieg 10 km opłacono on-line
79 13 Bobin Hanna Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
80 1 Bobin Martyna Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
81 2 Bobin Pola Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
82 73 Foltyn Łukasz Reda Bieg 10 km opłacono on-line
83 45 Barca Wojciech Reda Bieg 10 km opłacono on-line
84 142 wieczerzak daniel reda Bieg 10 km opłacono on-line
85 37 Wasilke Julia Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m opłacono on-line
86 27 Borska Helena Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m UKS 1 REDA opłacono on-line
87 23 Wasilke Paulina Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
88 55 Czaplicki Sławomir Reda Bieg 10 km Młode Dziki Runeda opłacono on-line
89 19 Romanowska Magdalena Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Przedszkole nr 1 Reda opłacono on-line
90 108 Maćkowski Michał Maćkowski Reda Bieg 10 km opłacono on-line
91 107 Machelski Patryk Reda Bieg 10 km Ar-Kar opłacono on-line
92 Romanowski Paweł Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Przedszkole nr 1 Reda
93 80 Hermaniuk Adam Reda Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
94 77 Górska-Kobylska Aneta Reda Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
95 65 Doering Natalia Reda Bieg 10 km opłacono on-line
96 91 Kańtoch Weronika Reda Bieg 10 km opłacono on-line
97 5 Jańczyk Amelia Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m REDEL opłacono on-line
98 6 Jańczyk Krzysztof Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m REDEL opłacono on-line
99 81 Jańczyk Daniel Reda Bieg 10 km REDEL opłacono on-line
100 79 Gruszeczka Mateusz Reda Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line


Wyświetleń: 5161

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ