V Bieg Najeżony Przeszkodami „Jeżyk”

 

„Jeżyk” - bieg najeżony przeszkodami to ok 5 km rywalizacji w soleckim lesie dla twardzieli. Strome podbiegi, zbiegi, przejścia przez strumyki, bagna, skoki po powalonych pniach czy ogromnych korzeniach drzew, bieg trawersem oraz liczne przygotowane przeszkody w przepięknych okolicznościach leśnych – taki właśnie jest „Jeżyk”. Jeżeli biegasz i chciałbyś spróbować czegoś więcej zapraszamy na „Jeżyka”!

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że będzie ciekawie, różnorodnie, bardzo brudno z pełną dawką adrenaliny.

 

 1. W biegu uczestniczyć mogą wszyscy chętni, którzy zgłoszą się do biegu, mają ukończone 16 lat , podpiszą oświadczenie o odpowiedzialności za swój stan zdrowia (Ankieta COVID do pobrania obok) i opłacą opłatę startową. Limit uczestników wynosi 250 osób (liczą się kolejność opłaty wpisowego).

 2. Start zawodników odbywać się będzie w grupach w odstępach czasowych (względy bezpieczeństwa). Prośba by zawodnicy zapisywali się do odpowiedniej grupy w zależności od swoich umiejętności:

   - DIAMENTOWA - grupa pań i panów, która walczy o podium
   - ZŁOTA - grupa ma bardzo dobre tempo biegu
   - SREBRNA – grupa ma spokojne tempo biegu
   - BRĄZOWA – grupa ma charakter rekreacyjny, pokonuje trasę marszobiegiem
   - GRUPA Z PSEM

 Dodatkowo grupa MUNDUROWA, która rywalizuje o podium w grupie pań i panów


WAŻNE !!!
Tylko zawodnicy grupy DIAMENTOWEJ walczą o medale. W sytuacji gdy któryś z zawodników z niższych grup osiągnie lepszy czas od zawodników grupy diamentowej, nie bierze się go pod uwagę w walce o trzy pierwsze miejsca.

Grupa MUNDUROWA rywalizuje w swojej kategorii

Czas liczony - tylko netto.


Opłata startowa płatna podczas rejestracji on-line:

19.07.2021 - 8.08.2021 - 25 zł

  9.08.2021 - 22.08.2021 - 35 zł

23.08.2021 - 9.09.2021 - 45 zł

       10.09.2021 - 18.09.2021 - 60 zł


Szczegóły biegu na http://biegjezyk.pl/ lub Facebook @biegjezyk

 

Wyświetleń: 3512

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ