Bieg Nyski - Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Święs Marek Nysa Bieg 10 km
2 Grzesiak Grzegorz Grzesiak Nysa Bieg 10 km RUNNERS TEAM NYSA
3 Majda Bogusław Nysa Bieg 10 km Zwariowany Bodzio opłacono
4 Szaraniec Katarzyna Nysa Bieg 5 km CrossBoxThunder Nysa
5 Makowski Dariusz Rudziczka Bieg 10 km
6 Łazowski Grzegorz Wrocław Bieg 1963 m
7 Pełdiak Krzysztof Pełdiak Nysa Bieg 5 km KLUB MEKSYK NYSA opłacono
8 Manuel Palacios Fabiola NYSA Bieg 5 km KLUB MEKSYK NYSA opłacono
9 Mozol Szymon Nysa Bieg 1963 m
10 DEREŃ MARCIN NYSA Bieg 5 km opłacono
11 STOBRAWE PETER NYSA Bieg 1963 m opłacono
12 PAJĄK BARBARA NYSA Bieg 1963 m opłacono
13 BEREZOWSKI MATEUSZ NYSA Bieg 1963 m opłacono
14 CZARNECKI MAREK NYSA Bieg 1963 m opłacono
15 FUŁAWKA URSZULA NYSA Bieg 1963 m opłacono
16 RUMIŃSKI TOMASZ NYSA Bieg 1963 m opłacono
17 PAJĄK JANINA NYSA Bieg 1963 m opłacono
18 PAJĄK IZABELA NYSA Bieg 1963 m opłacono
19 DYSIEWICZ ZYGMUNT MOROW Bieg 1963 m opłacono
20 SZTONYK-DYSIEWICZ MARTYNA BIAŁA NYSKA Bieg 1963 m opłacono
21 ŁOMNICKI Mateusz Wrocław Bieg 5 km MKS Siechnice
22 ŁOMNICKA Barbara Wrocław Bieg 10 km MKS Siechnice
23 Andryszczak Kanonowicz Aleksander Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
24 Kanonowicz Łukasz Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
25 Lesniak Sebastian Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
26 Kanonowicz Marek Biała Nyska Bieg 10 km KanonTeam opłacono
27 Kanonowicz Magdalena Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
28 Kanonowicz Filip Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
29 Kanonowicz Wojtek Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
30 Kanonowicz Tomasz Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
31 Kanonowicz Kazimiera Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
32 Kanonowicz Jasiu Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
33 Kanonowicz Jan Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
34 Połata Daniel nysa Bieg 5 km opłacono
35 Połata Karol nysa Bieg 5 km opłacono
36 Połata Tomasz Nysa Bieg 5 km opłacono
37 Połata Kamil Nysa Bieg 1963 m opłacono
38 Połata Joanna nysa Bieg 1963 m opłacono
39 Połata Klaudia nysa Bieg 1963 m opłacono
40 Zagdański Bartosz nysa Bieg 10 km opłacono
41 Siwy Anna Nysa Bieg 5 km opłacono
42 Błądziński Dawid Makowice Bieg 5 km opłacono
43 Rojewski Wojciech Chróścina Nyska Bieg 10 km opłacono
44 Kaźmierczak Martyna Nysa Bieg 1963 m
45 Bałdo Hubert Bałdo Nysa Bieg 10 km opłacono
46 Zieliński Adrian Biała Nyska Bieg 10 km opłacono
47 Majcher Patrycja Nysa Bieg 10 km sPortMed opłacono
48 Szewczyk Kamil Nysa Bieg 10 km opłacono
49 BOBAK PIOTR Nysa Bieg 10 km Urząd Miejski w Nysie opłacono
50 Wąsowicz Amelia Nysa Bieg 1963 m opłacono
51 Wąsowicz Aneta Nysa Bieg 5 km opłacono
52 Zielińska Julia nysa Bieg 1963 m opłacono
53 Tetłak Patrycja Nysa Bieg 5 km opłacono
54 Gawlik Jadwiga Nysa Bieg 10 km Nysa Biega opłacono
55 Perzyński Maciej Nysa Bieg 10 km opłacono
56 Pawlik Krzysztof Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
57 Pawlik Marek Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
58 mekarski kamil mekarski nysa Bieg 10 km Dormed nysa
59 Gołębiowska Anna Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
60 Gołębiowska Justyna Nysa Bieg 10 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
61 Dzierżak Edyta Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
62 Dzierżak Krzysztof Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
63 Bieda Piotr Opole Bieg 5 km opłacono
64 Wrzeciono Mateusz Gogolin Bieg 5 km Bagienne Wichry opłacono
65 Jurecki Łukasz Wojsław Bieg 5 km
66 Badocha Borys Bodzanów Bieg 1963 m opłacono
67 Badocha Łukasz Bodzanów Bieg 1963 m opłacono
68 Eliasz Michal Szczecin Bieg 10 km Szwagier TEAM opłacono
69 Szostak Andrzej Nysa Bieg 5 km opłacono
70 Uziębło Mateusz Nysa Bieg 5 km opłacono
71 Eliasz Marek Opole Bieg 10 km Szwagier TEAM opłacono
72 Łojanek Ewelina Nysa Bieg 10 km
73 Lewecki Gracjan Nysa Bieg 10 km
74 Konieczny Piotr Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
75 Zych Joanna Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
76 Świerk Julia Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
77 Konieczny Karol Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
78 Kubat Dariusz Głuchołazy Bieg 10 km opłacono
79 Gnot Łukasz nysa Bieg 5 km opłacono
80 Mandziej Ula nysa Bieg 5 km opłacono
81 Bednarek Dominik Nysa Bieg 1963 m opłacono
82 Korzeniewska Iwona Nysa Bieg 1963 m opłacono
83 Jurek Tomasz Głuchołazy Bieg 10 km opłacono
84 Pieczara Anna Nysa Bieg 5 km opłacono
85 Kwiatkowska Michaela Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
86 Lewinska marta Nysa Bieg 5 km opłacono
87 Lewinski Lukasz Nysa Bieg 10 km opłacono
88 Grabowski Roman Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
89 Kozubek Tomek Nysa Bieg 10 km opłacono
90 Kozubek Justyna Nysa Bieg 5 km opłacono
91 Szwed Grzegorz Nysa Bieg 5 km opłacono
92 Akseńczuk Alexander Jędrzychów Bieg 1963 m
93 Akseńczuk Jan Jędrzychów Bieg 1963 m
94 Akseńczuk Magdalena Jędrzychów Bieg 1963 m
95 Pawlik Agnieszka Pawlik Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
96 Konewecki Tomasz Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
97 Baranowski Oktawian Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
98 Paciorek Marcin WOJSŁAW Bieg 5 km opłacono
99 Janas Kamil Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
100 DUBYK Marcin NYSA Bieg 10 km opłacono


Wyświetleń: 2613

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ