Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gaczoł Halszka Gdańsk 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
2 Jakubowska Basia Gdańsk 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h Aspire Power Club opłacono on-line
3 Lewandowski Maciej Kartuzy 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
4 Kosznik Stanisław Kartuzy 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h ELKOS KARTUZY opłacono on-line
5 Bogalecki Marek Starogard Gdański 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h Safe Sport Team opłacono on-line
6 Czyrzniewski Paweł GDAŃSK 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
7 Grzemski Jakub Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
8 Wanat Kazimierz Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
9 Nat Czarna Gdańsk 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
10 Majkowski Zbigniew Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
11 REJMER SŁAWOMIR GDYNIA 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery
12 GRZEGORCZYK LUDWIK GDYNIA 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
13 Krawiec Piotr Krawiec Cewice 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km
14 Kwiatkowski Sławomir Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km SOLO TEAM opłacono on-line
15 Damps Krzysztof Reda 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
16 Lisowski Bogusław Koszalin 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
17 Lisowski Paweł Koszalin 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
18 Dąbrowski Michał Banino 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
19 Napiórkowska-Starczewska Izabela Podwiesk 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
20 Starczewski Michał Podwiesk 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
21 RYDECKI KAROL ELBLĄG 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
22 Wypij Krzysztof Nowe Dobra 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
23 Studziński Jerzy Studziński Kolno 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
24 Banaś Wiesław Kolno 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
25 Dulko Dorota Oliwa 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
26 Lipski Adam Łódź 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
27 Szymkun Dariusz Gdynia 10:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km WATAHA opłacono on-line
28 Samociuk Mateusz Gdańsk 10:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km WATAHA opłacono on-line
29 Szymkun Marek Gdańsk 10:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
30 Sobieralski Piotr tczew 10:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km VO2MAX
31 Mocarski Krzysztof Banino 10:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
32 Niedźwiadek Adam Niedźwiadek Gdańsk 10:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Infoprojekt opłacono
33 Uścinowicz Bartosz Gdańsk 10:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Infoprojekt opłacono
34 Szydłowski Łukasz Rotmanka 10:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km
35 Skawiński Tomasz Gdynia 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h
36 Milewski Bartosz Chełmno 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h opłacono on-line
37 Pelc Tomasz Gdynia 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h NEXUS Team
38 Jaśko Jarosław Gdańsk 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h opłacono on-line
39 Szczepkowski Zenon Gdansk 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h opłacono on-line
40 Glaas Bartlomiej Gdańsk 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h
41 Łachacz Iwona Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km SPIE SPORT TEAM opłacono on-line
42 Skorupińska Aneta Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km SPIE SPORT TEAM opłacono on-line
43 Domański Marek Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km SPIE SPORT TEAM opłacono on-line
44 Śledź Piotr Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km SPIE SPORT TEAM opłacono on-line
45 Krawczyk Roman Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km SPIE SPORT TEAM opłacono on-line
46 Szemiel Wojciech Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km SPIE SPORT TEAM opłacono on-line
47 Borzyszkowski Tomasz Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km SPIE SPORT TEAM opłacono on-line
48 Borzyszkowski Mateusz Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km SPIE SPORT TEAM opłacono on-line
49 Trznadel Katarzyna Gdansk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
50 Aranowska Alicja Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
51 Węgierska Anna Gdynia 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
52 Lis Piotr Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km
53 Pykałów Marek Gdynia 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km MASK opłacono on-line
54 Pykałów Kacper Gdynia 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km MASK opłacono on-line
55 Petrowski Zbigniew Gdansk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
56 Płotka Małgorzata Straszyn 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Rowerowy Straszyn opłacono on-line
57 Mocarska Gracjana Banino 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
58 Grzesik Jakub Banino 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
59 Kielas Joanna Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Infoprojekt opłacono
60 Kalczyńska Sabina Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Infoprojekt opłacono
61 Kałużka Krzysiek Łódź 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Infoprojekt opłacono
62 Łapiński Ryszard Rokitnica 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
63 Telewski Grzegorz Straszyn 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Rowerowy Straszyn opłacono on-line
64 Wojda Barbara Banino 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
65 Pykałów Szymon Gdynia 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km MASK opłacono on-line
66 Marcinkowska Izabela Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
67 Marcinkowski Andrzej Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
68 Kamiński Józef Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono
69 Marszewski Rafal Gdynia 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
70 Paliwoda Maciej Gdynia 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
71 Paliwoda Tymon Gdynia 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
72 Prusinowski Kamil Gdańsk 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
73 Socha Piotr Zajezierze 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Lider Sztum opłacono
74 Stec Marcin Sztum 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Lider Sztum opłacono
75 Gresik Joanna Sztum 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Lider Sztum opłacono
76 Derdej Michał Czernin 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Lider Sztum opłacono
77 Luciow Lidia Rumia 11:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
78 Klimowicz-Butowt Karolina GDAŃSK 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km WATAHA opłacono on-line
79 Butowt Krzysztof Gdańsk 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km WATAHA opłacono on-line
80 Kondrat Bartłomiej Gdańsk 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km WATAHA opłacono on-line
81 Budzińska Budzińska Sopot 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
82 Kleyna Waldemar Nowy Dwór Gdański 11:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb
83 Kleyna Adrian Nowy Dwór Gdański 11:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb
84 Kleyna Renata Nowy Dwór Gdański 11:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb
85 Sztybor Joanna Gdańsk 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
86 Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
87 Rzeszut Pawel Gdynia 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
88 Grabowski Wojciech Prątnica 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Team Niedobrze opłacono on-line
89 Luciow Wojciech Rumia 12:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
90 Janeczko Krzysztof Gdańsk 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Team Niedobrze opłacono on-line
91 Żak Łukasz Gdańsk 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Team Niedobrze opłacono on-line
92 Bigaj Andrzej Gdynia 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Drużyna A opłacono on-line
93 Kołosowska Pola Gdańsk 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
94 Kowalczyk Tomasz Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
95 Olczak Roman Gdansk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
96 Zaremba Marcin Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
97 Milewski Igor gdansk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
98 Frączak Radosław Gdynia 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h RAGE opłacono on-line
99 Mularczyk Rafał Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
100 Cyganek Andrzej Klamry 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line


Wyświetleń: 8570

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ