II Radomszczańska Piwna Mila
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bacański Paweł Radomski Fala Bezalkoholowa opłacono
2 USKOV Roman Radomsko Fala Piwna ATLIE
3 Przepióra-Kałka Katarzyna Radomsko Fala Bezalkoholowa Rozbiegajmy Radomsko opłacono
4 Mazur Mariusz Mazur Blok Dobryszyce Fala Piwna Rozbiegajmy Radomsko opłacono
5 Kupstov Mark Radomsko Fala Piwna ATLIE
6 BORYSOV Denys RADOMSKO Fala Piwna ATLIE
7 Saveliev Anton Radomsko Fala Piwna ATLIE
8 Bohdanov Artem Radomsko Fala Piwna ATLIE
9 Bohdanova Kateryna Radomsko Fala Piwna ATLIE
10 Płomiński Joachim Kamieńsk Fala Piwna Perła opłacono
11 Ziemba Michał Kamieńsk Fala Piwna PERŁA opłacono
12 Marcinkowski Hubert Kamieńsk Fala Piwna PERŁA opłacono
13 Gorzędowski Jakub Radomsko Fala Piwna opłacono
14 Więckowski Marcin Dmenin Fala Bezalkoholowa KBKS Radomsko opłacono
15 Cudak Andrzej Gidle Fala Piwna Rozbiegajmy Radomsko opłacono
16 Patek Katarzyna Piotrków Trybunalski Fala Piwna Ekipa z pod biedry opłacono
17 Jaruga Dorota Piotrków Trybunalski Fala Bezalkoholowa Ekipa z pod biedry
18 Mońka Andrzej Czestochowa Fala Piwna Zmorsowani Częstochowa opłacono
19 Radziszewski Wiktor Piotrków Trybunalski Fala Piwna Ekipa z pod biedry opłacono
20 Kociołek Kamila Piotrków Trybunalski Fala Piwna Ekipa z pod biedry opłacono
21 Auguścik Grzegorz Radomsko Fala Piwna Rozbiegajmy Radomsko opłacono
22 Papuga Bartek Radomsko Fala Piwna opłacono
23 Nowak-Papuga Jula Radomsko Fala Piwna opłacono
24 Ogłoza Kamil Sulejów Fala Piwna TERMOton opłacono
25 Łągiewka Daniel Wałbrzych Fala Piwna Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono
26 BARCZYK Oskar BARCZYK Częstochowa Fala Piwna opłacono
27 Gajewska Sylwia Radomsko Fala Piwna Rozbiegajmy Radomsko opłacono
28 Bejm Dariusz Włoszczowa Fala Piwna opłacono
29 Grzybek Łukasz Grzybek Włoszczowa Fala Piwna opłacono
30 Jedrzejczyk Emilia Rudniki Fala Piwna opłacono
31 Żurek Katarzyna Radomsko Fala Piwna Patofamilia
32 Głowniak Aleksander Tychy Fala Piwna
33 Batnik Sławomir Radomsko Fala Piwna
34 Śledzikowski Michal Czestochowa Fala Piwna opłacono
35 Barska-Olszewska Ewa Radomsko Fala Piwna opłacono
36 Chmielarczyk Jarosław Ostrów Wielkopolski Fala Piwna opłacono
37 KSIĄŻEK PRZEMEK RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
38 PŁATEK SZYMON RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
39 LESIAK LESZEK RADOMSKO Fala Bezalkoholowa PUSZKA TEAM opłacono
40 LESIAK KATARZYNA RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
41 ZAGAJ KACPER RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
42 DĘBSKI ZDZISŁAW RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
43 GAIK KACPER RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
44 MAZUR MARCIN RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
45 KLIMAS HUBERT RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
46 AUGUŚCIK KRYSTIAN RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
47 MICHALIK JERZY RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
48 KAŃSKI IRENEUSZ RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
49 MISZKOWSKI PIOTR RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
50 KOZIELEWSKI KRZYSZTOF RADOMSKO Fala Piwna PUSZKA TEAM opłacono
51 Dębski Michał Radomsko Fala Piwna Morsy z Radomska opłacono
52 Nowak Tomasz Radomsko Fala Bezalkoholowa X-RAY LABORATORY opłacono
53 Kowalczyk Marek Radomsko Fala Piwna Rozbiegajmy Radomsko
54 Małachowski Mariusz Radomsko Fala Bezalkoholowa RUNdomsko
55 Kuder Aga Radomsko Fala Bezalkoholowa KBKS Radomsko opłacono
56 Sarowicz Sebastian Wieliczka Fala Piwna opłacono
57 Kasprzyk Dorota Stadniki Fala Piwna opłacono
58 Panasewicz Tomek Częstochowa Fala Piwna Zmorsowani Częstochowa opłacono
59 Panasewicz Monika Częstochowa Fala Bezalkoholowa Zmorsowani Częstochowa opłacono
60 Kuśmierczyk Piotr Radomsko Fala Piwna opłacono
61 Szczygieł Sylwia Wanaty Fala Bezalkoholowa Zmorsowani Częstochowa opłacono
62 Cieślik Paweł Szczepocice Rządowe Fala Piwna
63 Kaczmarek Przemysław RADOMSKO Fala Piwna opłacono
64 Szladerba Justyna Radomsko Fala Bezalkoholowa KBKS Radomsko
65 Stolarska Monika Stolarska Radomsko Fala Bezalkoholowa opłacono
66 Hałatek Grzegorz Dobczyce Fala Piwna opłacono
67 Hałatek Alicja Dobczyce Fala Piwna opłacono
68 Najman Damian Dobczyce Fala Piwna opłacono
69 Krzelowska Bozena Dobczyce Fala Piwna opłacono
70 Zlezarczyk Izabela Dobczyce Fala Piwna opłacono
71 Kurek Sebastian Dobczyce Fala Piwna opłacono
72 Surowaniec Katarzyna Częstochowa Fala Piwna Patofamilia opłacono
73 Rola Damian Radomsko Fala Piwna opłacono
74 Sochacki Artur Radomsko Fala Piwna opłacono
75 Owiesek Sebastian Radomsko Fala Piwna
76 Kowalski Tomasz Radomsko Fala Piwna Rozbiegajmy Radomsko opłacono
77 Kweczke Anna Częstochowa Fala Bezalkoholowa opłacono
78 Łapeta Adam Widzów Fala Piwna opłacono
79 Olejniczak Maciej Wygoda Fala Bezalkoholowa Morsy z Radomska opłacono
80 Danielski Przemysław Danielski Kamieńsk Fala Piwna Aktywni Kamieńsk opłacono
81 Załęska-Kęsy Monika Dobryszyce Fala Bezalkoholowa Morsy z Radomska opłacono
82 Śliwinska-Hayes Żaneta Dobryszyce Fala Bezalkoholowa Rozbiegajmy Radomsko opłacono
83 Ciapa Janusz Częstochowa Fala Piwna Zmorsowani Częstochowa opłacono
84 Szponder Artur Radomsko Fala Bezalkoholowa Morsy z Radomska opłacono
85 Król Rafał Mierzyn Fala Bezalkoholowa KBKS Radomsko opłacono
86 Siejka Roman Wanaty Fala Piwna Zmorsowani Częstochowa opłacono
87 Siejka Ewelina Wanaty Fala Bezalkoholowa Zmorsowani Częstochowa opłacono
88 Kopczynski Emil Gomunice Fala Piwna
89 Szewczykowski Adrian Częstochowa Fala Piwna Zmorsowani Częstochowa opłacono
90 Gajewski Konrad RADOMSKO Fala Piwna opłacono
91 Mazur Sławomir Częstochowa Fala Bezalkoholowa Zmorsowani Częstochowa opłacono
92 Kuśmierczyk Ewa Radomsko Fala Piwna Morsy z Radomska opłacono
93 Mordak Dawid Radomsko Fala Piwna opłacono


Wyświetleń: 3017

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ