1963 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaczmarek Patrycja Niemica 1963 m
2 Wesołowski Marcin Szczecin 1963 m
3 Szabuńko Jarosław Trzechel 1963 m
4 Pietras Zuzanna Świnoujście 1963 m
5 Pietras Marcin Świnoujście 1963 m
6 Kopienka Radosław Międzyzdroje 1963 m Brak
7 Chudzicki Miłosz Wysoka Kamieńska 1963 m
8 Młyńska Paulina Wysoka kamieńska 1963 m Podstawowa
9 Matecka Kamila Wysoka Kamieńska 1963 m
10 Jankowski Aleksander Kamień Pomorski 1963 m
11 Walczak Anastazja Wysoka Kamieńska 1963 m
12 Pawełczyk Agnieszka Wysoka Kamieńska 1963 m
13 Flis Adam Wysoka Kamieńska 1963 m
14 Szabat Martyna Wysoka Kamieńska 1963 m
15 Szabat Marek Wysoka Kamieńska 1963 m
16 Pastryk Mariusz Wysoka Kamieńska 1963 m
17 Pastryk Wiktoria Wysoka Kamieńska 1963 m
18 Rudzewicz Mariusz Świnoujście 1963 m
19 Dziedzic Miłosz Wysoka Kamieńska 1963 m Orzeł Łoźnica
20 Okoń Maciej Wysoka Kamieńska 1963 m ZCEMIP
21 Muszyńska Martyna Wysoka Kamieńska 1963 m
22 Bińczyk Szymon Wysoka Kamieńska 1963 m
23 Świerzbin Klaudia Wysoka Kamieńska 1963 m
24 Domaradzki Adam Wysoka Kamieńska 1963 m
25 Domaradzka Olga Wysoka Kamieńska 1963 m RAZ Szczecin
26 Paczyńska Joanna Goleniów/Wysoka Kamieńska 1963 m
27 Harkot Nikodem Wysoka Kamienska 1963 m SP w Wysokiej Kamiemskiej
28 Juszczyk Andzelika Wysoka Kamienska 1963 m
29 Walaszczyk Wojciech Baczyslaw 1963 m Sp. Wysoka Kamienska
30 Walaszczyk Małgorzata Baczyslaw 1963 m
31 Jacuniak Anna Świnoujście 1963 m Brak
32 Orszulak Kornelia Wysoka Kamieńska 1963 m
33 Musiał Elżbieta Wysoka Kamieńska 1963 m
34 Musiał Wiktoria Wysoka Kamieńska 1963 m SP w Wysokiej Kamieńskiej
35 Musiał Jakub Wysoka Kamieńska 1963 m SP w Wysokiej Kamieńskiej
36 Opowicz Małgorzata Kretlewo 1963 m
37 Opowicz Tomasz Kretlewo 1963 m
38 Caban Miłosz Kozielice 1963 m
39 Caban Kacper Kozielice 1963 m
40 Caban Tomasz Kozielice 1963 m
41 Płochocki Jakub Wysoka Kamieńska 1963 m Prawobrzeże Świnoujście
42 Leus Hanna Wysoka Kamieńska 1963 m
43 Słodowicz Agnieszka Wysoka Kamieńska 1963 m
44 Kmiotczyk Maria Dobropole 1963 m
45 Bidler Marta Kretlewo 1963 m SP w Wysokiej Kamiemskiej
46 Pawełczyk Olaf Wysoka Kamieńska 1963 m
47 Orszulak Tomasz Wysoka Kamieńska 1963 m SP w Wysokiej Kamieńskiej
48 Kałużka Robert Wysoka Kamieńska 1963 m
49 Kałużka Alan Wysoka Kamieńska 1963 m SP w Wysokiej Kamiemskiej
50 Radoń Marzena Wysoka Kamieńska 1963 m SP w Wysokiej Kamiemskiej
51 Duda Jacek Golczewo 1963 m
52 Pastryk Oskar Wysoka Kamieńska 1963 m
53 Typek Sebastian Ostromice 1963 m Orzeł Łoźnica
54 Borek Marcin Wysoka Kamieńska 1963 m
55 Pastryk Beata Baczysław 1963 m SP w Wysokiej Kamiemskiej
56 Kmiotczyk Stanisław Dobropole 1963 m SP w Wysokiej Kamiemskiej
57 Kmiotczyk Karolina Dobropole 1963 m
58 Major Szymon Samlino 1963 m ISKRA Golczewo
59 Major Jakub Samlino 1963 m AP Gryf Kamień Pomorski
60 Szabat Urszula Wysoka kamienska 1963 m SP w Wysokiej Kamiemskiej
61 Bęgowska-Major Danuta Samlino 1963 m
62 Szabat Justyna Szabat Wysoka Kamienska 1963 m


Wyświetleń: 903

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ