II BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
224 krt
1 Komar Maria Malbork BIEG (Dystans 5 km) 224 krt opłacono
BEZTLENOWI MALBORK GkMalbork
2 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK BIEG (Dystans 5 km) BEZTLENOWI MALBORK GkMalbork opłacono
Beztlenowi Malbork
3 Matejuk Marcin Malbork BIEG (Dystans 5 km) Beztlenowi Malbork
Drużyna Pierścienia
4 Stolarów Robert Malbork BIEG (Dystans 5 km) Drużyna Pierścienia opłacono
Drużyna Pierścienia
5 Serocki Adam Elblag BIEG (Dystans 5 km) Drużyna Pierścienia opłacono
6 Jurewicz Adam Elbląg BIEG (Dystans 5 km) Drużyna Pierścienia opłacono
Drużyna Pierścienia/#SławomirKaminski fizjoterapeuta running team
7 Stolarów Agnieszka Malbork BIEG (Dystans 5 km) Drużyna Pierścienia/#SławomirKaminski fizjoterapeuta running team opłacono
Dzierzgoń Team
8 Leoniak Adam Dzierzgoń BIEG (Dystans 5 km) Dzierzgoń Team opłacono
Dąbrowski Team
9 Wąsik Krzysztof Malbork BIEG (Dystans 5 km) Dąbrowski Team
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
10 Rekowski Kazimierz Tczew BIEG (Dystans 5 km) Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
Elbląskie Morsy
11 Ślęzak Konrad Gdańsk Marsz NW (Dystans 5 km) Elbląskie Morsy opłacono
12 Ślęzak-Lewandowska Kinga Juszkowo Marsz NW (Dystans 5 km) Elbląskie Morsy opłacono
Elite Team
13 Przybylska Aleksandra Gdynia Marsz NW (Dystans 5 km) Elite Team
First Malbork Team
14 Bieńkowski Dawid Malbork BIEG (Dystans 5 km) First Malbork Team opłacono
Kwidzyn Biega
15 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn BIEG (Dystans 5 km) Kwidzyn Biega opłacono
Przodkowski Tean
16 Richert Piotr Przodkowo BIEG (Dystans 5 km) Przodkowski Tean opłacono
Spartanie Dzieciom
17 Zych Dawid Elbląg BIEG (Dystans 5 km) Spartanie Dzieciom
Sz.P.nr 11
18 Nazim Mateusz Elbląg BIEG (Dystans 5 km) Sz.P.nr 11 opłacono
Wyższa Szkoła Bankowa
19 Radomiński Kamil Kwidzyn BIEG (Dystans 5 km) Wyższa Szkoła Bankowa opłacono
_BRAK NAZWY_
20 Trudziński Łukasz Padniewko BIEG (Dystans 5 km)
21 Kreńska Katarzyna Iława BIEG (Dystans 5 km)
22 Brogowska Wioleta Braniewo BIEG (Dystans 5 km) opłacono
23 Cwalina Ryszard Gdynia BIEG (Dystans 5 km) opłacono
24 Ananiew Agnieszka Malbork Marsz NW (Dystans 5 km) opłacono
25 Stoj Natalia Malbork BIEG (Dystans 5 km) opłacono
26 Bałata Urszula Malbork BIEG (Dystans 5 km) opłacono
27 Bartnikowski Stanisław Elbląg BIEG (Dystans 5 km) opłacono
28 Bratko Anna Gdańsk Marsz NW (Dystans 5 km) opłacono
29 Lubińska Milena Brodnica Marsz NW (Dystans 5 km) opłacono
30 Semkiw Magdalena Braniewo BIEG (Dystans 5 km) opłacono
31 Tyminski Krzysztof GDAŃSK BIEG (Dystans 5 km) opłacono
32 Rumkowska Beata Gdynia Marsz NW (Dystans 5 km) opłacono
33 Bładzikowski Rafał Tczew BIEG (Dystans 5 km) opłacono
34 Minda Anna Malbork BIEG (Dystans 5 km) opłacono
35 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg BIEG (Dystans 5 km) opłacono
36 Mieszkuniec Wojciech Malbork Marsz NW (Dystans 5 km)
37 Nazim Jakub Elbląg BIEG (Dystans 5 km) opłacono
38 Wiczyński Krzysztof Pasłęk BIEG (Dystans 5 km) opłacono
39 Kamińska Joanna Malbork BIEG (Dystans 5 km)
40 Kowalik Stanisław Pieniężno BIEG (Dystans 5 km) opłacono
41 Markowicz Paulina Malbork BIEG (Dystans 5 km)
42 Strzelecka Paulina Malbork Marsz NW (Dystans 5 km) opłacono
43 Gorczyńska Anna Malbork Marsz NW (Dystans 5 km) opłacono
44 Grodel Danuta Gronowo Górne BIEG (Dystans 5 km)
45 Kaczerewski Karol Gorzedziej BIEG (Dystans 5 km)
46 Jarosz Mateusz Gorzędziej BIEG (Dystans 5 km) opłacono
47 Biniszkiewicz Marcin Tczew BIEG (Dystans 5 km) opłacono
drużyna pierścienia
48 Malinowski Tomasz Jegłownik BIEG (Dystans 5 km) drużyna pierścienia opłacono
latif team
49 Kargól Lucjan Tczew BIEG (Dystans 5 km) latif team opłacono
morsik weteran
50 Wójcik Piotr Gdynia Marsz NW (Dystans 5 km) morsik weteran


Wyświetleń: 2982

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ