Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Guz Maja | Tczew | Polska | Biegi dzieci | ||
2 | 135 | Pomierski Jakub | Gniew | Polska | Biegi dzieci | Bajeczna Kraina Gniew | |
3 | 56 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
4 | 98 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
5 | 31 | Korczak Jakub | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | 48 | Przybyła Agnieszka | Iława | Polska | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line |
7 | 47 | Przybyła Adrian | Iława | Polska | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line |
8 | 121 | Kukczyńska Zuzanna | Gręblin | Polska | Biegi dzieci | ZKiW Rudno | |
9 | 109 | Górski Jakub | Gręblin | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole w Rudnie | |
10 | 57 | Tomaszewski Wojciech Tomaszewski | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | 22 | JĘDRZEJCZAK Maciej | Warszawa | Polska | 10 km | NeON Team | opłacono on-line |
12 | 108 | Gładykowska Maria | Gniew | Polska | Biegi dzieci | SP 2 Gniew | |
13 | 14 | Gładykowski Łukasz | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
14 | 1 | Bakuła Tomasz | Tczew | Polska | 10 km | Amator | opłacono on-line |
15 | 104 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | Szkoła 25 w Elblągu | |
16 | 122 | Kulczyńska Agata | Kulice | Polska | Biegi dzieci | ZKIW Kulice | |
17 | 123 | Kulczyński Julian | Kulice | Polska | Biegi dzieci | ZKIW Kulice | |
18 | 20 | Hinz Adam | Gniew | Polska | 10 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
19 | 21 | Hinz Wojciech | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
20 | 112 | Jaskòlska Adrianna | Gniew | Polska | Biegi dzieci | Kl. 4B Sp. nr 2 | |
21 | Jaskólski Rafał | Gniew | Polska | 10 km | Qark-Bikes | ||
22 | 114 | Karaś Hubert | Gniew | Polska | Biegi dzieci | ||
23 | 67 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | 46 | Połomski Marcin | Rudno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
25 | 16 | Górski Kamil | Gniew | Polska | 10 km | domRustykalny.pl | opłacono on-line |
26 | 101 | Burda Hania | Malbork | Polska | Biegi dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
27 | 141 | Weremczuk Lila | Minięta | Polska | Biegi dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
28 | 55 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Polska | 10 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
29 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 10 km | |||
30 | 44 | Pawełek Marcin | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
31 | 137 | Strojecka Izabela | Sztum | Polska | Biegi dzieci | ZS Czernin | |
32 | 54 | Strojecki Bogusław | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | 105 | Dąbrowska Milena | Gniew | Polska | Biegi dzieci | ||
34 | 103 | Czekaj Zofia | Gniew | Polska | Biegi dzieci | ||
35 | 102 | Czekaj Dobrosława | Gniew | Polska | Biegi dzieci | ||
36 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | 10 km | Ostróda Runners | ||
37 | 52 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | 53 | Sikorski Witold | Rosnowo | Polska | 10 km | KB RUN 42 | opłacono on-line |
39 | 129 | Murawski Dawid | Zelgoszcz | Polska | Biegi dzieci | ||
40 | 128 | Murawski Bartosz | Zelgoszcz | Polska | Biegi dzieci | ||
41 | 37 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
42 | 68 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
43 | 43 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
44 | 49 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 10 km | Wyższa Szkoła Bankowa | opłacono on-line |
45 | 120 | Kujawska Nina | Puck | Polska | Biegi dzieci | ||
46 | 34 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | 10 km | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono on-line |
47 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | |||
48 | Formela Sebastian | Luzino | Polska | 10 km | RUNNING TRICITY TEAM | ||
49 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | ||
50 | 10 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
51 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km | |||
52 | 116 | KRYGER JAN | TCZEW | Polska | Biegi dzieci | MKS SAMBOR TCZEW | |
53 | 118 | KRYGER PAWEŁ | TCZEW | Polska | Biegi dzieci | MKS SAMBOR TCZEW | |
54 | 117 | KRYGER PATRYK | TCZEW | Polska | Biegi dzieci | MKS SAMBOR TCZEW | |
55 | 9 | Buczyński Paweł | Trąbki Małe | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
56 | 106 | Dziedzic Bartłomiej | Kwidzyn | Polska | Biegi dzieci | Traktor Team | |
57 | 107 | Dziedzic Milena | Kwidzyn | Polska | Biegi dzieci | Traktor Team | |
58 | 13 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | 10 km | Traktor Team | opłacono on-line |
59 | 19 | Guziński Mariusz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
60 | 35 | Łusiak Marek | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
61 | 41 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | 10 km | Arkadiusz Gardzielewski Team | opłacono on-line |
62 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | |||
63 | Kamińska Klaudia | Gdańsk | Polska | 10 km | |||
64 | 66 | Włoch Dariusz Włoch | Nowe | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
65 | 127 | Michalski Ignacy | Poliksy | Polska | Biegi dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
66 | 126 | Michalski Aleks | Poliksy | Polska | Biegi dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
67 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
68 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
69 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
70 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
71 | 142 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | Biegi dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
72 | 134 | Panuś Igor | Stanowo | Polska | Biegi dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
73 | 124 | Majewska Marcelina | Dzierzgoń | Polska | Biegi dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
74 | 133 | Panuś Ania | Stanowo | Polska | Biegi dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
75 | 143 | Woźniak Nadia | Dzierzgoń | Polska | Biegi dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
76 | 115 | Kowalska Dorota | Susz | Polska | Biegi dzieci | Rozbiegany Susz | |
77 | 111 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | Biegi dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
78 | 125 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | Biegi dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
79 | 136 | Stępak Małgosia | Dzierzgoń | Polska | Biegi dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
80 | 8 | Brzycki Marek | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
81 | 60 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
82 | 17 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
83 | 61 | Wentowska Genowefa | Gniew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
84 | 30 | Kłos Michał Kłos | Jeleń | Polska | 10 km | OSP Jeleń | opłacono on-line |
85 | 6 | Bruchmann Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | opłacono | |
86 | 130 | Ostrowska Kinga | Gniew | Polska | Biegi dzieci | SP 2 Gniew | |
87 | Maciejewski Paweł | Tczew | Polska | 10 km | Flex Runners | ||
88 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | 10 km | Flex Runners | ||
89 | 12 | Dyro Rafał | Tymawa | Polska | 10 km | Ideal Parapety | opłacono on-line |
90 | 33 | Kraiński Rafał | Kolonia Ostrowicka | Polska | 10 km | Lacroix Electronics TEAM | opłacono on-line |
91 | 64 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo Tczewskie | Polska | 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
92 | 65 | Wiśniewski Marek | Lubiszewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
93 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | ||
94 | 15 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
95 | 50 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | 10 km | Keramzyt GNIEW | opłacono |
96 | 2 | Bąkowski Michał | Gniew | Polska | 10 km | KP Keramzyt | opłacono |
97 | 40 | Nowak Arkadiusz | Szprudowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
98 | 27 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | 10 km | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line |
99 | 3 | Bielak Artur | Gniew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
100 | 38 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9165