XII Hajnowska Dwunastka
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stasiewicz Leoncjusz Hajnówka Start 12 km opłacono
2 Stasiewicz Wiera Hajnówka Start 12 km opłacono
3 Witkowski Dariusz Białystok Start 12 km opłacono
4 Kudrycka Jolanta Białystok Start 12 km opłacono
5 Nowak Adam Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
6 Zieliński Przemysław Chojnice Start 12 km opłacono
7 Chmielewski Józef Ciechanowiec Start 12 km Morsy Ciechanowiec Team opłacono
8 Micun Janusz Białystok Start 12 km CRiWWRE opłacono
9 Majewski Andrzej Biała Podlaska Start 12 km FJORD Biała Podlaska opłacono
10 Pietkiewicz Jacek Ciechanowiec Start 12 km Morsy Ciechanowiec Team opłacono
11 Kalinowski Krystian Białystok Start 12 km AGR Podlasie opłacono
12 Brodacki Wieslaw Tychy Start 12 km opłacono
13 Wakuluk Marek Ciechanowiec Start 12 km Morsy Ciechanowiec Team opłacono
14 Muszkatel Piotr Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
15 Selwesiuk Piotr Bielsk Podlaski Start 12 km Rozbiegany Bielsk Podlaski opłacono
16 Czykwin Jerzy Bielsk Podlaski Start 12 km Rozbiegany Bielsk Podlaski opłacono
17 Martyniuk Piotr Wojszki Start 12 km opłacono
18 Redliński Mariusz Turośń Kościelna Start 12 km opłacono
19 71 Raczkiewicz Michał Siemiatycze Start 12 km opłacono
20 70 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka Start 12 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
21 Mróz Gabriela Jedlicze Start 12 km MUKS Podkarpacie Jedlicze / Pawko Runner Team opłacono
22 72 Krochmal Paweł Warszawa Start 12 km PAWKO RUNNER TEAM opłacono
23 74 Poniatowski Marek Bełda Start 12 km Maratonka Grajewo opłacono
24 73 Poniatowski Adam Bełda Start 12 km Maratonka Grajewo opłacono
25 69 Bochenko Daniel Brzozowa Start 12 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
26 Koryga Jowita Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
27 67 Strapczuk Jarosław Białystok Start 12 km UM Bielsk Podlaski opłacono
28 65 Pryczynicz Andrzej Hajnówka Start 12 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
29 68 Wiesiełowski Jarosław Bielsk Podlaski Start 12 km PRONAR opłacono
30 66 Elster Adam Łomża Start 12 km Grygo Team opłacono
31 63 Bielawski Marek Białowieża Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
32 59 Juziuczuk Piotr Hajnówka Start 12 km opłacono
33 58 Pleskowicz Andrzej Narew Start 12 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
34 61 Golonko Dariusz Białystok Start 12 km opłacono
35 62 Zieniewicz Andrzej Kleosin Start 12 km Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok opłacono
36 60 Noskowicz Krzysztof Kleszczele Start 12 km opłacono
37 53 KARANOS Tadeusz Hajnówka Start 12 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
38 50 Filipiuk Irena Hajnówka Start 12 km opłacono
39 Androsiuk Barbara Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
40 49 Hajduk Katarzyna Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
41 35 Nikołajuk Mikołaj Białystok Start 12 km opłacono
42 33 Sawicki Adam Prostki Start 12 km Maratonka Grajewo opłacono
43 32 Kruczkowska Katarzyna Hajnowka Start 12 km opłacono
44 Artemiuk Eugenia Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
45 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
46 Tellos Justyna Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
47 Szerszunowicz Kasia Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
48 48 Trentowski Wojciech Ostrów Maz. Start 12 km Roch Jasienica opłacono
49 Frączek Luiza Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
50 Burnecki Artur Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
51 Chirko Stefan Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
52 30 Kudrycki Tomasz Białystok Start 12 km opłacono
53 29 Sacharczuk Joanna Hajnówka Start 12 km opłacono
54 27 szewczak andrzej Białystok Start 12 km Masters Białystok opłacono
55 26 Androsiuk Tomasz Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
56 31 Suchcicki Marek Jasienica Start 12 km Roch Jasienica opłacono
57 54 Rudnicka Jadwiga Białystok Start 12 km opłacono
58 57 Żak Monika Sobolewo Start 12 km opłacono
59 28 Wójcik Mikołaj Warszawa Start 12 km opłacono
60 Jóźwiak Krzysztof Siedlce Start 12 km Yulo Run Team opłacono
61 55 Masalska Ewelina Hajnówka Start 12 km opłacono
62 24 Chilimoniuk Piotr Jabłonna Start 12 km opłacono
63 36 Prokopiuk Mateusz Terespol Start 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
64 22 Serowiec Artur Siedlce Start 12 km opłacono
65 23 Wakuła Marek Siedlce Start 12 km Triathlon Siedlce Club opłacono
66 37 Maciuk Dominika Maciuk Terespol Start 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
67 20 Simoniuk Jerzy Bielsk Podlaski Start 12 km Rozbiegany Bielsk Podlaski opłacono
68 19 Dawidziuk Beata Hajnówka Start 12 km opłacono
69 21 Dawidziuk Przemysław Białystok Start 12 km opłacono
70 18 Nowakowski Czeslaw Warszawa Start 12 km Ducla Academy Warszawa opłacono
71 38 Pietraszuk Bogdan Terespol Start 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
72 46 Pietraszuk Joanna Terespol Start 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
73 39 Machnowski Grzegorz Terespol Start 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
74 47 Iwiński Lech Siedlce Start 12 km opłacono
75 45 SZYMANEK TADEUSZ Kobylany Start 12 km KB Szuracz Terespol opłacono
76 16 Gorbacz Sylwia Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
77 40 Jakuszko Marta Terespol Start 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
78 41 Jakuszko Grzegorz Terespol Start 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
79 34 Karczewski Jan Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
80 42 Szymanowski Karol Terespol Start 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
81 13 Dziuban Jacek Siedlce Start 12 km Dzikie Grubasy Szatana opłacono
82 43 Tabulska Katarzyna Terespol Start 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
83 14 Krzyziński Paweł Siedlce Start 12 km Dzikie Grubasy Szatana opłacono
84 12 JAKUSZKO ANNA JAKUSZKO TERESPOL Start 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
85 Giermaniuk Anna Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
86 44 Zajko Barbara Terespol Start 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
87 17 Bondaruk Adam Hajnówka Start 12 km HAJNÓWKA BIEGA opłacono
88 10 Mackiewicz Ireneusz Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
89 11 Grygoruk Mirosław hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
90 25 Wilkaniec Krzysztof HaJnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
91 56 Orzełowski Rafał Białystok Start 12 km MD Run Training opłacono
92 7 Marchliński Paweł Warszawa Start 12 km opłacono
93 5 Sołoguba Paulina Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
94 6 Sołoguba Jan Hajnówka Start 12 km Hajnówka Biega opłacono
95 9 Waśko Mirosław Łapy Start 12 km Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
96 8 Waśko Barbara Łapy Start 12 km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
97 52 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski Start 12 km KU AZS WSWFiT Białystok opłacono
98 1 Niziński Mariusz Łomża Start 12 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
99 64 Kibitlewska Emilia Suwalki Start 12 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
100 15 MICHALCZUK ARTUR TERESPOL Start 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono


Wyświetleń: 4820

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ