Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 6 Jańczyk Krzysztof Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m REDEL opłacono on-line
102 5 Jańczyk Amelia Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m REDEL opłacono on-line
103 78 GRABOWSKA Agnieszka Reda Bieg 10 km RUNEDA Młode dziki opłacono on-line
104 158 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic Walking 5 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
105 133 Strosin Tomasz rumia Bieg 10 km Jagoda TEAM opłacono on-line
106 68 Dywelski Krzysztof Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
107 71 Felchner Agnieszka Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
108 113 Mokłowicz Piotr Wejherowo Bieg 10 km Znikające punkty opłacono
109 153 Mokłowicz Ania Wejherowo Nordic Walking 5 km Znikające punkty opłacono
110 53 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg 10 km opłacono on-line
111 154 NERC DOROTA RUMIA Nordic Walking 5 km opłacono on-line
112 Bujak Aleksandra Bolszewo Bieg 10 km RUNEDA
113 112 Mickiewicz - Szymańska Ilona Domatówko Bieg 10 km opłacono
114 127 Riegel Mateusz Gdańsk Bieg 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
115 Nawrocki Mariusz Gdańsk Bieg 10 km
116 148 Ziąber Joanna Gdansk Bieg 10 km opłacono on-line
117 2 Bobin Pola Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
118 1 Bobin Martyna Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
119 13 Bobin Hanna Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
120 51 Brzezicka Magdalena Reda Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
121 Kujawska Nina Puck Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m
122 101 Kujawski Grzegorz Puck Bieg 10 km LKS Ziemi Puckiej Puck opłacono on-line
123 22 Sawicki Kacper Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m AP Jedynka Reda opłacono on-line
124 26 Baranowski Adam Rumia Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m opłacono on-line
125 44 Baranowski Grzegorz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
126 155 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo Nordic Walking 5 km opłacono on-line
127 Dragan Karol Gdynia Bieg 10 km
128 43 Bagiński Krzysztof Rumia Bieg 10 km B. D. P. opłacono on-line
129 124 Pęśko Michał Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
130 14 Bomba Bartosz Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
131 23 Wasilke Paulina Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
132 37 Wasilke Julia Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m opłacono on-line
133 42 Adamczyk Wojciech Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
134 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Znikające punkty
135 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m
136 28 Celmer Mateusz Bolszewo Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m opłacono on-line
137 GOŁEBIOWSKI SZYMON NADOLE Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m
138 GOŁEBIOWSKA MARTA NADOLE Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m
139 GOŁEBIOWSKA LENA NADOLE Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m
140 76 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg 10 km Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
141 143 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
142 9 Korowaj Tola Zbychowo Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
143 98 Korowaj Paula Korowaj zbychowo Bieg 10 km Aktywne Zbychowo opłacono on-line
144 63 Dobrzyńska Joanna Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
145 Treder Daniel Mechelinki Bieg 10 km FOX
146 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking 5 km OSP POGRODZIE
147 33 Paczkowski Wojciech Wejherowo Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m opłacono on-line
148 Kościelski Mariusz Rumia Bieg 10 km Kujawscy Runners
149 29 Dobkowski Kuba Wejherowo Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m Szkoła Podstawowa nr6 w Wejherowie opłacono on-line
150 125 Pionk Tadeusz Rumia Bieg 10 km Kontener Formy opłacono on-line
151 110 Marszałek Sebastian Gdynia Bieg 10 km Projekt1000up opłacono on-line
152 38 Wichnowski Ignacy Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m UKS 1 REDA opłacono on-line
153 24 Wichnowski Antoni Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Sp4 reda opłacono on-line
154 browarczyk-bogdziewicz DZAMILA Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m UKS 1 REDA
155 browarczyk-bogdziewicz TELIMENA Reda Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m UKS 1 REDA
156 browarczyk-bogdziewicz CYPRIAN Reda Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m UKS 1 REDA
157 120 Olszewski Tadeusz Reda Bieg 10 km opłacono on-line
158 121 Olszewski Wojciech Reda Bieg 10 km opłacono on-line
159 126 Plichta Małgorzata Reda Bieg 10 km opłacono on-line
160 31 Młynik Alicja Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m opłacono on-line
161 32 Młynik Emilia Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m opłacono on-line
162 77 Górska-Kobylska Aneta Reda Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
163 Romanowski Paweł Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Przedszkole nr 1 Reda
164 108 Maćkowski Michał Maćkowski Reda Bieg 10 km opłacono on-line
165 19 Romanowska Magdalena Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Przedszkole nr 1 Reda opłacono on-line
166 55 Czaplicki Sławomir Reda Bieg 10 km Młode Dziki Runeda opłacono on-line
167 27 Borska Helena Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m UKS 1 REDA opłacono on-line
168 Pilarsji Marcel Lębork Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk Lębork
169 46 Bemowska Dorota REDA Bieg 10 km Młode Dziki Runeda opłacono on-line
170 159 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking 5 km morsik weteran opłacono on-line
171 49 Bruchmann Karol Reda Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
172 74 Gaweł Ireneusz Rumia Bieg 10 km Projekt1000up opłacono on-line
173 65 Doering Natalia Reda Bieg 10 km opłacono on-line
174 45 Barca Wojciech Reda Bieg 10 km opłacono on-line
175 116 NOWAK Mirosław REDA Bieg 10 km opłacono
176 Majerski Michał Kraków Bieg 10 km
177 Magocsy Helena Kraków Bieg 10 km
178 134 Strzebrakowska Ewelina Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
179 128 Rogocki Artur Orle Bieg 10 km ARTURO TEAM opłacono on-line
180 130 Sadowski Piotr Rumia Bieg 10 km Młode Dziki Runeda opłacono on-line
181 94 Kazyaka Katarzyna Gdynia Bieg 10 km biegamyrazem.pl Gdynia opłacono on-line
182 139 Tymiński Jarosław Reda Bieg 10 km FOX opłacono on-line
183 99 Krasińska-Mitura Ewa Rumia Bieg 10 km Parkrun Rumia opłacono on-line
184 146 Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie Bieg 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
185 52 Buschan Tomasz Reda Bieg 10 km opłacono on-line
186 118 Oberzig Tomasz Reda Bieg 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
187 79 Gruszeczka Mateusz Reda Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
188 80 Hermaniuk Adam Reda Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
189 142 wieczerzak daniel reda Bieg 10 km opłacono on-line
190 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team


Wyświetleń: 10072

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ