VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Czas netto Prędkość Czas/km Bieg Start Bieg Meta Mieszkaniec
1 47 PRZYBYŁA ADRIAN M 1 M 39 IŁAWA RUN GOKU TEAM 10 km 00:34:19.67 17.48 00:03:25 00:00:01.60 00:34:21.27 NIE
2 34 KUJAWSKI GRZEGORZ M 2 M 49 PUCK LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK 10 km 00:35:28.08 16.92 00:03:32 00:00:01.54 00:35:29.62 NIE
3 55 SZYMAŃSKI SEBASTIAN M 3 M 29 SZPRUDOWO RULIŃSKIRUNNINGTEAM 10 km 00:38:03.10 15.77 00:03:48 00:00:01.82 00:38:04.92 TAK
4 96 GŁOWCZEWSKI GRZEGORZ M 4 M 49 1 TCZEW 10 km 00:40:00.33 15 00:04:00 00:00:01.86 00:40:02.19 NIE
5 16 GÓRSKI KAMIL M 5 M 39 1 GNIEW DOMRUSTYKALNY.PL 10 km 00:40:06.71 14.96 00:04:00 00:00:02.31 00:40:09.02 TAK
6 56 SZYPLEWSKI BARTOSZ M 6 M 29 1 NOWE 10 km 00:40:14.71 14.91 00:04:01 00:00:02.12 00:40:16.83 NIE
7 20 HINZ ADAM M 7 M 19 1 GNIEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM 10 km 00:40:22.89 14.86 00:04:02 00:00:02.06 00:40:24.95 TAK
8 43 PAPROCKA EWELINA K 1 K 39 LUZINO 10 km 00:41:26.61 14.48 00:04:08 00:00:01.78 00:41:28.39 NIE
9 38 NAWROCKI DARIUSZ M 8 M 39 2 GDAŃSK 10 km 00:41:31.92 14.45 00:04:09 00:00:02.88 00:41:34.80 NIE
10 48 PRZYBYŁA AGNIESZKA K 2 K 29 IŁAWA RUN GOKU TEAM 10 km 00:42:13.45 14.21 00:04:13 00:00:01.90 00:42:15.35 NIE
11 17 GRZONKA KAMILA K 3 K 39 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km 00:42:50.95 14.01 00:04:17 00:00:02.38 00:42:53.33 NIE
12 51 SATKIEWICZ PIOTR M 9 M 29 2 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10 km 00:44:28.09 13.49 00:04:26 00:00:02.65 00:44:30.74 NIE
13 26 KACZYŃSKI DANIEL M 10 M 39 3 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 10 km 00:44:42.15 13.42 00:04:28 00:00:02.42 00:44:44.57 NIE
14 21 HINZ WOJCIECH M 11 M 49 2 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 10 km 00:44:53.70 13.37 00:04:29 00:00:02.55 00:44:56.25 TAK
15 68 ZAKRZEWSKI JAKUB M 12 M 39 4 STAROGARD GDAŃSKI 10 km 00:45:11.48 13.28 00:04:31 00:00:03.96 00:45:15.44 NIE
16 67 WOJAS ANETA K 4 K 39 1 GRUDZIADZ 10 km 00:46:19.17 12.95 00:04:37 00:00:03.42 00:46:22.59 NIE
17 14 GŁADYKOWSKI ŁUKASZ M 13 M 49 3 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 10 km 00:46:20.68 12.95 00:04:38 00:00:02.85 00:46:23.53 TAK
18 27 KAISER KRZYSZTOF M 14 M 49 4 GNIEW KIEROWCY CIĘŻARÓWEK 10 km 00:46:20.99 12.95 00:04:38 00:00:02.81 00:46:23.80 TAK
19 12 DYRO RAFAŁ M 15 M 49 5 TYMAWA IDEAL PARAPETY 10 km 00:48:02.91 12.49 00:04:48 00:00:05.70 00:48:08.61 TAK
20 54 STROJECKI BOGUSŁAW M 16 M 39 5 SZTUM 10 km 00:48:19.67 12.42 00:04:49 00:00:03.59 00:48:23.26 NIE
21 36 MARNIK JANUSZ M 17 M 49 6 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10 km 00:48:29.06 12.38 00:04:50 00:00:03.18 00:48:32.24 NIE
22 66 WŁOCH DARIUSZ WŁOCH M 18 M 49 7 NOWE 10 km 00:48:41.95 12.32 00:04:52 00:00:04.26 00:48:46.21 NIE
23 31 KORCZAK JAKUB M 19 M 29 3 KWIDZYN 10 km 00:48:57.78 12.26 00:04:53 00:00:04.97 00:49:02.75 NIE
24 62 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 20 M 59 1 ANIOŁOWO 10 km 00:49:30.23 12.12 00:04:57 00:00:03.40 00:49:33.63 NIE
25 45 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 21 M 39 6 TCZEW 10 km 00:49:44.29 12.06 00:04:58 00:00:08.99 00:49:53.28 NIE
26 35 ŁUSIAK MAREK M 22 M 59 2 KWIDZYN 10 km 00:50:24.91 11.9 00:05:02 00:00:03.82 00:50:28.73 NIE
27 25 JURKIEWICZ SŁAWEK M 23 M 49 8 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ / LWY MORSKIE SUSZ 10 km 00:50:31.27 11.88 00:05:03 00:00:05.78 00:50:37.05 NIE
28 30 KŁOS MICHAŁ KŁOS M 24 M 29 4 JELEŃ OSP JELEŃ 10 km 00:50:31.80 11.88 00:05:03 00:00:07.73 00:50:39.53 TAK
29 44 PAWEŁEK MARCIN M 25 M 49 9 TCZEW 10 km 00:50:41.20 11.84 00:05:04 00:00:05.49 00:50:46.69 NIE
30 10 CZECHOWSKA DOROTA K 5 K 49 1 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 00:51:51.26 11.57 00:05:11 00:00:05.83 00:51:57.09 NIE
31 3 BIELAK ARTUR M 26 M 39 7 GNIEW 10 km 00:52:16.03 11.48 00:05:13 00:00:05.21 00:52:21.24 TAK
32 8 BRZYCKI MAREK M 27 M 59 3 BYDGOSZCZ 10 km 00:52:20.53 11.46 00:05:14 00:00:04.99 00:52:25.52 NIE
33 65 WIŚNIEWSKI MAREK M 28 M 49 10 LUBISZEWO 10 km 00:52:28.49 11.44 00:05:14 00:00:06.76 00:52:35.25 NIE
34 15 GŁODOWSKI MICHAŁ M 29 M 49 11 GDAŃSK 10 km 00:52:44.56 11.38 00:05:16 00:00:06.68 00:52:51.24 NIE
35 94 BARTOSIAK RYSZARD M 30 M 59 4 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10 km 00:52:50.01 11.36 00:05:17 00:00:06.05 00:52:56.06 NIE
36 95 POKORSKI PATRYK M 31 M 39 8 GNIEW 10 km 00:52:52.54 11.35 00:05:17 00:00:08.36 00:53:00.90 TAK
37 98 MALINOWSKA KAROLINA K 6 K 29 1 GNIEW 10 km 00:53:00.98 11.32 00:05:18 00:00:03.92 00:53:04.90 TAK
38 37 MIZURA-STENCEL ANETTA K 7 K 49 2 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 10 km 00:53:03.19 11.31 00:05:18 00:00:03.22 00:53:06.41 NIE
39 24 JURKIEWICZ HUBERT M 32 M 29 5 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ / LWY MORSKIE SUSZ 10 km 00:53:10.60 11.29 00:05:19 00:00:04.45 00:53:15.05 NIE
40 33 KRAIŃSKI RAFAŁ M 33 M 29 6 KOLONIA OSTROWICKA LACROIX ELECTRONICS TEAM 10 km 00:53:17.56 11.26 00:05:19 00:00:06.19 00:53:23.75 TAK
41 23 JURKIEWICZ ALDONA K 8 K 39 2 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10 km 00:53:32.66 11.21 00:05:21 00:00:06.53 00:53:39.19 NIE
42 39 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 34 M 59 5 WEJHEROWO 10 km 00:55:04.35 10.9 00:05:30 00:00:04.65 00:55:09.00 NIE
43 19 GUZIŃSKI MARIUSZ M 35 M 29 7 TCZEW 10 km 00:55:22.66 10.84 00:05:32 00:00:04.15 00:55:26.81 NIE
44 64 WIŚNIEWSKA MARTA K 9 K 49 3 LUBISZEWO TCZEWSKIE CROSSELITE 10 km 00:55:42.08 10.77 00:05:34 00:00:06.72 00:55:48.80 NIE
45 57 TOMASZEWSKI WOJCIECH TOMASZEWSKI M 36 M 59 6 KWIDZYN 10 km 00:55:49.56 10.75 00:05:34 00:00:05.65 00:55:55.21 NIE
46 40 NOWAK ARKADIUSZ M 37 M 39 9 SZPRUDOWO 10 km 00:55:54.87 10.73 00:05:35 00:00:05.54 00:56:00.41 TAK
47 28 KAMIŃSKA JOANNA K 10 K 49 4 ANIOŁOWO 10 km 00:56:12.22 10.68 00:05:37 00:00:05.59 00:56:17.81 NIE
48 46 POŁOMSKI MARCIN M 38 M 49 12 RUDNO 10 km 00:56:15.22 10.67 00:05:37 00:00:04.24 00:56:19.46 NIE
49 49 RADOMIŃSKI KAMIL M 39 M 29 8 KWIDZYN WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA 10 km 00:56:21.46 10.65 00:05:38 00:00:03.43 00:56:24.89 NIE
50 60 WAŚNIEWSKI EDWARD M 40 M 70+ 1 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10 km 00:57:21.28 10.46 00:05:44 00:00:04.04 00:57:25.32 NIE
51 99 GDANIEK ANNA K 11 K 49 5 STAROGARD GDAŃSKI 10 km 00:57:27.14 10.44 00:05:44 00:00:06.16 00:57:33.30 NIE
52 5 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 41 M 49 13 TCZEW 10 km 00:57:37.85 10.41 00:05:45 00:00:06.46 00:57:44.31 NIE
53 18 GUZ SZYMON M 42 M 29 9 TCZEW 10 km 00:58:23.95 10.28 00:05:50 00:00:06.21 00:58:30.16 NIE
54 7 BRZYCKI KAROL M 43 M 49 14 GNIEW 10 km 00:58:40.50 10.23 00:05:52 00:00:07.26 00:58:47.76 TAK
55 97 KUZAK PAWEŁ M 44 M 49 15 GDAŃSK 10 km 01:00:26.49 9.93 00:06:02 00:00:07.66 01:00:34.15 NIE
56 1 BAKUŁA TOMASZ M 45 M 49 16 TCZEW AMATOR 10 km 01:00:55.18 9.85 00:06:05 00:00:05.57 01:01:00.75 NIE
57 6 BRUCHMANN ANDRZEJ M 46 M 39 10 TCZEW 10 km 01:02:32.85 9.59 00:06:15 00:00:07.79 01:02:40.64 NIE
58 58 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 47 M 59 7 MALBORK 10 km 01:02:44.67 9.56 00:06:16 00:00:03.72 01:02:48.39 NIE
59 42 PACHOTA PAWEŁ M 48 M 39 11 GNIEW 10 km 01:04:16.89 9.34 00:06:25 00:00:02.82 01:04:19.71 TAK
60 53 SIKORSKI WITOLD M 49 M 69 1 ROSNOWO KB RUN 42 10 km 01:04:51.43 9.25 00:06:29 00:00:05.09 01:04:56.52 NIE
61 2 BĄKOWSKI MICHAŁ M 50 M 49 17 GNIEW KP KERAMZYT 10 km 01:04:51.96 9.25 00:06:29 00:00:09.36 01:05:01.32 TAK
62 32 KORDUNOWSKI TOMASZ M 51 M 29 10 JELEŃ TEAM TAPFLO 10 km 01:04:52.96 9.25 00:06:29 00:00:08.04 01:05:01.00 TAK
63 70 ZYGAJDOWSKI KAZIMIERZ M 52 M 69 2 KWIDZYN 10 km 01:06:24.15 9.04 00:06:38 00:00:07.29 01:06:31.44 NIE
64 63 WIŚNIEWSKA KORNELIA K 12 K 49 6 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 10 km 01:07:49.33 8.85 00:06:46 00:00:07.69 01:07:57.02 NIE
65 11 DALKE JOWITA K 13 K 39 3 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 10 km 01:07:49.61 8.85 00:06:46 00:00:07.40 01:07:57.01 NIE
66 69 ZYGAJDOWSKA JOANNA K 14 K 60+ 1 KWIDZYN 10 km 01:08:59.05 8.7 00:06:53 00:00:06.48 01:09:05.53 NIE
67 50 REJMANOWSKI RYSZARD M 53 M 70+ 2 GNIEW KERAMZYT GNIEW 10 km 01:09:26.66 8.64 00:06:56 00:00:08.96 01:09:35.62 TAK
68 100 POPIEL RYSZARD M 54 M 70+ 3 GDAŃSK 10 km 01:10:33.74 8.5 00:07:03 00:00:07.71 01:10:41.45 NIE
69 61 WENTOWSKA GENOWEFA K 15 K 60+ 2 GNIEW 10 km 01:28:12.99 6.8 00:08:49 00:00:04.20 01:28:17.19 TAK
DNF 41 OLIŃSKI WOJCIECH M DNF M 59 DNF MALBORK ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI TEAM 10 km 00:00:02.95 NIE

Biegi dzieci

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ