Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Arabski Marcin Gdańsk 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
2 Aranowska Alicja Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
3 Bagiński Krzysztof Rumia 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
4 Balda Kamil Tczew 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km
5 Banaś Wiesław Kolno 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
6 Bigaj Andrzej Gdynia 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Drużyna A opłacono on-line
7 Bochniewska Olga Długie Pole 9:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb opłacono on-line
8 Bogalecki Marek Starogard Gdański 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h Safe Sport Team opłacono on-line
9 Borzęcki Ryszard Zielona Wies 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km niezrzeszony opłacono on-line
10 Borzyszkowski Mateusz Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km SPIE SPORT TEAM opłacono on-line
11 Borzyszkowski Tomasz Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km SPIE SPORT TEAM opłacono on-line
12 Browarek Wiktoria Gdańsk 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
13 Budzińska Budzińska Sopot 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
14 Butowt Krzysztof Gdańsk 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km WATAHA opłacono on-line
15 Cyganek Andrzej Klamry 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
16 Czyrzniewski Paweł GDAŃSK 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
17 Czyżniewski Włodzimierz Toruń 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h TTC Toruń opłacono on-line
18 Dąbrowski Krzysztof Gdańsk 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h Instytut@ewadabrowska.pl
19 Dąbrowski Michał Banino 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
20 Damps Krzysztof Reda 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
21 Derdej Michał Czernin 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Lider Sztum opłacono
22 Domański Marek Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km SPIE SPORT TEAM opłacono on-line
23 Drzewiecki Mateusz Reja 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h MajBike Team opłacono on-line
24 Dulko Dorota Oliwa 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
25 Frączak Radosław Gdynia 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h RAGE opłacono on-line
26 Gaczoł Halszka Gdańsk 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
27 Glaas Bartlomiej Gdańsk 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h
28 Glier Mariusz Długie Pole 9:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb opłacono on-line
29 Gogola Dariusz Nowy Dwór Gdańsk 9:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb opłacono on-line
30 Goike Piotr Skowarcz 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h biegam bo lubię opłacono on-line
31 Goike Sylwester Charbrowo 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
32 góralski waldemar pruszcz gdański 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
33 Gorzoch Mariusz Gdansk 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h Trzej Muszkieterowie opłacono on-line
34 Grabowski Wojciech Prątnica 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Team Niedobrze opłacono on-line
35 Gresik Joanna Sztum 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Lider Sztum opłacono
36 GRZEGORCZYK LUDWIK GDYNIA 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
37 Grzemski Jakub Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
38 Grzesik Jakub Banino 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
39 Jachowicz Dariusz Gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
40 Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
41 Jakubowska Basia Gdańsk 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h Aspire Power Club opłacono on-line
42 Janeczko Krzysztof Gdańsk 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Team Niedobrze opłacono on-line
43 Jarmakowska Iwona Gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team Hutchison Ports Gdynia Team opłacono on-line
44 Jarmakowski Jan Gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team Hutchison Ports Gdynia Team opłacono on-line
45 Jaśko Jarosław Gdańsk 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h opłacono on-line
46 Juszczak Dominika Rotmanka 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h
47 Kaczmarczyk Paweł Rumia 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
48 Kalczyńska Sabina Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Infoprojekt opłacono
49 Kamiński Józef Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono
50 Kałużka Krzysiek Łódź 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Infoprojekt opłacono
51 Kielas Joanna Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Infoprojekt opłacono
52 Kitowski Rafał Gdańsk 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team CTM Active Team opłacono on-line
53 Kleyna Adrian Nowy Dwór Gdański 11:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb
54 Kleyna Renata Nowy Dwór Gdański 11:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb
55 Kleyna Waldemar Nowy Dwór Gdański 11:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb
56 Klimowicz-Butowt Karolina GDAŃSK 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km WATAHA opłacono on-line
57 Kolibski Artur Gdańsk 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km GDN Rower 40+
58 Kondrat Bartłomiej Gdańsk 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km WATAHA opłacono on-line
59 Kosznik Stanisław Kartuzy 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h ELKOS KARTUZY opłacono on-line
60 Kowalczyk Jacek Rotmanka 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h Trzej Muszkieterowie opłacono on-line
61 Kowalczyk Tomasz Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
62 Kołosowska Pola Gdańsk 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
63 Krawczyk Roman Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km SPIE SPORT TEAM opłacono on-line
64 Krawiec Piotr Krawiec Cewice 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km
65 Krynicki Przemysław Zielona 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
66 Kwiatkowski Sławomir Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km SOLO TEAM opłacono on-line
67 Lewandowski Maciej Kartuzy 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
68 Lewandrowska Magdalena Rumia 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h opłacono on-line
69 Lipski Adam Łódź 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
70 Lis Piotr Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km
71 Lisiecki Tomasz Gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
72 Lisowski Bogusław Koszalin 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
73 Lisowski Paweł Koszalin 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
74 Luciow Lidia Rumia 11:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
75 Luciow Wojciech Rumia 12:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
76 Machlik Adam Gdańsk 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h opłacono on-line
77 Majkowski Zbigniew Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
78 Marcinkowska Izabela Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
79 Marcinkowski Andrzej Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
80 Marszewski Rafal Gdynia 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
81 Matuszak Krzysztof Kiełpino 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
82 Meller Ewa Janowice 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
83 Miechowiecka Maja Gdańsk 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h opłacono on-line
84 Milewski Bartosz Chełmno 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h opłacono on-line
85 Milewski Igor gdansk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
86 Mocarska Gracjana Banino 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
87 Mocarski Krzysztof Banino 10:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
88 Motowidło Maciej Gdańsk 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
89 Mularczyk Rafał Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
90 Napiórkowska-Starczewska Izabela Podwiesk 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
91 Nat Czarna Gdańsk 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
92 Niedźwiadek Adam Niedźwiadek Gdańsk 10:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Infoprojekt opłacono
93 Nieściór Jan Stękiny / Olsztyn 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h Kąpiący Się Zimą Olsztyn / Jonkowo SPORT opłacono on-line
94 Nieściór Mieczysława Stękiny / Olsztyn 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h Kąpiący Się Zimą Olsztyn / Jonkowo SPORT opłacono on-line
95 Olczak Roman Gdansk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
96 Ostrowski Andrzej Sopot 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h opłacono on-line
97 Paliwoda Maciej Gdynia 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
98 Paliwoda Tymon Gdynia 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
99 Pelc Tomasz Gdynia 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h NEXUS Team
100 Petrowski Zbigniew Gdansk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line


Wyświetleń: 9891

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ