Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 51 Brzezicka Magdalena Reda Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
2 42 Adamczyk Wojciech Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
3 43 Bagiński Krzysztof Rumia Bieg 10 km B. D. P. opłacono on-line
4 26 Baranowski Adam Rumia Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m opłacono on-line
5 44 Baranowski Grzegorz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
6 45 Barca Wojciech Reda Bieg 10 km opłacono on-line
7 46 Bemowska Dorota REDA Bieg 10 km Młode Dziki Runeda opłacono on-line
8 47 BERNACKI Jacek Połchowo Bieg 10 km KRS Formoza opłacono on-line
9 39 Białek Magdalena Dębogórze Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m RKS Rumia opłacono on-line
10 48 Bisha Mieczysław Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
11 13 Bobin Hanna Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
12 1 Bobin Martyna Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
13 2 Bobin Pola Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
14 14 Bomba Bartosz Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
15 27 Borska Helena Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m UKS 1 REDA opłacono on-line
16 149 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
17 browarczyk-bogdziewicz CYPRIAN Reda Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m UKS 1 REDA
18 browarczyk-bogdziewicz DZAMILA Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m UKS 1 REDA
19 browarczyk-bogdziewicz TELIMENA Reda Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m UKS 1 REDA
20 49 Bruchmann Karol Reda Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
21 50 Brucki Robert Gdynia Bieg 10 km Chylońskie dziki opłacono on-line
22 Bujak Aleksandra Bolszewo Bieg 10 km RUNEDA
23 52 Buschan Tomasz Reda Bieg 10 km opłacono on-line
24 28 Celmer Mateusz Bolszewo Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m opłacono on-line
25 53 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg 10 km opłacono on-line
26 54 Cygert Alicja Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
27 55 Czaplicki Sławomir Reda Bieg 10 km Młode Dziki Runeda opłacono on-line
28 40 Czarnowska Zuzanna Reda Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m INTER DOOR opłacono on-line
29 56 Czarnowski Krzysztof Reda Bieg 10 km INTER DOOR opłacono
30 57 Czecholiński Michał Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
31 15 Czerniak Julia Elbląg Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Szkoła 25 w Elblągu opłacono on-line
32 59 Dąbek Adrian Gdynia Bieg 10 km Chylońskie dziki opłacono on-line
33 60 Dąbrowski Mirek Dąbrowski Reda Bieg 10 km RUNEDA Młode dziki opłacono on-line
34 58 DAMPC Dariusz Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
35 61 Dmowska Agnieszka Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
36 62 Dmowski Robert Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
37 29 Dobkowski Kuba Wejherowo Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m Szkoła Podstawowa nr6 w Wejherowie opłacono on-line
38 63 Dobrzyńska Joanna Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
39 64 Doering Irek Reda Bieg 10 km opłacono on-line
40 65 Doering Natalia Reda Bieg 10 km opłacono on-line
41 Dragan Karol Gdynia Bieg 10 km
42 66 Dydymska Monika Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
43 67 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
44 68 Dywelski Krzysztof Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
45 69 DZIENISZ JUSTYNA ROBAKOWO Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono
46 70 Dzienisz Roman Robakowo Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono
47 16 Elmanowska Joanna Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
48 3 Elmanowska Natalia Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
49 71 Felchner Agnieszka Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
50 72 Foltyn Anna Reda Bieg 10 km opłacono on-line
51 73 Foltyn Łukasz Reda Bieg 10 km opłacono on-line
52 74 Gaweł Ireneusz Rumia Bieg 10 km Projekt1000up opłacono on-line
53 77 Górska-Kobylska Aneta Reda Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
54 GOŁEBIOWSKA LENA NADOLE Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m
55 GOŁEBIOWSKA MARTA NADOLE Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m
56 GOŁEBIOWSKI SZYMON NADOLE Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m
57 78 GRABOWSKA Agnieszka Reda Bieg 10 km RUNEDA Młode dziki opłacono on-line
58 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Nordic Walking 5 km
59 79 Gruszeczka Mateusz Reda Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
60 Gładkowska Liliana Gowino Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m BigYellowFoot Adventure team
61 Gładkowska Maria Gowino Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m BigYellowFoot Adventure team
62 75 Gładkowski Grzegorz Gowino Bieg 10 km BigYellowFoot Adventure team opłacono on-line
63 17 Głodowski Grzegorz REDA Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m opłacono on-line
64 4 Głodowski Maciej REDA Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
65 76 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg 10 km Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
66 80 Hermaniuk Adam Reda Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
67 5 Jańczyk Amelia Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m REDEL opłacono on-line
68 81 Jańczyk Daniel Reda Bieg 10 km REDEL opłacono on-line
69 6 Jańczyk Krzysztof Reda Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m REDEL opłacono on-line
70 82 Jaromirska-Lewińska Maja Reda Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
71 7 Jeka Ola Łebcz Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
72 83 Jeka Rafal Łebcz Bieg 10 km opłacono on-line
73 84 Kaliczyńska Wioletta Rumia Bieg 10 km Projekt1000up opłacono on-line
74 85 Kalinichenko Yevhenii Cherkasy Bieg 10 km opłacono on-line
75 150 Kamińska Agata Joanna Reda Nordic Walking 5 km opłacono on-line
76 87 Kamiński Bartosz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
77 88 Kankowska Dominika Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
78 89 Kankowska Justyna Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
79 8 Kankowski Jakub Luzino Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
80 41 Kankowski Kordian Luzino Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m opłacono on-line
81 90 Kankowski Paweł Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
82 91 Kańtoch Weronika Reda Bieg 10 km opłacono on-line
83 92 Karcz Rafał Wejherowo Bieg 10 km Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe opłacono on-line
84 Karolewska Anna Wejherowo Bieg 10 km Kujawscy Runners
85 93 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA Bieg 10 km KRS FORMOZA opłacono on-line
86 94 Kazyaka Katarzyna Gdynia Bieg 10 km biegamyrazem.pl Gdynia opłacono on-line
87 86 Kałaska Radosław Rewa Bieg 10 km opłacono on-line
88 95 Klawikowski Damian Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
89 96 Klonowski Marcin Sztum Bieg 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
90 151 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
91 97 Konopka Piotr Reda Bieg 10 km opłacono on-line
92 98 Korowaj Paula Korowaj zbychowo Bieg 10 km Aktywne Zbychowo opłacono on-line
93 9 Korowaj Tola Zbychowo Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m opłacono on-line
94 Kościelski Mariusz Rumia Bieg 10 km Kujawscy Runners
95 Kowalik Stanisław Pieniężno Bieg 10 km
96 99 Krasińska-Mitura Ewa Rumia Bieg 10 km Parkrun Rumia opłacono on-line
97 100 Kruszyńska Magdalena Gdynia Bieg 10 km biegamyrazem.pl Gdynia opłacono on-line
98 Kujawska Nina Puck Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m
99 101 Kujawski Grzegorz Puck Bieg 10 km LKS Ziemi Puckiej Puck opłacono on-line
100 18 Kulczyk Igor Rumia Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Szkoła podstawowa nr 8 opłacono on-line


Wyświetleń: 5163

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ