Wysoka Kamieńska Bieg Tropem Wilczym 2021

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Miejscowość
1 49 Pietras Marcin Świnoujście
2 56 Szabuńko Jarosław Trzechel
3 62 Wesołowski Marcin Szczecin
4 39 Opowicz Tomasz Kretlewo
5 28 Major Jakub Samlino
6 12 Duda Jacek Golczewo
7 48 Pawełczyk Olaf Wysoka Kamieńska
8 58 Płochocki Jakub Wysoka Kamieńska
9 4 Borek Marcin Wysoka Kamieńska
10 65 Strumiński Dawid Wysoka Kamieńska
11 13 Dziedzic Miłosz Wysoka Kamieńska
12 5 Caban Kacper Kozielice
13 11 Matwiej Daria Wysoka Kamieńska
14 42 Paczyńska Joanna Goleniów/Wysoka Kamieńska
15 37 Okoń Maciej Wysoka Kamieńska
16 9 Domaradzka Olga Wysoka Kamieńska
17 55 Grudziński Szymon Wysoka kamienska
18 57 Słodowicz Agnieszka Wysoka Kamieńska
19 7 Chudzicki Miłosz Wysoka Kamieńska
20 40 Orszulak Kornelia Wysoka Kamieńska
21 45 Pastryk Oskar Wysoka Kamieńska
22 22 Kałużka Robert Wysoka Kamieńska
23 52 Rudzewicz Mariusz Świnoujście
24 51 Radoń Marzena Wysoka Kamieńska
25 15 Harkot Nikodem Wysoka Kamienska
26 6 Caban Miłosz Kozielice
27 8 Caban Tomasz Kozielice
28 46 Pastryk Wiktoria Wysoka Kamieńska
29 50 Pietras Zuzanna Świnoujście
30 20 Kałużka Alan Wysoka Kamieńska
31 27 Leus Hanna Wysoka Kamieńska
32 54 Szabat Justyna Szabat Wysoka Kamienska
33 26 Kopienka Radosław Międzyzdroje
34 29 Major Szymon Samlino
35 36 Młyńska Paulina Wysoka kamieńska
36 35 Muszyńska Martyna Wysoka Kamieńska
37 53 Świerzbin Klaudia Wysoka Kamieńska
38 38 Opowicz Małgorzata Kretlewo
39 33 Musiał Jakub Wysoka Kamieńska
40 1 Bęgowska-Major Danuta Samlino
41 2 Bidler Marta Kretlewo
42 44 Pastryk Mariusz Wysoka Kamieńska
43 63 Cieszyński Antoni Stobno
44 10 Cieszyński Łukasz Stobno
45 17 Jankowski Aleksander Kamień Pomorski
46 31 Matecka Kamila Wysoka Kamieńska
47 34 Musiał Wiktoria Wysoka Kamieńska
48 32 Musiał Elżbieta Wysoka Kamieńska
49 19 Kaczmarek Patrycja Niemica
50 66 Kaczmarek Bożena
51 61 Walczak Anastazja Wysoka Kamieńska
52 47 Pawełczyk Agnieszka Wysoka Kamieńska
53 14 Flis Adam Wysoka Kamieńska
54 25 Kmiotczyk Stanisław Dobropole
55 24 Kmiotczyk Maria Dobropole
56 43 Pastryk Beata Baczysław
57 23 Kmiotczyk Karolina Dobropole
58 67 Kaczmarek Damian
59 68 Przesławska Patrycja Dargobądz
60 69 Przesławski Marcel Darbobądz
61 30 Karbowski Adrian

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ