Lato, lato wszędzie...
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz Nordic Walking 5km
2 Rucińska Gabriela Nowe Miasto Marsz Nordic Walking 5km
3 Buks Jolanta Nowe Radzikowo Bieg 5km SP Nowe Radzikowo
4 Adamski Przemysław Płock Bieg 5km
5 Jankowska Katarzyna Płońsk Bieg 5km
6 Grzywacka Sylwia Andzin Bieg 5km
7 Miklarz Paweł Żukowo Marsz Nordic Walking 5km Morsy N. Miasto
8 Wiśniewski Jarosław Płońsk Bieg 5km Biegam sam
9 Pankowski Mariusz Szapsk Bieg 5km Biegam sam
10 Kraszewski Mariusz Ciechanów Bieg 5km I
11 Kościelska Agnieszka Chruszczewo Bieg 5km AsFaltLove Dziki
12 Bogoński Grzegorz Grabie Marsz Nordic Walking 5km
13 Urbański Daniel Miszewo Wielkie Bieg 5km
14 Chmielewska. Anna Idzikowice Marsz Nordic Walking 5km Morsy Nowe Miasto
15 Leszkiewicz Dorota Nowy Dwór Mazowiecki Marsz Nordic Walking 5km
16 LESZKIEWICZ RADOSŁAW Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 5km
17 Pogorzelska Barbara Ciechanów Marsz Nordic Walking 5km
18 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Bieg 5km
19 Zembrzuski Łukasz Zembrzuski Szczytno Bieg 5km
20 Wojciechowska Bogumiła Płońsk Bieg 5km
21 Rybicka Agnieszka Przemkowo Bieg 5km
22 Nędzi Tomasz Warszawa Bieg 5km F.C. Port Żerań
23 Wesołowski Hubert Nasielsk Bieg 5km Drużyna A
24 Kiepas Kamil Warszawa Marsz Nordic Walking 5km
25 Szot Maria Ujazd Marsz Nordic Walking 5km
26 Radziuk Joanna Gąsocin Bieg 5km Salon fryzjerski Tapir
27 Szczepański Rafał Nowe Pieścirogi Bieg 5km
28 Zakrzewska Aleksandra Nowy Dwór Mazowiecki Marsz Nordic Walking 5km
29 Łużny Radosław Nowe Miasto Bieg 5km
30 Błachnio Robert Warszawa Bieg 5km Pawko Runner Team
31 kołpaczewski piotr karolinowo 35a Bieg 5km
32 kołpaczewska oliwia karolinowo 35a Bieg 5km
33 Wilczyńska Marta Warszawa Bieg 5km
34 Michalak Marta Płońsk Bieg 5km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO/PŁOŃSZCZANKI
35 Czajkowska Eliza Nowe Miasto Marsz Nordic Walking 5km
36 Zalewski Sławomir Nowe Miasto Marsz Nordic Walking 5km
37 Nędzi Kamil Warszawa Bieg 5km F.C. Port Żerań
38 Rejmentowska Sylwia Warszawa Marsz Nordic Walking 5km
39 Kiepas Paulina Warszawa Marsz Nordic Walking 5km
40 Boguński Ryszard Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking 5km
41 Napiórkowska Maja Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking 5km
42 Boguński Zbigniew Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking 5km
43 Boguńska Anna Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking 5km
44 Boguńska Joanna Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking 5km
45 Dębska Judyta Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking 5km
46 Krakowski Karol Warszawa Bieg 5km F.C. Port Żerań
47 Zgorzelski Patryk Zgorzelski Warszawa Bieg 5km F.C. Port Żerań
48 Swigut Lidia Warszawa Marsz Nordic Walking 5km
49 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Marsz Nordic Walking 5km TEAM NW CIECHANÓW
50 Gut Adrian Unieck Marsz Nordic Walking 5km
51 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg 5km KS. im. Sękowskiego
52 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz Nordic Walking 5km Grupa Nordic Walking Płońsk
53 Ostrowski Sławomir Ojrzeń Bieg 5km Morsy Nowe Miasto
54 Tucholska Monika Grodzisk Mazowiecki Bieg 5km
55 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg 5km
56 Kuczyński Dawid Ojrzeń Bieg 5km Morsy Nowe Miasto
57 Kuczyński Mariusz Ojrzeń Bieg 5km Morsy Nowe Miasto
58 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg 5km Morsy Nowe Miasto
59 stanecka Zuzia skierniewice Marsz Nordic Walking 5km
60 stanecka małgorzata skierniewice Marsz Nordic Walking 5km
61 stanecki maciej skierniewice Marsz Nordic Walking 5km
62 stanecki marcin skierniewice Marsz Nordic Walking 5km
63 GburzyńskI Damian Ciechanów Marsz Nordic Walking 5km
64 Gburzyńska Katarzyna Ciechanów Marsz Nordic Walking 5km
65 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg 5km
66 Cezary Gut Unieck Bieg 5km
67 Gut Beata Unieck Marsz Nordic Walking 5km
68 Dębska Alicja Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking 5km
69 Dębska Judyta Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking 5km
70 RADOMSKI Marcin Płock Marsz Nordic Walking 5km NW CZŁAPSKI TEAM
71 Szulc Piotr Warszawa Bieg 5km
72 KOSTURKIEWICZ Cezary Ciechanów Marsz Nordic Walking 5km
73 Bajno Ewa Ciechanów Bieg 5km Morsy Ciechanów
74 Tetkowska Agnieszka Nowe Miasto Bieg 5km
75 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg 5km Płońszczanki
76 Pawlicki Lech Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 5km Inter Cars Running Team
77 Skrzynski Adam Płońsk Bieg 5km
78 Podgórski Piotr Nowe Miasto Bieg 5km
79 Kondracka Justyna Sochaczew Bieg 5km
80 Żochowski Błażej Lisewo Bieg 5km
81 Czuliński Bogdan Królewo Bieg 5km
82 Bilińska Paulina Nowa Wieś Bieg 5km
83 Chmielewska Kinga Siennica Bieg 5km
84 Szczepańska Julia Nowe Miasto Bieg 5km
85 Sawicka Justyna Płońsk Bieg 5km
86 Wesołowski Emil Nowe Miasto Bieg 5km
87 Wesołowska Magdalena Nowe Miasto Bieg 5km
88 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg 5km
89 Wilczek Marta Wilczek Legionowo Bieg 5km
90 Nerć Joanna Kosewo Bieg 5km
91 Nerć Robert Kosewo Bieg 5km
92 Nerć Karolina Kosewo Bieg 5km
93 Żaglewska Jolanta Smardzewo Bieg 5km
94 Żaglewski Dariusz Smardzewo Bieg 5km
95 Olszewski Marcin Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 5km
96 Lewicki Adrian Płońsk Bieg 5km
97 Miączyńska Emilka Płońsk Marsz Nordic Walking 5km
98 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Marsz Nordic Walking 5km
99 Bombała Martyna Płońsk Marsz Nordic Walking 5km Płońscy Patrioci
100 Bombała Michał Płońsk Bieg 5km Płońscy Patrioci


Wyświetleń: 1868

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ