Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 6 | Jańczyk Krzysztof | Reda | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | REDEL | opłacono on-line |
102 | 5 | Jańczyk Amelia | Reda | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | REDEL | opłacono on-line |
103 | 78 | GRABOWSKA Agnieszka | Reda | Polska | Bieg 10 km | RUNEDA Młode dziki | opłacono on-line |
104 | 158 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | Nordic Walking 5 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line |
105 | 133 | Strosin Tomasz | rumia | Polska | Bieg 10 km | Jagoda TEAM | opłacono on-line |
106 | 68 | Dywelski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
107 | 71 | Felchner Agnieszka | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
108 | 113 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km | Znikające punkty | opłacono |
109 | 153 | Mokłowicz Ania | Wejherowo | Polska | Nordic Walking 5 km | Znikające punkty | opłacono |
110 | 53 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
111 | 154 | NERC DOROTA | RUMIA | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
112 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | Bieg 10 km | RUNEDA | limit osiągnięty | |
113 | 112 | Mickiewicz - Szymańska Ilona | Domatówko | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
114 | 127 | Riegel Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line |
115 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
116 | 148 | Ziąber Joanna | Gdansk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
117 | 2 | Bobin Pola | Reda | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | opłacono on-line | |
118 | 1 | Bobin Martyna | Reda | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | opłacono on-line | |
119 | 13 | Bobin Hanna | Reda | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | opłacono on-line | |
120 | 51 | Brzezicka Magdalena | Reda | Polska | Bieg 10 km | Runeda | opłacono on-line |
121 | Kujawska Nina | Puck | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | limit osiągnięty | ||
122 | 101 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | Bieg 10 km | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono on-line |
123 | 22 | Sawicki Kacper | Reda | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | AP Jedynka Reda | opłacono on-line | |
124 | 26 | Baranowski Adam | Rumia | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | opłacono on-line | |
125 | 44 | Baranowski Grzegorz | Rumia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
126 | 155 | Oberzig-Zasada Magdalena | Władysławowo | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
127 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
128 | 43 | Bagiński Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg 10 km | B. D. P. | opłacono on-line |
129 | 124 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
130 | 14 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | opłacono on-line | |
131 | 23 | Wasilke Paulina | Reda | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | opłacono on-line | |
132 | 37 | Wasilke Julia | Reda | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | opłacono on-line | |
133 | 42 | Adamczyk Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
134 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | Znikające punkty | limit osiągnięty | |
135 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | limit osiągnięty | ||
136 | 28 | Celmer Mateusz | Bolszewo | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | opłacono on-line | |
137 | GOŁEBIOWSKI SZYMON | NADOLE | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | limit osiągnięty | ||
138 | GOŁEBIOWSKA MARTA | NADOLE | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | limit osiągnięty | ||
139 | GOŁEBIOWSKA LENA | NADOLE | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | limit osiągnięty | ||
140 | 76 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
141 | 143 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
142 | 9 | Korowaj Tola | Zbychowo | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | opłacono on-line | |
143 | 98 | Korowaj Paula Korowaj | zbychowo | Polska | Bieg 10 km | Aktywne Zbychowo | opłacono on-line |
144 | 63 | Dobrzyńska Joanna | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
145 | Treder Daniel | Mechelinki | Polska | Bieg 10 km | FOX | limit osiągnięty | |
146 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5 km | OSP POGRODZIE | limit osiągnięty | |
147 | 33 | Paczkowski Wojciech | Wejherowo | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | opłacono on-line | |
148 | Kościelski Mariusz | Rumia | Polska | Bieg 10 km | Kujawscy Runners | limit osiągnięty | |
149 | 29 | Dobkowski Kuba | Wejherowo | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | Szkoła Podstawowa nr6 w Wejherowie | opłacono on-line |
150 | 125 | Pionk Tadeusz | Rumia | Polska | Bieg 10 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
151 | 110 | Marszałek Sebastian | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Projekt1000up | opłacono on-line |
152 | 38 | Wichnowski Ignacy | Reda | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | UKS 1 REDA | opłacono on-line |
153 | 24 | Wichnowski Antoni | Reda | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | Sp4 reda | opłacono on-line |
154 | browarczyk-bogdziewicz DZAMILA | Reda | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | |
155 | browarczyk-bogdziewicz TELIMENA | Reda | Polska | Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | |
156 | browarczyk-bogdziewicz CYPRIAN | Reda | Polska | Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | |
157 | 120 | Olszewski Tadeusz | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
158 | 121 | Olszewski Wojciech | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
159 | 126 | Plichta Małgorzata | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
160 | 31 | Młynik Alicja | Reda | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | opłacono on-line | |
161 | 32 | Młynik Emilia | Reda | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | opłacono on-line | |
162 | 77 | Górska-Kobylska Aneta | Reda | Polska | Bieg 10 km | Runeda | opłacono on-line |
163 | Romanowski Paweł | Reda | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | Przedszkole nr 1 Reda | limit osiągnięty | |
164 | 108 | Maćkowski Michał Maćkowski | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
165 | 19 | Romanowska Magdalena | Reda | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | Przedszkole nr 1 Reda | opłacono on-line |
166 | 55 | Czaplicki Sławomir | Reda | Polska | Bieg 10 km | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
167 | 27 | Borska Helena | Reda | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | UKS 1 REDA | opłacono on-line |
168 | Pilarsji Marcel | Lębork | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk Lębork | limit osiągnięty | |
169 | 46 | Bemowska Dorota | REDA | Polska | Bieg 10 km | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
170 | 159 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5 km | morsik weteran | opłacono on-line |
171 | 49 | Bruchmann Karol | Reda | Polska | Bieg 10 km | Runeda | opłacono on-line |
172 | 74 | Gaweł Ireneusz | Rumia | Polska | Bieg 10 km | Projekt1000up | opłacono on-line |
173 | 65 | Doering Natalia | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
174 | 45 | Barca Wojciech | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
175 | 116 | NOWAK Mirosław | REDA | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
176 | Majerski Michał | Kraków | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
177 | Magocsy Helena | Kraków | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
178 | 134 | Strzebrakowska Ewelina | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
179 | 128 | Rogocki Artur | Orle | Polska | Bieg 10 km | ARTURO TEAM | opłacono on-line |
180 | 130 | Sadowski Piotr | Rumia | Polska | Bieg 10 km | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
181 | 94 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line |
182 | 139 | Tymiński Jarosław | Reda | Polska | Bieg 10 km | FOX | opłacono on-line |
183 | 99 | Krasińska-Mitura Ewa | Rumia | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
184 | 146 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | Polska | Bieg 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line |
185 | 52 | Buschan Tomasz | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
186 | 118 | Oberzig Tomasz | Reda | Polska | Bieg 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line |
187 | 79 | Gruszeczka Mateusz | Reda | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
188 | 80 | Hermaniuk Adam | Reda | Polska | Bieg 10 km | Runeda | opłacono on-line |
189 | 142 | wieczerzak daniel | reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
190 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 13715