Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aspire Power Club | |||||||||
1 | Jakubowska Basia | Gdańsk | 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h | Aspire Power Club | opłacono on-line | ||||
CTM Active Team | |||||||||
2 | Kitowski Rafał | Gdańsk | 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team | CTM Active Team | opłacono on-line | ||||
Drużyna A | |||||||||
3 | Bigaj Andrzej | Gdynia | 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Drużyna A | opłacono on-line | ||||
ELKOS KARTUZY | |||||||||
4 | Kosznik Stanisław | Kartuzy | 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h | ELKOS KARTUZY | opłacono on-line | ||||
Enzo Team Kołomański Rowery | |||||||||
5 | Lewandowski Maciej | Kartuzy | 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h | Enzo Team Kołomański Rowery | opłacono on-line | ||||
6 | Wanat Kazimierz | Gdynia | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | Enzo Team Kołomański Rowery | opłacono on-line | ||||
7 | Majkowski Zbigniew | Gdynia | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | Enzo Team Kołomański Rowery | opłacono on-line | ||||
8 | REJMER SŁAWOMIR | GDYNIA | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | Enzo Team Kołomański Rowery | |||||
9 | GRZEGORCZYK LUDWIK | GDYNIA | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | Enzo Team Kołomański Rowery | opłacono on-line | ||||
GDN Rower 40+ | |||||||||
10 | Kolibski Artur | Gdańsk | 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | GDN Rower 40+ | |||||
Hutchison Ports Gdynia Team | |||||||||
11 | Jarmakowska Iwona | Gdynia | 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team | Hutchison Ports Gdynia Team | opłacono on-line | ||||
12 | Jarmakowski Jan | Gdynia | 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team | Hutchison Ports Gdynia Team | opłacono on-line | ||||
HutchisonPorts Gdynia Team | |||||||||
13 | Rozenka Szymon Rozenka | Gdańsk | 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team | HutchisonPorts Gdynia Team | opłacono on-line | ||||
Infoprojekt | |||||||||
14 | Kałużka Krzysiek | Łódź | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Infoprojekt | opłacono | ||||
15 | Niedźwiadek Adam Niedźwiadek | Gdańsk | 10:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | Infoprojekt | opłacono | ||||
16 | Kielas Joanna | Gdańsk | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Infoprojekt | opłacono | ||||
17 | Kalczyńska Sabina | Gdańsk | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Infoprojekt | opłacono | ||||
18 | Uścinowicz Bartosz | Gdańsk | 10:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | Infoprojekt | opłacono | ||||
Instytut@ewadabrowska.pl | |||||||||
19 | Dąbrowski Krzysztof | Gdańsk | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | Instytut@ewadabrowska.pl | |||||
Kąpiący Się Zimą Olsztyn / Jonkowo SPORT | |||||||||
20 | Nieściór Jan | Stękiny / Olsztyn | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | Kąpiący Się Zimą Olsztyn / Jonkowo SPORT | opłacono on-line | ||||
21 | Nieściór Mieczysława | Stękiny / Olsztyn | 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h | Kąpiący Się Zimą Olsztyn / Jonkowo SPORT | opłacono on-line | ||||
Lider Sztum | |||||||||
22 | Socha Piotr | Zajezierze | 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Lider Sztum | opłacono | ||||
23 | Stec Marcin | Sztum | 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Lider Sztum | opłacono | ||||
24 | Gresik Joanna | Sztum | 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Lider Sztum | opłacono | ||||
25 | Derdej Michał | Czernin | 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Lider Sztum | opłacono | ||||
MASK | |||||||||
26 | Pykałów Marek | Gdynia | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | MASK | opłacono on-line | ||||
27 | Pykałów Kacper | Gdynia | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | MASK | opłacono on-line | ||||
28 | Pykałów Szymon | Gdynia | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | MASK | opłacono on-line | ||||
MTM Team | |||||||||
29 | Stradowski Bartłomiej | Gdynia | 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h | MTM Team | opłacono on-line | ||||
MajBike Team | |||||||||
30 | Drzewiecki Mateusz | Reja | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | MajBike Team | opłacono on-line | ||||
31 | Wunsch Piotr | Luzino | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | MajBike Team | opłacono on-line | ||||
NEXUS Team | |||||||||
32 | Pelc Tomasz | Gdynia | 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h | NEXUS Team | |||||
Oprychy Team | |||||||||
33 | Rogowski Leszek | Gdańsk | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | Oprychy Team | opłacono on-line | ||||
Pierniki Toruń | |||||||||
34 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | Pierniki Toruń | opłacono on-line | ||||
RAGE | |||||||||
35 | Frączak Radosław | Gdynia | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | RAGE | opłacono on-line | ||||
Rowerowe Kaszuby | |||||||||
36 | Matuszak Krzysztof | Kiełpino | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line | ||||
37 | Motowidło Maciej | Gdańsk | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line | ||||
38 | Gaczoł Halszka | Gdańsk | 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line | ||||
Rowerowy Straszyn | |||||||||
39 | Płotka Małgorzata | Straszyn | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Rowerowy Straszyn | opłacono on-line | ||||
40 | Telewski Grzegorz | Straszyn | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Rowerowy Straszyn | opłacono on-line | ||||
SOLO TEAM | |||||||||
41 | Kwiatkowski Sławomir | Gdynia | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | SOLO TEAM | opłacono on-line | ||||
SPIE SPORT TEAM | |||||||||
42 | Łachacz Iwona | Gdańsk | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | SPIE SPORT TEAM | opłacono on-line | ||||
43 | Skorupińska Aneta | Gdańsk | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | SPIE SPORT TEAM | opłacono on-line | ||||
44 | Domański Marek | Gdańsk | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | SPIE SPORT TEAM | opłacono on-line | ||||
45 | Śledź Piotr | Gdańsk | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | SPIE SPORT TEAM | opłacono on-line | ||||
46 | Krawczyk Roman | Gdańsk | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | SPIE SPORT TEAM | opłacono on-line | ||||
47 | Szemiel Wojciech | Gdańsk | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | SPIE SPORT TEAM | opłacono on-line | ||||
48 | Borzyszkowski Tomasz | Gdańsk | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | SPIE SPORT TEAM | opłacono on-line | ||||
49 | Borzyszkowski Mateusz | Gdańsk | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | SPIE SPORT TEAM | opłacono on-line | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
50 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h | Safe Sport Team | opłacono on-line | ||||
TTC Toruń | |||||||||
51 | Czyżniewski Włodzimierz | Toruń | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | TTC Toruń | opłacono on-line | ||||
Team Niedobrze | |||||||||
52 | Grabowski Wojciech | Prątnica | 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Team Niedobrze | opłacono on-line | ||||
53 | Janeczko Krzysztof | Gdańsk | 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Team Niedobrze | opłacono on-line | ||||
54 | Żak Łukasz | Gdańsk | 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | Team Niedobrze | opłacono on-line | ||||
Trzej Muszkieterowie | |||||||||
55 | Płotka Witold | Straszyn | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | Trzej Muszkieterowie | opłacono on-line | ||||
56 | Kowalczyk Jacek | Rotmanka | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | Trzej Muszkieterowie | opłacono on-line | ||||
57 | Gorzoch Mariusz | Gdansk | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | Trzej Muszkieterowie | opłacono on-line | ||||
VO2MAX | |||||||||
58 | Sobieralski Piotr | tczew | 10:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | VO2MAX | |||||
WATAHA | |||||||||
59 | Szymkun Dariusz | Gdynia | 10:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | WATAHA | opłacono on-line | ||||
60 | Samociuk Mateusz | Gdańsk | 10:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | WATAHA | opłacono on-line | ||||
61 | Klimowicz-Butowt Karolina | GDAŃSK | 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | WATAHA | opłacono on-line | ||||
62 | Butowt Krzysztof | Gdańsk | 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | WATAHA | opłacono on-line | ||||
63 | Kondrat Bartłomiej | Gdańsk | 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | WATAHA | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
64 | Krynicki Przemysław | Zielona | 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
65 | Balda Kamil | Tczew | 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | ||||||
66 | Budzińska Budzińska | Sopot | 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
67 | Ostrowski Andrzej | Sopot | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | opłacono on-line | |||||
68 | Lewandrowska Magdalena | Rumia | 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h | opłacono on-line | |||||
69 | Luciow Wojciech | Rumia | 12:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
70 | Luciow Lidia | Rumia | 11:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
71 | Kaczmarczyk Paweł | Rumia | 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
72 | Bagiński Krzysztof | Rumia | 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
73 | Szydłowski Łukasz | Rotmanka | 10:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | ||||||
74 | Juszczak Dominika | Rotmanka | 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h | ||||||
75 | Łapiński Ryszard | Rokitnica | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
76 | Pufund Arkadiusz | Reda | 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team | opłacono on-line | |||||
77 | Damps Krzysztof | Reda | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
78 | góralski waldemar | pruszcz gdański | 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team | opłacono on-line | |||||
79 | Napiórkowska-Starczewska Izabela | Podwiesk | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
80 | Starczewski Michał | Podwiesk | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
81 | Dulko Dorota | Oliwa | 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
82 | Kleyna Waldemar | Nowy Dwór Gdański | 11:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb | ||||||
83 | Kleyna Adrian | Nowy Dwór Gdański | 11:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb | ||||||
84 | Kleyna Renata | Nowy Dwór Gdański | 11:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb | ||||||
85 | Gogola Dariusz | Nowy Dwór Gdańsk | 9:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb | opłacono on-line | |||||
86 | Wypij Krzysztof | Nowe Dobra | 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
87 | Lipski Adam | Łódź | 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
88 | Lisowski Bogusław | Koszalin | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
89 | Lisowski Paweł | Koszalin | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
90 | Studziński Jerzy Studziński | Kolno | 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
91 | Banaś Wiesław | Kolno | 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
92 | Cyganek Andrzej | Klamry | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | opłacono on-line | |||||
93 | Meller Ewa | Janowice | 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
94 | Skawiński Tomasz | Gdynia | 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h | ||||||
95 | Grzemski Jakub | Gdynia | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
96 | Węgierska Anna | Gdynia | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
97 | Smeja Lidia | Gdynia | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | opłacono on-line | |||||
98 | Lisiecki Tomasz | Gdynia | 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team | opłacono on-line | |||||
99 | Jachowicz Dariusz | Gdynia | 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team | opłacono on-line | |||||
100 | Paliwoda Maciej | Gdynia | 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
101 | Paliwoda Tymon | Gdynia | 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
102 | Wójcik Roman | Gdynia | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | opłacono on-line | |||||
103 | Woźniak Jarosław | Gdynia | 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h | opłacono on-line | |||||
104 | Rzeszut Pawel | Gdynia | 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
105 | Marszewski Rafal | Gdynia | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
106 | Kowalczyk Tomasz | Gdańsk | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | opłacono on-line | |||||
107 | Zaremba Marcin | Gdańsk | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | opłacono on-line | |||||
108 | Szymczak Beata | Gdańsk | 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team | opłacono on-line | |||||
109 | Mularczyk Rafał | Gdańsk | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | opłacono on-line | |||||
110 | Czyrzniewski Paweł | GDAŃSK | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
111 | Aranowska Alicja | Gdańsk | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
112 | Lis Piotr | Gdańsk | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | ||||||
113 | Pleczyński Zbigniew | Gdańsk | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | opłacono on-line | |||||
114 | Stramska Beata | Gdańsk | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | opłacono on-line | |||||
115 | Piontek Siegfried | Gdańsk | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | opłacono on-line | |||||
116 | Machlik Adam | Gdańsk | 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h | opłacono on-line | |||||
117 | Sztybor Joanna | Gdańsk | 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
118 | Jakubek Zbigniew Zibi | Gdańsk | 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
119 | Nat Czarna | Gdańsk | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
120 | Miechowiecka Maja | Gdańsk | 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h | opłacono on-line | |||||
121 | Zakrzewski Radosław | Gdańsk | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | opłacono on-line | |||||
122 | Jaśko Jarosław | Gdańsk | 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h | opłacono on-line | |||||
123 | Prusinowski Kamil | Gdańsk | 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
124 | Arabski Marcin | Gdańsk | 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team | opłacono on-line | |||||
125 | Browarek Wiktoria | Gdańsk | 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
126 | Glaas Bartlomiej | Gdańsk | 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h | ||||||
127 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
128 | Marcinkowska Izabela | Gdańsk | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
129 | Marcinkowski Andrzej | Gdańsk | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
130 | Kołosowska Pola | Gdańsk | 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
131 | Kamiński Józef | Gdańsk | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono | |||||
132 | Szymkun Marek | Gdańsk | 10:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
133 | Olczak Roman | Gdansk | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | opłacono on-line | |||||
134 | Milewski Igor | gdansk | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | opłacono on-line | |||||
135 | Trznadel Katarzyna | Gdansk | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
136 | Petrowski Zbigniew | Gdansk | 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
137 | Stramek Łukasz | Gdansk | 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h | opłacono on-line | |||||
138 | Szczepkowski Zenon | Gdansk | 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h | opłacono on-line | |||||
139 | RYDECKI KAROL | ELBLĄG | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
140 | Bochniewska Olga | Długie Pole | 9:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb | opłacono on-line | |||||
141 | Glier Mariusz | Długie Pole | 9:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb | opłacono on-line | |||||
142 | Milewski Bartosz | Chełmno | 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h | opłacono on-line | |||||
143 | Goike Sylwester | Charbrowo | 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
144 | Krawiec Piotr Krawiec | Cewice | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | ||||||
145 | Mocarska Gracjana | Banino | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
146 | Mocarski Krzysztof | Banino | 10:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
147 | Grzesik Jakub | Banino | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
148 | Wojda Barbara | Banino | 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km | opłacono on-line | |||||
149 | Dąbrowski Michał | Banino | 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | opłacono on-line | |||||
biegam bo lubię | |||||||||
150 | Goike Piotr | Skowarcz | 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h | biegam bo lubię | opłacono on-line | ||||
niezrzeszony | |||||||||
151 | Borzęcki Ryszard | Zielona Wies | 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
Wyświetleń: 37973