Bieg Nyski - Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Bagienne Wichry
1 Wrzeciono Mateusz Gogolin Bieg 5 km Bagienne Wichry opłacono
CrossBoxThunder Nysa
2 Szaraniec Katarzyna Nysa Bieg 5 km CrossBoxThunder Nysa
Dormed nysa
3 mekarski kamil mekarski nysa Bieg 10 km Dormed nysa
KLUB MEKSYK NYSA
4 Pełdiak Krzysztof Pełdiak Nysa Bieg 5 km KLUB MEKSYK NYSA opłacono
5 Manuel Palacios Fabiola NYSA Bieg 5 km KLUB MEKSYK NYSA opłacono
KanonTeam
6 Andryszczak Kanonowicz Aleksander Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
7 Kanonowicz Łukasz Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
8 Kanonowicz Marek Biała Nyska Bieg 10 km KanonTeam opłacono
9 Kanonowicz Magdalena Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
10 Kanonowicz Filip Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
11 Kanonowicz Wojtek Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
12 Kanonowicz Tomasz Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
13 Kanonowicz Kazimiera Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
14 Kanonowicz Jasiu Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
15 Kanonowicz Jan Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
MKS Siechnice
16 ŁOMNICKI Mateusz Wrocław Bieg 5 km MKS Siechnice
17 ŁOMNICKA Barbara Wrocław Bieg 10 km MKS Siechnice
Nysa Biega
18 Gawlik Jadwiga Nysa Bieg 10 km Nysa Biega opłacono
OSP Regulice
19 Kwiatkowska Michaela Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
20 Konewecki Tomasz Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
21 Baranowski Oktawian Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
22 Turoń Katarzyna Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
23 Góralski Dawid Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
24 Kołodziej Adrian Biała Nyska Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
OSP Regulice
25 Janas Kamil Regulice Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
RUNNERS TEAM NYSA
26 Grzesiak Grzegorz Grzesiak Nysa Bieg 10 km RUNNERS TEAM NYSA
27 Lesniak Sebastian Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
28 Pawlik Krzysztof Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
29 Pawlik Marek Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
30 Gołębiowska Anna Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
31 Gołębiowska Justyna Nysa Bieg 10 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
32 Grabowski Roman Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
33 Pawlik Agnieszka Pawlik Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
34 Grabowska Agnieszka Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
RUNNERS TEAM NYSA
35 Dzierżak Edyta Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
36 Dzierżak Krzysztof Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
Szwagier TEAM
37 Eliasz Michal Szczecin Bieg 10 km Szwagier TEAM opłacono
38 Eliasz Marek Opole Bieg 10 km Szwagier TEAM opłacono
Urząd Miejski w Nysie
39 BOBAK PIOTR Nysa Bieg 10 km Urząd Miejski w Nysie opłacono
Zwariowany Bodzio
40 Majda Bogusław Nysa Bieg 10 km Zwariowany Bodzio opłacono
_BRAK NAZWY_
41 Święs Marek Nysa Bieg 10 km
42 Makowski Dariusz Rudziczka Bieg 10 km
43 Łazowski Grzegorz Wrocław Bieg 1963 m
44 Mozol Szymon Nysa Bieg 1963 m
45 DEREŃ MARCIN NYSA Bieg 5 km opłacono
46 STOBRAWE PETER NYSA Bieg 1963 m opłacono
47 PAJĄK BARBARA NYSA Bieg 1963 m opłacono
48 BEREZOWSKI MATEUSZ NYSA Bieg 1963 m opłacono
49 CZARNECKI MAREK NYSA Bieg 1963 m opłacono
50 FUŁAWKA URSZULA NYSA Bieg 1963 m opłacono
51 RUMIŃSKI TOMASZ NYSA Bieg 1963 m opłacono
52 PAJĄK JANINA NYSA Bieg 1963 m opłacono
53 PAJĄK IZABELA NYSA Bieg 1963 m opłacono
54 DYSIEWICZ ZYGMUNT MOROW Bieg 1963 m opłacono
55 SZTONYK-DYSIEWICZ MARTYNA BIAŁA NYSKA Bieg 1963 m opłacono
56 Połata Daniel nysa Bieg 5 km opłacono
57 Połata Karol nysa Bieg 5 km opłacono
58 Połata Tomasz Nysa Bieg 5 km opłacono
59 Połata Kamil Nysa Bieg 1963 m opłacono
60 Połata Joanna nysa Bieg 1963 m opłacono
61 Połata Klaudia nysa Bieg 1963 m opłacono
62 Zagdański Bartosz nysa Bieg 10 km opłacono
63 Siwy Anna Nysa Bieg 5 km opłacono
64 Błądziński Dawid Makowice Bieg 5 km opłacono
65 Rojewski Wojciech Chróścina Nyska Bieg 10 km opłacono
66 Kaźmierczak Martyna Nysa Bieg 1963 m
67 Bałdo Hubert Bałdo Nysa Bieg 10 km opłacono
68 Zieliński Adrian Biała Nyska Bieg 10 km opłacono
69 Szewczyk Kamil Nysa Bieg 10 km opłacono
70 Wąsowicz Amelia Nysa Bieg 1963 m opłacono
71 Wąsowicz Aneta Nysa Bieg 5 km opłacono
72 Zielińska Julia nysa Bieg 1963 m opłacono
73 Tetłak Patrycja Nysa Bieg 5 km opłacono
74 Perzyński Maciej Nysa Bieg 10 km opłacono
75 Bieda Piotr Opole Bieg 5 km opłacono
76 Jurecki Łukasz Wojsław Bieg 5 km
77 Badocha Borys Bodzanów Bieg 1963 m opłacono
78 Badocha Łukasz Bodzanów Bieg 1963 m opłacono
79 Szostak Andrzej Nysa Bieg 5 km opłacono
80 Uziębło Mateusz Nysa Bieg 5 km opłacono
81 Łojanek Ewelina Nysa Bieg 10 km
82 Lewecki Gracjan Nysa Bieg 10 km
83 Konieczny Piotr Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
84 Zych Joanna Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
85 Świerk Julia Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
86 Konieczny Karol Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
87 Kubat Dariusz Głuchołazy Bieg 10 km opłacono
88 Gnot Łukasz nysa Bieg 5 km opłacono
89 Mandziej Ula nysa Bieg 5 km opłacono
90 Bednarek Dominik Nysa Bieg 1963 m opłacono
91 Korzeniewska Iwona Nysa Bieg 1963 m opłacono
92 Jurek Tomasz Głuchołazy Bieg 10 km opłacono
93 Pieczara Anna Nysa Bieg 5 km opłacono
94 Lewinska marta Nysa Bieg 5 km opłacono
95 Lewinski Lukasz Nysa Bieg 10 km opłacono
96 Kozubek Tomek Nysa Bieg 10 km opłacono
97 Kozubek Justyna Nysa Bieg 5 km opłacono
98 Szwed Grzegorz Nysa Bieg 5 km opłacono
99 Akseńczuk Alexander Jędrzychów Bieg 1963 m
100 Akseńczuk Jan Jędrzychów Bieg 1963 m
101 Akseńczuk Magdalena Jędrzychów Bieg 1963 m
102 Paciorek Marcin WOJSŁAW Bieg 5 km opłacono
103 DUBYK Marcin NYSA Bieg 10 km opłacono
104 Grębski Tomasz Nysa Bieg 5 km opłacono
105 Piechowiak Mateusz Opole Bieg 5 km
106 Paliga Małgorzata Nysa Bieg 10 km opłacono
107 Folęga Wojciech Nysa Bieg 10 km opłacono
108 Kucia Szymon Pawłów Bieg 10 km
109 Paciorek Piotr Wojsław Bieg 5 km opłacono
110 Mazurek Agnieszka Nysa Bieg 5 km opłacono
111 Jakubowski Roman Nysa Bieg 10 km opłacono
112 Jamrozik Adam Nysa Bieg 10 km opłacono
113 Mikołajczyk Maciej Nysa Bieg 10 km
114 Baczyński Sebastian Nysa Bieg 5 km opłacono
115 Palczewska Anna Nysa Bieg 1963 m opłacono
116 Uchman Zofia Nysa Bieg 1963 m opłacono
117 Grubiak Wojciech Nysa Bieg 10 km opłacono
sPortMed
118 Wiek-Rezacz Alicja Nysa Bieg 10 km sPortMed opłacono
sPortMed
119 Majcher Patrycja Nysa Bieg 10 km sPortMed opłacono


Wyświetleń: 4457

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ