VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 110 Guz Maja Tczew Biegi dzieci
2 135 Pomierski Jakub Gniew Biegi dzieci Bajeczna Kraina Gniew
3 56 Szyplewski Bartosz Nowe 10 km opłacono on-line
4 98 Malinowska Karolina GNIEW 10 km opłacono on-line
5 31 Korczak Jakub Kwidzyn 10 km opłacono on-line
6 48 Przybyła Agnieszka Iława 10 km Run Goku Team opłacono on-line
7 47 Przybyła Adrian Iława 10 km Run Goku Team opłacono on-line
8 121 Kukczyńska Zuzanna Gręblin Biegi dzieci ZKiW Rudno
9 109 Górski Jakub Gręblin Biegi dzieci Przedszkole w Rudnie
10 57 Tomaszewski Wojciech Tomaszewski Kwidzyn 10 km opłacono on-line
11 22 JĘDRZEJCZAK Maciej Warszawa 10 km NeON Team opłacono on-line
12 108 Gładykowska Maria Gniew Biegi dzieci SP 2 Gniew
13 14 Gładykowski Łukasz Gniew 10 km tRUNsformacja Gniew opłacono on-line
14 1 Bakuła Tomasz Tczew 10 km Amator opłacono on-line
15 104 Czerniak Julia Elbląg Biegi dzieci Szkoła 25 w Elblągu
16 122 Kulczyńska Agata Kulice Biegi dzieci ZKIW Kulice
17 123 Kulczyński Julian Kulice Biegi dzieci ZKIW Kulice
18 20 Hinz Adam Gniew 10 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
19 21 Hinz Wojciech Gniew 10 km tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
20 112 Jaskòlska Adrianna Gniew Biegi dzieci Kl. 4B Sp. nr 2
21 Jaskólski Rafał Gniew 10 km Qark-Bikes
22 114 Karaś Hubert Gniew Biegi dzieci
23 67 Wojas Aneta GRUDZIADZ 10 km opłacono on-line
24 46 Połomski Marcin Rudno 10 km opłacono on-line
25 16 Górski Kamil Gniew 10 km domRustykalny.pl opłacono on-line
26 101 Burda Hania Malbork Biegi dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
27 141 Weremczuk Lila Minięta Biegi dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
28 55 Szymański Sebastian Szprudowo 10 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
29 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie 10 km
30 44 Pawełek Marcin Tczew 10 km opłacono on-line
31 137 Strojecka Izabela Sztum Biegi dzieci ZS Czernin
32 54 Strojecki Bogusław Sztum 10 km opłacono on-line
33 105 Dąbrowska Milena Gniew Biegi dzieci
34 103 Czekaj Zofia Gniew Biegi dzieci
35 102 Czekaj Dobrosława Gniew Biegi dzieci
36 Cichowska Joanna Ostróda 10 km Ostróda Runners
37 52 Schodowski Przemysław Kwidzyn 10 km opłacono on-line
38 53 Sikorski Witold Rosnowo 10 km KB RUN 42 opłacono on-line
39 129 Murawski Dawid Zelgoszcz Biegi dzieci
40 128 Murawski Bartosz Zelgoszcz Biegi dzieci
41 37 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
42 68 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
43 43 Paprocka Ewelina Luzino 10 km opłacono on-line
44 49 Radomiński Kamil Kwidzyn 10 km Wyższa Szkoła Bankowa opłacono on-line
45 120 Kujawska Nina Puck Biegi dzieci
46 34 Kujawski Grzegorz Puck 10 km LKS Ziemi Puckiej Puck opłacono on-line
47 Nawrocki Mariusz Gdańsk 10 km
48 Formela Sebastian Luzino 10 km RUNNING TRICITY TEAM
49 Czechowski Dawid Subkowy 10 km Biegający Tczew
50 10 Czechowska Dorota Subkowy 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
51 Gdaniec Anna Starogard Gdański 10 km
52 116 KRYGER JAN TCZEW Biegi dzieci MKS SAMBOR TCZEW
53 118 KRYGER PAWEŁ TCZEW Biegi dzieci MKS SAMBOR TCZEW
54 117 KRYGER PATRYK TCZEW Biegi dzieci MKS SAMBOR TCZEW
55 9 Buczyński Paweł Trąbki Małe 10 km opłacono on-line
56 106 Dziedzic Bartłomiej Kwidzyn Biegi dzieci Traktor Team
57 107 Dziedzic Milena Kwidzyn Biegi dzieci Traktor Team
58 13 Dziedzic Rafał Kwidzyn 10 km Traktor Team opłacono on-line
59 19 Guziński Mariusz Tczew 10 km opłacono on-line
60 35 Łusiak Marek Kwidzyn 10 km opłacono on-line
61 41 Oliński Wojciech Malbork 10 km Arkadiusz Gardzielewski Team opłacono on-line
62 milkowski mariusz gdynia 10 km
63 Kamińska Klaudia Gdańsk 10 km
64 66 Włoch Dariusz Włoch Nowe 10 km opłacono on-line
65 127 Michalski Ignacy Poliksy Biegi dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
66 126 Michalski Aleks Poliksy Biegi dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
67 Mańka Sandra Dzierzgoń 10 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
68 Kacperski Mateusz Dzierzgoń 10 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
69 Kacperski Bartosz Dzierzgoń 10 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
70 Mańka Eryk Dzierzgoń 10 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
71 142 Weremczuk Martyna Minięta Biegi dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
72 134 Panuś Igor Stanowo Biegi dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
73 124 Majewska Marcelina Dzierzgoń Biegi dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
74 133 Panuś Ania Stanowo Biegi dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
75 143 Woźniak Nadia Dzierzgoń Biegi dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
76 115 Kowalska Dorota Susz Biegi dzieci Rozbiegany Susz
77 111 Jabłońska Laura Dzierzgoń Biegi dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
78 125 Mańka Marika Dzierzgoń Biegi dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
79 136 Stępak Małgosia Dzierzgoń Biegi dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
80 8 Brzycki Marek Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
81 60 Waśniewski Edward Pelplin 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
82 17 Grzonka Kamila Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
83 61 Wentowska Genowefa Gniew 10 km opłacono on-line
84 30 Kłos Michał Kłos Jeleń 10 km OSP Jeleń opłacono on-line
85 6 Bruchmann Andrzej Tczew 10 km opłacono
86 130 Ostrowska Kinga Gniew Biegi dzieci SP 2 Gniew
87 Maciejewski Paweł Tczew 10 km Flex Runners
88 Kiedrowski Grzegorz Pogódki 10 km Flex Runners
89 12 Dyro Rafał Tymawa 10 km Ideal Parapety opłacono on-line
90 33 Kraiński Rafał Kolonia Ostrowicka 10 km Lacroix Electronics TEAM opłacono on-line
91 64 Wiśniewska Marta Lubiszewo Tczewskie 10 km CrossElite opłacono on-line
92 65 Wiśniewski Marek Lubiszewo 10 km opłacono on-line
93 Wiernicka Paulina KWIDZYN 10 km Gmina Gardeja Biega
94 15 Głodowski Michał Gdańsk 10 km opłacono on-line
95 50 Rejmanowski Ryszard GNIEW 10 km Keramzyt GNIEW opłacono
96 2 Bąkowski Michał Gniew 10 km KP Keramzyt opłacono
97 40 Nowak Arkadiusz Szprudowo 10 km opłacono on-line
98 27 Kaiser Krzysztof Gniew 10 km Kierowcy Ciężarówek opłacono on-line
99 3 Bielak Artur Gniew 10 km opłacono on-line
100 38 Nawrocki Dariusz Gdańsk 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 5518

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ