Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
2 | 111 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
3 | 28 | Celmer Mateusz | Bolszewo | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | opłacono on-line | |
4 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | Bieg 10 km | RUNEDA | limit osiągnięty | |
5 | 85 | Kalinichenko Yevhenii | Cherkasy | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
6 | 39 | Białek Magdalena | Dębogórze | Polska | Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m | RKS Rumia | opłacono on-line |
7 | 112 | Mickiewicz - Szymańska Ilona | Domatówko | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
8 | 137 | Szymański Krzysztof | Domatówko | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
9 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5 km | OSP POGRODZIE | limit osiągnięty | |
10 | 119 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg 10 km | Elektromet Gmina Elblag | opłacono on-line |
11 | 15 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | Szkoła 25 w Elblągu | opłacono on-line |
12 | 148 | Ziąber Joanna | Gdansk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
13 | 124 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
14 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
15 | 127 | Riegel Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line |
16 | 105 | Łokucijewski Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Babillonia Babieniec | opłacono on-line |
17 | 114 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
18 | 103 | Lang Paweł | GDAŃSK | Polska | Bieg 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
19 | 141 | Wasiłowicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
20 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | limit osiągnięty | |
21 | 94 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line |
22 | 159 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5 km | morsik weteran | opłacono on-line |
23 | 110 | Marszałek Sebastian | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Projekt1000up | opłacono on-line |
24 | 63 | Dobrzyńska Joanna | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
25 | 143 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
26 | 76 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
27 | 42 | Adamczyk Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
28 | 14 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | opłacono on-line | |
29 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
30 | 54 | Cygert Alicja | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
31 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5 km | Włóczykije Gdynia | limit osiągnięty | |
32 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5 km | limit osiągnięty | ||
33 | 132 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
34 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
35 | 147 | Zegarlicki Zygmunt | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | ORMW | opłacono on-line |
36 | 93 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | Polska | Bieg 10 km | KRS FORMOZA | opłacono on-line |
37 | 109 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
38 | 136 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
39 | 122 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line |
40 | 57 | Czecholiński Michał | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
41 | 100 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line |
42 | 59 | Dąbek Adrian | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Chylońskie dziki | opłacono on-line |
43 | 50 | Brucki Robert | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Chylońskie dziki | opłacono on-line |
44 | 75 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | Polska | Bieg 10 km | BigYellowFoot Adventure team | opłacono on-line |
45 | 129 | Rychert Anna | Gowino | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
46 | Gładkowska Maria | Gowino | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | BigYellowFoot Adventure team | limit osiągnięty | |
47 | Gładkowska Liliana | Gowino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | BigYellowFoot Adventure team | limit osiągnięty | |
48 | 21 | Rychert Borys | Gowino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | opłacono on-line | |
49 | 146 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | Polska | Bieg 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line |
50 | 156 | Panek Aneta | Kosakowo | Polska | Nordic Walking 5 km | ESJATeam | opłacono on-line |
51 | Magocsy Helena | Kraków | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
52 | Majerski Michał | Kraków | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
53 | Pilarsji Marcel | Lębork | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk Lębork | limit osiągnięty | |
54 | 158 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | Nordic Walking 5 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line |
55 | 151 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic Walking 5 km | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
56 | 140 | Tyszer Paweł | Luzino | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
57 | 8 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | opłacono on-line | |
58 | 41 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m | opłacono on-line | |
59 | 89 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
60 | 90 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
61 | 88 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
62 | 157 | Płotka-Wasylka Justyna | Luzino | Polska | Nordic Walking 5 km | Dziobaki Team | opłacono on-line |
63 | 83 | Jeka Rafal | Łebcz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
64 | 7 | Jeka Ola | Łebcz | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | opłacono on-line | |
65 | Treder Daniel | Mechelinki | Polska | Bieg 10 km | FOX | limit osiągnięty | |
66 | 117 | Nowakowska Edyta | Morąg | Polska | Bieg 10 km | Smocza Aura | opłacono on-line |
67 | 102 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
68 | GOŁEBIOWSKA LENA | NADOLE | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | limit osiągnięty | ||
69 | GOŁEBIOWSKA MARTA | NADOLE | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | limit osiągnięty | ||
70 | GOŁEBIOWSKI SZYMON | NADOLE | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | limit osiągnięty | ||
71 | 128 | Rogocki Artur | Orle | Polska | Bieg 10 km | ARTURO TEAM | opłacono on-line |
72 | Kowalik Stanisław | Pieniężno | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
73 | 47 | BERNACKI Jacek | Połchowo | Polska | Bieg 10 km | KRS Formoza | opłacono on-line |
74 | 101 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | Bieg 10 km | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono on-line |
75 | Kujawska Nina | Puck | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | limit osiągnięty | ||
76 | 149 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Nordic Walking 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
77 | 142 | wieczerzak daniel | reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
78 | 80 | Hermaniuk Adam | Reda | Polska | Bieg 10 km | Runeda | opłacono on-line |
79 | 79 | Gruszeczka Mateusz | Reda | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
80 | 118 | Oberzig Tomasz | Reda | Polska | Bieg 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line |
81 | 52 | Buschan Tomasz | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
82 | 139 | Tymiński Jarosław | Reda | Polska | Bieg 10 km | FOX | opłacono on-line |
83 | 116 | NOWAK Mirosław | REDA | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
84 | 45 | Barca Wojciech | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
85 | 65 | Doering Natalia | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
86 | 49 | Bruchmann Karol | Reda | Polska | Bieg 10 km | Runeda | opłacono on-line |
87 | 46 | Bemowska Dorota | REDA | Polska | Bieg 10 km | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
88 | 27 | Borska Helena | Reda | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | UKS 1 REDA | opłacono on-line |
89 | 55 | Czaplicki Sławomir | Reda | Polska | Bieg 10 km | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
90 | 19 | Romanowska Magdalena | Reda | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | Przedszkole nr 1 Reda | opłacono on-line |
91 | 108 | Maćkowski Michał Maćkowski | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
92 | Romanowski Paweł | Reda | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | Przedszkole nr 1 Reda | limit osiągnięty | |
93 | 77 | Górska-Kobylska Aneta | Reda | Polska | Bieg 10 km | Runeda | opłacono on-line |
94 | 32 | Młynik Emilia | Reda | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | opłacono on-line | |
95 | 31 | Młynik Alicja | Reda | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | opłacono on-line | |
96 | 126 | Plichta Małgorzata | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
97 | 121 | Olszewski Wojciech | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
98 | 120 | Olszewski Tadeusz | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
99 | browarczyk-bogdziewicz CYPRIAN | Reda | Polska | Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | |
100 | browarczyk-bogdziewicz TELIMENA | Reda | Polska | Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m | UKS 1 REDA | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 14069