MEGA 42 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas startu PKT 1 PKT 2 PKT 3 CZAS NETTO
1 12 POLUS PIOTR M 1 M3 1 BYDGOSZCZ WYSEPKA TEAM MEGA 42 km 18.86 00:00:02.24 00:21:19.79 01:05:53.56 01:27:58.82 02:13:37.26
2 21 WYŻLIC MICHAŁ M 2 M4 1 OSTRÓDA KOLARSKI.EU MEGA 42 km 17.82 00:00:00.73 00:21:21.79 01:08:41.39 01:31:57.76 02:21:24.91
3 8 KRUBA EMIL M 3 M4 2 DOBRE MIASTO PIASECKI CONCEPT MEGA 42 km 17.05 00:00:03.08 00:22:17.42 01:11:41.41 01:35:33.88 02:27:48.43
4 3 DOMEL ARKADIUSZ M 4 M3 2 OLSZTYN DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM MEGA 42 km 16.72 00:00:01.12 00:22:20.30 01:12:21.96 01:37:03.79 02:30:41.71
5 5 KALICH ANDRZEJ M 5 M4 3 RYPIN CYKLIŚCI RYPIN MEGA 42 km 15.75 00:00:03.22 00:22:57.73 01:16:24.28 01:42:43.81 02:40:01.80
6 14 SKAWIŃSKI TOMASZ M 6 M5 1 GDYNIA COLDTEAM MTB MEGA 42 km 15.49 00:00:04.87 00:24:08.83 01:20:01.41 01:46:26.11 02:42:39.33
7 11 OSIŃSKA ADRIANNA K 1 K2 1 RAMOTY WYSEPKA TEAM MEGA 42 km 15.37 00:00:01.71 00:23:47.42 01:18:07.12 01:44:33.96 02:43:59.55
8 15 SKOROBOGATY RAFAŁ M 7 M4 4 OLSZTYN DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM MEGA 42 km 15.35 00:00:02.26 00:23:45.16 01:18:08.78 01:44:33.07 02:44:13.56
9 20 WAWRZYNIAK SŁAWOMIR M 8 M5 2 OLSZTYN CRYOSPACE OLSZTYN MEGA 42 km 15.32 00:00:03.41 00:23:44.74 01:17:32.51 01:44:33.23 02:44:30.25
10 16 SKÓRKO KRZYSZTOF M 9 M4 5 SOPOT MEGA 42 km 15.22 00:00:03.89 00:24:07.89 01:19:36.24 01:46:25.89 02:45:37.05
11 28 TOMASZKIEWICZ MARIUSZ M 10 M3 3 OLSZTYN MEGA 42 km 15.19 00:00:03.20 00:23:45.20 01:18:53.46 01:45:52.32 02:45:53.21
12 19 TYMIŃSKI TOMASZ M 11 M4 6 KOWALE MEGA 42 km 15.17 00:00:03.78 00:24:08.57 01:20:18.68 01:47:12.32 02:46:06.65
13 6 KOŁATKA ANIA K 2 K2 2 IŁAWA 3S BIKE TEAM CIECHANÓW MEGA 42 km 15.15 00:00:01.93 00:23:47.41 01:20:09.09 01:47:09.94 02:46:22.99
14 26 KRYGIELSKI KRZYSZTOF M 12 M4 7 WÓJTOWO CRYOSPACE OLSZTYN MEGA 42 km 14.7 00:00:05.31 00:25:46.73 01:22:54.39 01:50:50.96 02:51:25.33
15 24 ZDUŃCZYK DARIUSZ M 13 M4 8 SŁUPY MEGA 42 km 14.31 00:00:07.22 00:25:45.34 01:25:33.67 01:53:57.29 02:56:05.67
16 13 RASZKIEWICZ MARTA K 3 K3 1 OLSZTYN DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM MEGA 42 km 13.98 00:00:00.88 00:26:27.96 01:27:51.11 01:56:09.73 03:00:15.60
17 4 JAKUBOWSKA MAŁGORZATA K 4 K4 1 OLSZTYN DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM MEGA 42 km 13.2 00:00:05.50 00:25:47.42 01:31:46.56 02:02:28.08 03:10:55.34
18 10 NAWROCKI DARIUSZ M 14 M5 3 BYDGOSZCZ OPEN PL MEGA 42 km 11.7 00:00:07.92 00:29:22.91 01:39:23.92 02:14:20.31 03:35:26.85
19 9 MILEWSKI KRZYSZTOF M 15 M4 9 ELBLĄG SPINBIKE KLUB PASŁĘK MEGA 42 km 10.1 00:00:06.58 00:29:54.99 01:51:06.84 02:31:22.01 04:09:34.51
20 27 JANUS DAWID M 16 M3 4 KĘTRZYN ZUZĘA RACING TEAM MEGA 42 km 00:00:07.00 00:26:46.11 01:51:55.61 02:26:06.79
DNF 1 ANDRZEJCZYK PIOTR M DNF M2 DNF OLSZTYN DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM MEGA 42 km 00:00:01.53 00:21:21.41 01:05:56.15 01:27:59.17
DNF 25 KASPRZAK RADOSŁAW M DNF M4 DNF GDYNIA MEGA 42 km 00:00:01.51 00:24:09.63 01:24:35.27
DNF 7 KOŁATKA ZBIGNIEW M DNF M5 DNF IŁAWA MEGA 42 km 00:00:04.38 00:24:08.41 01:21:16.05
DNF 29 SZYDŁOWSKI SEBASTIAN M DNF M4 DNF ELBLĄG ELBLĄG MEGA 42 km 00:00:08.18 00:25:35.25 01:25:05.29
DNF 18 TARKOWIAN KAROL M DNF M3 DNF OLSZTYN MEGA 42 km 00:00:02.65 00:25:16.26 01:28:32.97

MINI 22 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas startu PKT 1 CZAS NETTO
1 107 GRĘDZIŃSKI BARTOSZ M 1 M3 1 MŁAWA MKK-MŁAWA MINI 22 km 19.21 00:05:04.16 00:21:02.24 01:08:43.06
2 108 GRUSZEWSKI HADRIAN M 2 M1 1 MŁAWA MKK-MŁAWA MINI 22 km 19.09 00:05:01.72 00:21:04.91 01:09:08.59
3 159 GĘSICKI REMIGIUSZ M 3 M3 2 GOLUB-DOBRZYŃ SISU-OWB ROWERTOUR.COM MINI 22 km 19.02 00:05:02.58 00:21:48.24 01:09:25.27
4 122 KUBACKI IGOR M 4 M1 2 GALINDIA MLEKPOL TEAM MINI 22 km 18.34 00:05:03.87 00:21:48.55 01:11:59.35
5 143 SZCZEPAŃSKI LESZEK M 5 M3 3 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN MINI 22 km 18.34 00:05:03.33 00:21:48.08 01:11:59.46
6 102 BIŃCZAK ARKADIUSZ M 6 M4 1 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN MINI 22 km 18.22 00:05:01.77 00:21:48.53 01:12:26.86
7 123 KUCHARSKI MAREK M 7 M4 2 GOLUB-DOBRZYŃ ZAWSZEDOCELU MINI 22 km 18.13 00:05:03.66 00:21:48.44 01:12:48.33
8 137 POLONIS WIKTOR M 8 M4 3 BIAŁA VICTOR MTB RACING MINI 22 km 18.05 00:05:01.38 00:22:27.69 01:13:07.83
9 121 KRZEŚNIAK ROMAN M 9 M3 4 ŚWIECIE BART BIKE TEAM SULNOWO MINI 22 km 17.56 00:05:06.00 00:22:09.04 01:15:11.00
10 138 RUDZIŃSKI PAWEŁ M 10 M4 4 MŁAWA MKK-MŁAWA MINI 22 km 17.41 00:05:03.01 00:22:26.20 01:15:48.52
11 152 WSZOŁEK ARTUR M 11 M4 5 CHEŁMNO SKODA BIERANOWSKI MINI 22 km 16.42 00:05:08.19 00:24:45.33 01:20:24.97
12 124 KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 12 M3 5 SKARSZEWO 19 BART BIKE TEAM SULNOWO MINI 22 km 16.32 00:05:02.96 00:24:23.82 01:20:53.47
13 142 STYCZEŃ ROMAN M 13 M5 1 ELBLĄG MINI 22 km 16.29 00:05:04.67 00:24:48.36 01:21:02.00
14 114 JARZĄBEK NIKODEM M 14 M1 3 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM MINI 22 km 16.26 00:05:03.66 00:24:22.54 01:21:11.23
15 120 KOTARSKI JACEK KOTARSKI M 15 M5 2 GDAŃSK MINI 22 km 16.2 00:05:08.73 00:25:24.60 01:21:28.00
16 144 SZPONT RAFAŁ SZPONT M 16 M4 6 GRUDZIĄDZ TCH CYCLING PUNKS MINI 22 km 15.99 00:05:06.37 00:24:46.24 01:22:33.78
17 105 DICHTING DAMIAN M 17 M4 7 GRUDZIĄDZ TCH CYCLING PUNKS MINI 22 km 15.96 00:05:06.03 00:25:05.37 01:22:42.38
18 125 LUDWINOWSKI DARIUSZ M 18 M5 3 GRUDZIADZ TCH CYCLING PUNKS MINI 22 km 15.95 00:05:02.49 00:24:52.26 01:22:45.67
19 133 NEUMANN RAFAŁ M 19 M4 8 MIŁAKOWO MTB MIŁAKOWO MINI 22 km 15.8 00:05:12.83 00:25:52.45 01:23:34.08
20 127 MICHALIK JAROSŁAW M 20 M4 9 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM MINI 22 km 15.77 00:05:03.47 00:24:49.96 01:23:43.20
21 111 JANICKI SŁAWOMIR M 21 M5 4 MARKI ZERWANI Z ŁAŃCUCHA MINI 22 km 15.74 00:05:08.81 00:25:22.70 01:23:51.87
22 117 KLEPACKI CEZARY M 22 M4 10 MIŁAKOWO MTB MIŁAKOWO MINI 22 km 15.73 00:05:09.56 00:26:04.98 01:23:55.58
23 150 WINIARZ ROBERT M 23 M2 1 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM MINI 22 km 15.72 00:05:07.75 00:25:24.78 01:23:57.98
24 134 NIERZWICKI PIOTR M 24 M3 6 SULNOWO BART BIKE TEAM SULNOWO MINI 22 km 15.44 00:05:07.82 00:25:27.59 01:25:29.11
25 113 JARZĄBEK BARTŁOMIEJ M 25 M4 11 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM MINI 22 km 15.26 00:05:03.18 00:26:03.03 01:26:31.43
26 146 TRZCIŃSKI WALDEMAR M 26 M4 12 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM MINI 22 km 15.12 00:05:05.32 00:25:32.92 01:27:17.25
27 118 KONDRATOWICZ ŁUKASZ M 27 M3 7 DUCZKI ZERWANI Z ŁAŃCUCHA MINI 22 km 15.1 00:05:10.17 00:25:58.99 01:27:25.95
28 130 MISIEWICZ PIOTR M 28 M3 8 ELBLĄG MINI 22 km 14.72 00:05:04.94 00:27:28.86 01:29:41.03
29 165 OLPETER ADAM M 29 M5 5 KWIDZYN AKJ KWIDZYN MINI 22 km 14.59 00:05:08.10 00:25:58.95 01:30:30.61
30 161 WOJNOWSKI MICHAŁ M 30 M1 4 ELBLĄG MINI 22 km 14.51 00:05:07.32 00:28:02.71 01:30:57.13
31 155 OMAN MARIUSZ M 31 M4 13 ELBLĄG MINI 22 km 14.26 00:05:15.99 00:27:46.48 01:32:33.38
32 135 OBORSKI RYSZARD M 32 M4 14 MRĄGOWO MINI 22 km 14.19 00:05:05.48 00:26:35.01 01:33:03.30
33 128 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 33 M3 9 ELBLĄG MINI 22 km 14.03 00:05:11.75 00:29:09.53 01:34:06.05
34 2 BIAŁKOWSKA MARTA K 1 K3 1 ELBLĄG MINI 22 km 13.99 00:05:13.61 00:28:18.47 01:34:20.31
35 140 RYBIŃSKI MIROSŁAW M 34 M5 6 GRUDZIĄDZ TCH CYCLING PUNKS MINI 22 km 13.72 00:05:06.70 00:26:29.79 01:36:14.52
36 164 SYREWICZ KRZYSZTOF M 35 M5 7 LIDZBARK WARMIŃSKI HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM MINI 22 km 13.38 00:05:09.30 00:28:07.16 01:38:38.85
37 158 KLECH JERZY M 36 M4 15 OLSZTYN MINI 22 km 13.28 00:05:10.59 00:28:05.78 01:39:22.89
38 136 OLSZEWSKI MAREK M 37 M5 8 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI / BBL LW MINI 22 km 13.19 00:05:08.41 00:28:29.14 01:40:05.62
39 145 ŚCIBEK SZYMON M 38 M1 5 PASŁĘK MINI 22 km 13.06 00:05:15.47 00:31:11.31 01:41:05.95
40 109 HRYNKIEWICZ-SUDNIK ARKADIUSZ M 39 M4 16 ELBLĄG MINI 22 km 12.97 00:05:13.61 00:27:55.61 01:41:48.54
41 154 WYDZIAŁKIEWICZ MAREK M 40 M5 9 WARSZAWA ZERWANI Z ŁAŃCUCHA MINI 22 km 12.95 00:05:09.52 00:29:05.70 01:41:54.32
42 104 BYCKIEWICZ KRZYSZTOF M 41 M5 10 ELBLĄG ELBLĄG MINI 22 km 12.71 00:05:13.70 00:29:31.38 01:43:50.50
43 119 KORCZAK KRZYSZTOF M 42 M3 10 GOLUB-DOBRZYŃ ZAWSZEDOCELU MINI 22 km 12.62 00:05:07.77 00:29:59.47 01:44:35.41
44 101 BIELECKA MAGDALENA K 2 K4 1 MARKI ZERWANI Z ŁAŃCUCHA MINI 22 km 12.55 00:05:12.25 00:29:33.18 01:45:12.53
45 156 ZAWIDOW MACIEJ M 43 M4 17 PASŁĘK MINI 22 km 12.13 00:05:14.06 00:31:04.13 01:48:49.70
46 112 JAROCKI TOMASZ M 44 M4 18 SZTUTOWO MINI 22 km 11.85 00:05:10.95 00:29:37.03 01:51:23.36
47 148 WALCZAK PAWEŁ M 45 M3 11 WARSZAWA ZERWANI Z ŁAŃCUCHA MINI 22 km 11.69 00:05:11.09 00:30:47.67 01:52:57.53
48 23 MYTYCH RYSZARD M 46 M6 1 MINI 22 km 11.6 00:33:15.30 01:53:50.28
49 126 MARTYNIUK PAWEŁ M 47 M4 19 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN MINI 22 km 11.46 00:05:09.42 00:28:21.08 01:55:08.25
50 141 SOCHA IGOR M 48 M1 6 WARSZAWA ZERWANI Z ŁAŃCUCHA MINI 22 km 11.23 00:05:11.48 00:33:50.12 01:57:35.96
51 157 ZAJĄC BARTOSZ M 49 M3 12 KIERZLINY MINI 22 km 11.09 00:05:16.38 00:31:30.42 01:59:00.94
52 129 MISIEWICZ ALEKSANDER M 50 M5 11 ELBLĄG MINI 22 km 11.09 00:05:06.44 00:30:58.48 01:59:01.14
53 139 RUMAK TOMASZ M 51 M5 12 ELBLAG MINI 22 km 11.08 00:05:07.09 00:31:52.00 01:59:06.64
54 115 JÓZEFOWICZ ZBIGNIEW M 52 M5 13 GRONOWO ELBLĄSKIE BIKEL MTB MINI 22 km 10.74 00:05:16.07 00:33:50.88 02:02:55.68
55 131 MYŚLAK BOGDAN M 53 M6 2 RÓŻNOWO MINI 22 km 10.53 00:05:05.02 00:36:01.02 02:05:22.33
56 110 HRYNKIEWICZ-SUDNIK WANESA K 3 K2 1 ELBLĄG MINI 22 km 10.03 00:05:15.13 00:35:50.24 02:11:38.39
57 147 WALCZAK OLAF M 54 M1 7 GRONOWO GÓRNE KLUGE TEAM MINI 22 km 9.93 00:05:16.53 00:34:15.08 02:12:54.37
58 153 WUTKOWSKI DAWID M 55 M4 20 ŚLIWICE MINI 22 km 9.67 00:05:13.42 00:29:32.72 02:16:30.96
59 103 BRONOWSKI TOMASZ M 56 M4 21 BRANIEWO MINI 22 km 9.12 00:05:16.32 00:38:05.33 02:24:40.14
60 149 WARCZAK MIKOŁAJ M 57 M1 8 BRANIEWO MINI 22 km 9.06 00:05:18.80 00:38:04.61 02:25:45.24
61 160 KŁOCZEWIAK JERZY M 58 M6 3 ELBLĄG MINI 22 km 8.55 00:05:14.36 00:36:49.65 02:34:24.35
62 132 NAWROCKA JOANNA K 4 K4 2 BYDGOSZCZ OPEN PL MINI 22 km 7.6 00:05:11.31 00:43:38.71 02:53:38.91
63 163 PRZYGODA MARIUSZ M 59 M4 22 ELBLĄG ADVENTURE MINI 22 km 5.88 00:05:15.84 00:52:44.85 03:44:30.01
64 162 PRZYGODA AGNIESZKA K 5 K4 3 ELBLĄG ADVENTURE MINI 22 km 5.88 00:05:17.10 00:51:34.21 03:44:33.74

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ