Bieg Nyski - Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Akseńczuk Alexander Jędrzychów Bieg 1963 m
2 Akseńczuk Jan Jędrzychów Bieg 1963 m
3 Akseńczuk Magdalena Jędrzychów Bieg 1963 m
4 Andryszczak Kanonowicz Aleksander Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
5 Baczyński Sebastian Nysa Bieg 5 km opłacono
6 Badocha Borys Bodzanów Bieg 1963 m opłacono
7 Badocha Łukasz Bodzanów Bieg 1963 m opłacono
8 Baranowski Oktawian Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
9 Bałdo Hubert Bałdo Nysa Bieg 10 km opłacono
10 Bednarek Dominik Nysa Bieg 1963 m opłacono
11 BEREZOWSKI MATEUSZ NYSA Bieg 1963 m opłacono
12 Bieda Piotr Opole Bieg 5 km opłacono
13 BOBAK PIOTR Nysa Bieg 10 km Urząd Miejski w Nysie opłacono
14 Błądziński Dawid Makowice Bieg 5 km opłacono
15 CZARNECKI MAREK NYSA Bieg 1963 m opłacono
16 DEREŃ MARCIN NYSA Bieg 5 km opłacono
17 DUBYK Marcin NYSA Bieg 10 km opłacono
18 DYSIEWICZ ZYGMUNT MOROW Bieg 1963 m opłacono
19 Dzierżak Edyta Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
20 Dzierżak Krzysztof Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
21 Eliasz Marek Opole Bieg 10 km Szwagier TEAM opłacono
22 Eliasz Michal Szczecin Bieg 10 km Szwagier TEAM opłacono
23 Folęga Wojciech Nysa Bieg 10 km opłacono
24 FUŁAWKA URSZULA NYSA Bieg 1963 m opłacono
25 Gawlik Jadwiga Nysa Bieg 10 km Nysa Biega opłacono
26 Gnot Łukasz nysa Bieg 5 km opłacono
27 Góralski Dawid Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
28 Gołębiowska Anna Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
29 Gołębiowska Justyna Nysa Bieg 10 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
30 Grabowska Agnieszka Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
31 Grabowski Roman Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
32 Grębski Tomasz Nysa Bieg 5 km opłacono
33 Grubiak Wojciech Nysa Bieg 10 km opłacono
34 Grzesiak Grzegorz Grzesiak Nysa Bieg 10 km RUNNERS TEAM NYSA
35 Jakubowski Roman Nysa Bieg 10 km opłacono
36 Jamrozik Adam Nysa Bieg 10 km opłacono
37 Janas Kamil Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
38 Jurecki Łukasz Wojsław Bieg 5 km
39 Jurek Tomasz Głuchołazy Bieg 10 km opłacono
40 Kanonowicz Filip Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
41 Kanonowicz Jan Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
42 Kanonowicz Jasiu Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
43 Kanonowicz Kazimiera Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
44 Kanonowicz Łukasz Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
45 Kanonowicz Magdalena Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
46 Kanonowicz Marek Biała Nyska Bieg 10 km KanonTeam opłacono
47 Kanonowicz Tomasz Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
48 Kanonowicz Wojtek Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
49 Kaźmierczak Martyna Nysa Bieg 1963 m
50 Konewecki Tomasz Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
51 Konieczny Karol Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
52 Konieczny Piotr Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
53 Korzeniewska Iwona Nysa Bieg 1963 m opłacono
54 Kozubek Justyna Nysa Bieg 5 km opłacono
55 Kozubek Tomek Nysa Bieg 10 km opłacono
56 Kołodziej Adrian Biała Nyska Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
57 Kubat Dariusz Głuchołazy Bieg 10 km opłacono
58 Kucia Szymon Pawłów Bieg 10 km
59 Kwiatkowska Michaela Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
60 Lesniak Sebastian Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
61 Lewecki Gracjan Nysa Bieg 10 km
62 Lewinska marta Nysa Bieg 5 km opłacono
63 Lewinski Lukasz Nysa Bieg 10 km opłacono
64 Majcher Patrycja Nysa Bieg 10 km sPortMed opłacono
65 Majda Bogusław Nysa Bieg 10 km Zwariowany Bodzio opłacono
66 Makowski Dariusz Rudziczka Bieg 10 km
67 Mandziej Ula nysa Bieg 5 km opłacono
68 Manuel Palacios Fabiola NYSA Bieg 5 km KLUB MEKSYK NYSA opłacono
69 Mazurek Agnieszka Nysa Bieg 5 km opłacono
70 mekarski kamil mekarski nysa Bieg 10 km Dormed nysa
71 Mikołajczyk Maciej Nysa Bieg 10 km
72 Mozol Szymon Nysa Bieg 1963 m
73 Paciorek Marcin WOJSŁAW Bieg 5 km opłacono
74 Paciorek Piotr Wojsław Bieg 5 km opłacono
75 PAJĄK BARBARA NYSA Bieg 1963 m opłacono
76 PAJĄK IZABELA NYSA Bieg 1963 m opłacono
77 PAJĄK JANINA NYSA Bieg 1963 m opłacono
78 Palczewska Anna Nysa Bieg 1963 m opłacono
79 Paliga Małgorzata Nysa Bieg 10 km opłacono
80 Pawlik Agnieszka Pawlik Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
81 Pawlik Krzysztof Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
82 Pawlik Marek Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
83 Perzyński Maciej Nysa Bieg 10 km opłacono
84 Pełdiak Krzysztof Pełdiak Nysa Bieg 5 km KLUB MEKSYK NYSA opłacono
85 Piechowiak Mateusz Opole Bieg 5 km
86 Pieczara Anna Nysa Bieg 5 km opłacono
87 Połata Daniel nysa Bieg 5 km opłacono
88 Połata Joanna nysa Bieg 1963 m opłacono
89 Połata Kamil Nysa Bieg 1963 m opłacono
90 Połata Karol nysa Bieg 5 km opłacono
91 Połata Klaudia nysa Bieg 1963 m opłacono
92 Połata Tomasz Nysa Bieg 5 km opłacono
93 Rojewski Wojciech Chróścina Nyska Bieg 10 km opłacono
94 RUMIŃSKI TOMASZ NYSA Bieg 1963 m opłacono
95 Siwy Anna Nysa Bieg 5 km opłacono
96 STOBRAWE PETER NYSA Bieg 1963 m opłacono
97 Świerk Julia Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
98 Święs Marek Nysa Bieg 10 km
99 Szaraniec Katarzyna Nysa Bieg 5 km CrossBoxThunder Nysa
100 Szewczyk Kamil Nysa Bieg 10 km opłacono


Wyświetleń: 4454

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ