II BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Trudziński Łukasz Padniewko BIEG (Dystans 5 km)
2 Kreńska Katarzyna Iława BIEG (Dystans 5 km)
3 Brogowska Wioleta Braniewo BIEG (Dystans 5 km) opłacono
4 Cwalina Ryszard Gdynia BIEG (Dystans 5 km) opłacono
5 Radomiński Kamil Kwidzyn BIEG (Dystans 5 km) Wyższa Szkoła Bankowa opłacono
6 Ananiew Agnieszka Malbork Marsz NW (Dystans 5 km) opłacono
7 Stoj Natalia Malbork BIEG (Dystans 5 km) opłacono
8 Bałata Urszula Malbork BIEG (Dystans 5 km) opłacono
9 Bartnikowski Stanisław Elbląg BIEG (Dystans 5 km) opłacono
10 Leoniak Adam Dzierzgoń BIEG (Dystans 5 km) Dzierzgoń Team opłacono
11 Bratko Anna Gdańsk Marsz NW (Dystans 5 km) opłacono
12 Kargól Lucjan Tczew BIEG (Dystans 5 km) latif team opłacono
13 Lubińska Milena Brodnica Marsz NW (Dystans 5 km) opłacono
14 Ślęzak Konrad Gdańsk Marsz NW (Dystans 5 km) Elbląskie Morsy opłacono
15 Ślęzak-Lewandowska Kinga Juszkowo Marsz NW (Dystans 5 km) Elbląskie Morsy opłacono
16 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn BIEG (Dystans 5 km) Kwidzyn Biega opłacono
17 Semkiw Magdalena Braniewo BIEG (Dystans 5 km) opłacono
18 Rekowski Kazimierz Tczew BIEG (Dystans 5 km) Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
19 Przybylska Aleksandra Gdynia Marsz NW (Dystans 5 km) Elite Team
20 Tyminski Krzysztof GDAŃSK BIEG (Dystans 5 km) opłacono
21 Rumkowska Beata Gdynia Marsz NW (Dystans 5 km) opłacono
22 Bładzikowski Rafał Tczew BIEG (Dystans 5 km) opłacono
23 Minda Anna Malbork BIEG (Dystans 5 km) opłacono
24 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg BIEG (Dystans 5 km) opłacono
25 Mieszkuniec Wojciech Malbork Marsz NW (Dystans 5 km)
26 Nazim Jakub Elbląg BIEG (Dystans 5 km) opłacono
27 Nazim Mateusz Elbląg BIEG (Dystans 5 km) Sz.P.nr 11 opłacono
28 Wiczyński Krzysztof Pasłęk BIEG (Dystans 5 km) opłacono
29 Wąsik Krzysztof Malbork BIEG (Dystans 5 km) Dąbrowski Team
30 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK BIEG (Dystans 5 km) BEZTLENOWI MALBORK GkMalbork opłacono
31 Kamińska Joanna Malbork BIEG (Dystans 5 km)
32 Kowalik Stanisław Pieniężno BIEG (Dystans 5 km) opłacono
33 Markowicz Paulina Malbork BIEG (Dystans 5 km)
34 Strzelecka Paulina Malbork Marsz NW (Dystans 5 km) opłacono
35 Gorczyńska Anna Malbork Marsz NW (Dystans 5 km) opłacono
36 Grodel Danuta Gronowo Górne BIEG (Dystans 5 km)
37 Komar Maria Malbork BIEG (Dystans 5 km) 224 krt opłacono
38 Matejuk Marcin Malbork BIEG (Dystans 5 km) Beztlenowi Malbork
39 Richert Piotr Przodkowo BIEG (Dystans 5 km) Przodkowski Tean opłacono
40 Serocki Adam Elblag BIEG (Dystans 5 km) Drużyna Pierścienia opłacono
41 Stolarów Robert Malbork BIEG (Dystans 5 km) Drużyna Pierścienia opłacono
42 Stolarów Agnieszka Malbork BIEG (Dystans 5 km) Drużyna Pierścienia/#SławomirKaminski fizjoterapeuta running team opłacono
43 Jurewicz Adam Elbląg BIEG (Dystans 5 km) Drużyna Pierścienia opłacono
44 Malinowski Tomasz Jegłownik BIEG (Dystans 5 km) drużyna pierścienia opłacono
45 Zych Dawid Elbląg BIEG (Dystans 5 km) Spartanie Dzieciom
46 Kaczerewski Karol Gorzedziej BIEG (Dystans 5 km)
47 Jarosz Mateusz Gorzędziej BIEG (Dystans 5 km) opłacono
48 Wójcik Piotr Gdynia Marsz NW (Dystans 5 km) morsik weteran
49 Biniszkiewicz Marcin Tczew BIEG (Dystans 5 km) opłacono
50 Bieńkowski Dawid Malbork BIEG (Dystans 5 km) First Malbork Team opłacono


Wyświetleń: 1885

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ