XII Hajnowska Dwunastka

XII Hajnowska Dwunastka

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Drużyna Dystans Kat M kat Prędkość Czas/km Meta
1 72 KROCHMAL PAWEŁ M 1 WARSZAWA PAWKO RUNNER TEAM 12 km m 18-29 1 17.25 00:03:28 00:41:44.92
2 39 MACHNOWSKI GRZEGORZ M 2 TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 12 km m 40-49 1 16.41 00:03:39 00:43:53.31
3 79 MARTYNIUK PIOTR M 3 WOJSZKI 12 km m 30-39 1 15.86 00:03:46 00:45:23.07
4 97 KALINOWSKI KRYSTIAN M 4 BIAŁYSTOK Biegamy dla Zdrowia 12 km m 18-29 2 15.58 00:03:51 00:46:13.51
5 69 BOCHENKO DANIEL M 5 BRZOZOWA Biegamy dla Zdrowia 12 km m 40-49 2 15.5 00:03:52 00:46:27.09
6 17 BONDARUK ADAM M 6 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km m 40-49 3 14.84 00:04:02 00:48:31.63
7 68 WIESIEŁOWSKI JAROSŁAW M 7 BIELSK PODLASKI Rozbiegany Bielsk Podlaski 12 km m 50-59 1 14.69 00:04:05 00:49:01.04
8 74 PONIATOWSKI MAREK M 8 BEŁDA MARATONKA GRAJEWO 12 km m 40-49 4 14.64 00:04:05 00:49:10.66
9 23 WAKUŁA MAREK M 9 SIEDLCE Triathlon Siedlce Club 12 km m 40-49 5 14.58 00:04:06 00:49:22.55
10 80 JÓŹWIAK KRZYSZTOF M 10 SIEDLCE YULO RUN TEAM 12 km m 40-49 6 14.55 00:04:07 00:49:30.68
11 42 SZYMANOWSKI KAROL M 11 TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 12 km m 40-49 7 14.49 00:04:08 00:49:41.19
12 41 JAKUSZKO GRZEGORZ M 12 TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 12 km m 40-49 8 14.35 00:04:10 00:50:11.05
13 63 BIELAWSKI MAREK M 13 BIAŁOWIEŻA Hajnówka Biega 12 km m 40-49 9 14.24 00:04:12 00:50:34.71
14 21 DAWIDZIUK PRZEMYSŁAW M 14 BIAŁYSTOK 12 km m 18-29 3 14.04 00:04:16 00:51:16.49
15 11 GRYGORUK MIROSŁAW M 15 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km m 40-49 10 14 00:04:17 00:51:25.17
16 104 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M 16 CHOJNICE 12 km m 40-49 11 13.94 00:04:18 00:51:40.66
17 56 ORZEŁOWSKI RAFAŁ M 17 BIAŁYSTOK MD Run Training 12 km m 40-49 12 13.85 00:04:20 00:52:00.25
18 94 BURNECKI ARTUR M 18 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km m 40-49 13 13.84 00:04:20 00:52:02.92
19 83 MAJEWSKI ANDRZEJ M 19 BIAŁA PODLASKA JORD BIAŁA PODLASKA 12 km m 50-59 2 13.72 00:04:22 00:52:28.12
20 6 SOŁOGUBA JAN M 20 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km m 30-39 2 13.53 00:04:26 00:53:14.87
21 92 CHIRKO STEFAN M 21 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km m 40-49 14 13.47 00:04:27 00:53:26.73
22 36 PROKOPIUK MATEUSZ M 22 TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 12 km m 18-29 4 13.31 00:04:30 00:54:06.56
23 45 SZYMANEK TADEUSZ M 23 KOBYLANY KB SZURACZ TERESPOL 12 km m 50-59 3 13.24 00:04:31 00:54:22.71
24 73 PONIATOWSKI ADAM M 24 BEŁDA MARATONKA GRAJEWO 12 km m 30-39 3 13.23 00:04:32 00:54:25.63
25 33 SAWICKI ADAM M 25 PROSTKI MARATONKA GRAJEWO 12 km m 50-59 4 13.22 00:04:32 00:54:27.48
26 52 KASJANIUK JULITA K 1 BIELSK PODLASKI Rozbiegany Bielsk Podlaski 12 km k 18-29 1 13.22 00:04:32 00:54:29.49
27 40 JAKUSZKO MARTA K 2 TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 12 km k 30-39 1 13.11 00:04:34 00:54:55.32
28 64 KIBITLEWSKA EMILIA K 3 SUWALKI Biegamy dla Zdrowia 12 km k 30-39 2 12.95 00:04:37 00:55:35.67
29 85 BRODACKI WIESLAW M 26 TYCHY 12 km m 60-69 1 12.86 00:04:39 00:55:58.28
30 70 KIEŁBASZEWSKI JAROSŁAW M 27 HAJNÓWKA Biegamy dla Zdrowia 12 km m 50-59 5 12.8 00:04:41 00:56:15.11
31 84 MICUN JANUSZ M 28 BIAŁYSTOK CRIWWRE 12 km m 40-49 15 12.63 00:04:45 00:57:00.18
32 58 PLESKOWICZ ANDRZEJ M 29 NAREW Biegamy dla Zdrowia 12 km m 60-69 2 12.6 00:04:45 00:57:08.51
33 65 PRYCZYNICZ ANDRZEJ M 30 HAJNÓWKA Biegamy dla Zdrowia 12 km m 60-69 3 12.57 00:04:46 00:57:16.10
34 30 KUDRYCKI TOMASZ M 31 BIAŁYSTOK 12 km m 40-49 16 12.47 00:04:48 00:57:44.64
35 25 WILKANIEC KRZYSZTOF M 32 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km m 30-39 4 12.41 00:04:50 00:58:02.46
36 89 ARTEMIUK EUGENIUSZ M 33 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km m 50-59 6 12.31 00:04:52 00:58:30.04
37 35 NIKOŁAJUK MIKOŁAJ M 34 BIAŁYSTOK 12 km m 60-69 4 12.24 00:04:54 00:58:50.47
38 47 IWIŃSKI LECH M 35 SIEDLCE 12 km m 50-59 7 12.2 00:04:55 00:59:02.39
39 22 SEROWIEC ARTUR M 36 SIEDLCE 12 km m 40-49 17 12.18 00:04:55 00:59:07.48
40 101 WITKOWSKI DARIUSZ M 37 BIAŁYSTOK 12 km m 60-69 5 11.91 00:05:02 01:00:28.38
41 10 MACKIEWICZ IRENEUSZ M 38 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km m 40-49 18 11.87 00:05:03 01:00:40.61
42 26 ANDROSIUK TOMASZ M 39 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km m 40-49 19 11.86 00:05:03 01:00:41.11
43 78 CZYKWIN JERZY M 40 BIELSK PODLASKI Rozbiegany Bielsk Podlaski 12 km m 50-59 8 11.84 00:05:04 01:00:49.52
44 20 SIMONIUK JERZY M 41 BIELSK PODLASKI Rozbiegany Bielsk Podlaski 12 km m 60-69 6 11.8 00:05:05 01:01:01.84
45 53 KARANOS TADEUSZ M 42 HAJNÓWKA Biegamy dla Zdrowia 12 km m 60-69 7 11.78 00:05:05 01:01:08.81
46 54 RUDNICKA JADWIGA K 4 BIAŁYSTOK 12 km k 60-69 1 11.75 00:05:06 01:01:16.53
47 16 GORBACZ SYLWIA K 5 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km k 30-39 3 11.74 00:05:06 01:01:21.71
48 51 BEDKOWSKI STEFAN M 43 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km m 40-49 20 11.73 00:05:06 01:01:22.05
49 100 KUDRYCKA JOLANTA K 6 BIAŁYSTOK 12 km k 40-49 1 11.68 00:05:08 01:01:38.26
50 57 ŻAK MONIKA K 7 SOBOLEWO 12 km k 30-39 4 11.55 00:05:11 01:02:21.35
51 60 NOSKOWICZ KRZYSZTOF M 44 KLESZCZELE 12 km m 40-49 21 11.49 00:05:13 01:02:41.72
52 1 NIZIŃSKI MARIUSZ M 45 ŁOMŻA Biegamy dla Zdrowia 12 km m 60-69 8 11.38 00:05:16 01:03:17.59
53 43 TABULSKA KATARZYNA K 8 TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 12 km k 30-39 5 11.35 00:05:17 01:03:25.19
54 31 SUCHCICKI MAREK M 46 JASIENICA Roch Jaaienica 12 km m 40-49 22 11.31 00:05:18 01:03:40.63
55 90 GIERMANIUK ANNA K 9 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km k 40-49 2 11.28 00:05:19 01:03:50.21
56 59 JUZIUCZUK PIOTR M 47 HAJNÓWKA 12 km m 50-59 9 11.28 00:05:19 01:03:50.88
57 12 JAKUSZKO ANNA JAKUSZKO K 10 TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 12 km k 30-39 6 11.2 00:05:21 01:04:16.85
58 71 RACZKIEWICZ MICHAŁ M 48 SIEMIATYCZE 12 km m 50-59 10 11.19 00:05:21 01:04:22.25
59 61 GOLONKO DARIUSZ M 49 BIAŁYSTOK 12 km m 40-49 23 11.16 00:05:22 01:04:31.21
60 76 SELWESIUK PIOTR M 50 BIELSK PODLASKI Rozbiegany Bielsk Podlaski 12 km m 40-49 24 11.15 00:05:22 01:04:35.45
61 99 REDLIŃSKI MARIUSZ M 51 TUROŚŃ KOŚCIELNA 12 km m 40-49 25 11.1 00:05:24 01:04:52.91
62 98 KORYGA JOWITA K 11 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km k 40-49 3 11.1 00:05:24 01:04:53.03
63 27 SZEWCZAK ANDRZEJ M 52 BIAŁYSTOK MASTERS BIAŁYSTOK 12 km m 60-69 9 11.1 00:05:24 01:04:53.24
64 46 PIETRASZUK JOANNA K 12 TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 12 km k 40-49 4 10.98 00:05:28 01:05:36.41
65 14 KRZYZIŃSKI PAWEŁ M 53 SIEDLCE Dzikie Grubasy Szatana 12 km m 30-39 5 10.94 00:05:29 01:05:50.46
66 67 STRAPCZUK JAROSŁAW M 54 BIAŁYSTOK UM Bielsk Podlaski 12 km m 40-49 26 10.93 00:05:29 01:05:51.46
67 3 MICHALUK DAMIAN M 55 ŁOSICE SHA-LE-NI 12 km m 40-49 27 10.93 00:05:29 01:05:52.37
68 24 CHILIMONIUK PIOTR M 56 JABŁONNA 12 km m 40-49 28 10.85 00:05:31 01:06:22.54
69 75 MRÓZ GABRIELA K 13 JEDLICZE 12 km k 18-29 2 10.81 00:05:32 01:06:35.10
70 62 ZIENIEWICZ ANDRZEJ M 57 KLEOSIN GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK 12 km m 70+ 1 10.8 00:05:33 01:06:39.33
71 9 WAŚKO MIROSŁAW M 58 ŁAPY FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA 12 km m 50-59 11 10.61 00:05:39 01:07:50.87
72 95 NOWAK ADAM M 59 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km m 40-49 29 10.49 00:05:43 01:08:39.00
73 55 MASALSKA EWELINA K 14 HAJNÓWKA 12 km k 18-29 3 10.49 00:05:43 01:08:39.78
74 93 TELLOS JUSTYNA K 15 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km k 40-49 5 10.33 00:05:48 01:09:42.84
75 4 SALITA LECH M 60 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO 12 km m 60-69 10 10.21 00:05:52 01:10:31.18
76 13 DZIUBAN JACEK M 61 SIEDLCE Dzikie Grubasy Szatana 12 km m 40-49 30 10.21 00:05:52 01:10:32.38
77 29 SACHARCZUK JOANNA K 16 HAJNÓWKA 12 km k 30-39 7 10.2 00:05:52 01:10:34.96
78 49 HAJDUK KATARZYNA K 17 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km k 40-49 6 10.18 00:05:53 01:10:44.61
79 91 SZERSZUNOWICZ KASIA K 18 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km k 40-49 7 10.14 00:05:55 01:11:00.26
80 77 MUSZKATEL PIOTR M 62 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km m 40-49 31 10.14 00:05:55 01:11:00.69
81 18 NOWAKOWSKI CZESLAW M 63 WARSZAWA DUCLA ACADEMY WARSZAWA 12 km m 70+ 2 10.04 00:05:58 01:11:44.97
82 96 PIETKIEWICZ JACEK M 64 CIECHANOWIEC MORSY CIECHANOWIEC TEAM 12 km m 40-49 32 10.03 00:05:59 01:11:48.29
83 87 CHMIELEWSKI JÓZEF M 65 CIECHANOWIEC MORSY CIECHANOWIEC TEAM 12 km m 40-49 33 10.03 00:05:59 01:11:48.32
84 86 WAKULUK MAREK M 66 CIECHANOWIEC MORSY CIECHANOWIEC TEAM 12 km m 40-49 34 10.03 00:05:59 01:11:48.57
85 5 SOŁOGUBA PAULINA K 19 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km k 30-39 8 9.88 00:06:04 01:12:52.06
86 44 ZAJKO BARBARA K 20 TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 12 km k 40-49 8 9.85 00:06:05 01:13:05.92
87 88 ARTEMIUK EUGENIA K 21 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km k 60-69 2 9.57 00:06:16 01:15:16.34
88 32 KRUCZKOWSKA KATARZYNA K 22 HAJNOWKA 12 km k 40-49 9 9.57 00:06:16 01:15:16.40
89 8 WAŚKO BARBARA K 23 ŁAPY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO 12 km k 60-69 3 9.29 00:06:27 01:17:31.75
90 50 FILIPIUK IRENA K 24 HAJNÓWKA 12 km k 50-59 1 9.22 00:06:30 01:18:07.19
91 37 MACIUK DOMINIKA MACIUK K 25 TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 12 km k 18-29 4 9.12 00:06:34 01:18:59.90
92 19 DAWIDZIUK BEATA K 26 HAJNÓWKA 12 km k 50-59 2 9.02 00:06:38 01:19:47.76
93 81 ANDROSIUK BARBARA K 27 HAJNÓWKA Hajnówka Biega 12 km k 40-49 10 9.02 00:06:38 01:19:47.85
95 102 STASIEWICZ WIERA K 28 HAJNÓWKA 12 km k 70+ 1 02:03:42.35
94 103 STASIEWICZ LEONCJUSZ M 67 HAJNÓWKA 12 km m 70+ 3 02:07:45.21

Wyniki drużynowe

MSC Grupa Numer Uczestnik Czasy pojedyncze Suma czasów
1 KB SZURACZ TERESPOL 39 MACHNOWSKI GRZEGORZ 00:43:53.31 03:18:40.87
42 SZYMANOWSKI KAROL 00:49:41.19
41 JAKUSZKO GRZEGORZ 00:50:11.05
40 JAKUSZKO MARTA 00:54:55.32
2 Biegamy dla Zdrowia 97 KALINOWSKI KRYSTIAN 00:46:13.51 03:24:31.38
69 BOCHENKO DANIEL 00:46:27.09
64 KIBITLEWSKA EMILIA 00:55:35.67
70 KIEŁBASZEWSKI JAROSŁAW 00:56:15.11
3 Hajnówka Biega 17 BONDARUK ADAM 00:48:31.63 03:31:53.22
63 BIELAWSKI MAREK 00:50:34.71
11 GRYGORUK MIROSŁAW 00:51:25.17
16 GORBACZ SYLWIA 01:01:21.71
4 Rozbiegany Bielsk Podlaski 68 WIESIEŁOWSKI JAROSŁAW 00:49:01.04 03:45:21.89
52 KASJANIUK JULITA 00:54:29.49
78 CZYKWIN JERZY 01:00:49.52
20 SIMONIUK JERZY 01:01:01.84
Za mało kobiet YULO RUN TEAM 80 JÓŹWIAK KRZYSZTOF 00:49:30.68 00:49:30.68
Za mało kobiet UM Bielsk Podlaski 67 STRAPCZUK JAROSŁAW 01:05:51.46 01:05:51.46
Za mało kobiet DUCLA ACADEMY WARSZAWA 18 NOWAKOWSKI CZESLAW 01:11:44.97 01:11:44.97
Za mało osób ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO 8 WAŚKO BARBARA 01:17:31.75 01:17:31.75
Za mało kobiet Triathlon Siedlce Club 23 WAKUŁA MAREK 00:49:22.55 00:49:22.55
Za mało kobiet ALTOM GNIEZNO 4 SALITA LECH 01:10:31.18 01:10:31.18
Za mało kobiet SHA-LE-NI 3 MICHALUK DAMIAN 01:05:52.37 01:05:52.37
Za mało kobiet GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK 62 ZIENIEWICZ ANDRZEJ 01:06:39.33 01:06:39.33
Za mało kobiet MD Run Training 56 ORZEŁOWSKI RAFAŁ 00:52:00.25 00:52:00.25
Za mało kobiet MASTERS BIAŁYSTOK 27 SZEWCZAK ANDRZEJ 01:04:53.24 01:04:53.24
Za mało kobiet Roch Jaaienica 31 SUCHCICKI MAREK 01:03:40.63 01:03:40.63
Za mało kobiet CRIWWRE 84 MICUN JANUSZ 00:57:00.18 00:57:00.18
Za mało kobiet JORD BIAŁA PODLASKA 83 MAJEWSKI ANDRZEJ 00:52:28.12 00:52:28.12
Za mało kobiet FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA 9 WAŚKO MIROSŁAW 01:07:50.87 01:07:50.87
Za mało kobiet PAWKO RUNNER TEAM 72 KROCHMAL PAWEŁ 00:41:44.92 00:41:44.92
Za mało kobiet Dzikie Grubasy Szatana 14 KRZYZIŃSKI PAWEŁ 01:05:50.46 02:16:22.84
13 DZIUBAN JACEK 01:10:32.38
Za mało kobiet MORSY CIECHANOWIEC TEAM 96 PIETKIEWICZ JACEK 01:11:48.29 03:35:25.18
87 CHMIELEWSKI JÓZEF 01:11:48.32
86 WAKULUK MAREK 01:11:48.57
Za mało kobiet MARATONKA GRAJEWO 74 PONIATOWSKI MAREK 00:49:10.66 02:38:03.77
73 PONIATOWSKI ADAM 00:54:25.63
33 SAWICKI ADAM 00:54:27.48

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ